لیوان تبلیغاتی

لیوان تبلیغاتی ابزاری برای معرفی کسب و کارها

یکی از هدایای تبلیغاتی پرکاربرد و پرطرفدار، لیوان تبلیغاتی است. لیوان های تبلیغاتی در انواع مختلف و در سایز ها و جنس های متفاوت به تولید و چاپ میرسند. شما به عنوان یک مدیر یا صاحب کسب و کار میتوانید این هدیه کاربردی را به عنوان ابزار بسیار موثر جهت تبلیغات و بازاریابی خود انتخاب و به مشتریان و مخاطبان خود ارائه دهید.

انتخاب لیوان تبلیغاتی بسته به نوع مخاطبان و کسب و کار شما و همچنین به هدف برند شما از تبلیغات با استفاده از لیوان بستگی دارد. به این صورت که اگر برند شما مربوط به قطعات کامپیوتری و یا تولیدی یا یک کارخانه لوازم خانگی باشد، شما نمیتوانید از لیوان کاغذی تبلیغاتی به عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده کنید، چرا که به نسبت عظیم بودن کسب و کار شما ارائه و هدیه دادن لیوان کاغذی به مشتریان و مخاطبان اصلا عمل خوشآیندی نیست!! این طور فکر نمیکنید؟؟

پس بهتر است پیش از انتخاب نوع لیوان و یا حتی دیگر انواع هدایای تبلیغاتی هدف خود را مشخص کرده و با یک مشاور تبلیغاتی کاربلد در این مورد صحبت کرده و بعد از رسیدن به نتایج مورد نظر، انتخاب نهایی خود را بصورت سفارش از شرکت تبلیغاتی ارسال کرده و طی فرایندی نام و برند خود را بر روی لیوان چاپ نموده و تبلیغات همیشگی و موثر خود را از این طریق آغاز کنید.

معرفی لیوان تبلیغاتی

لیوان با توجه به نیاز مخاطبان و گیرندگان هدایای تبلیغاتی در کسب و کارهای مختلف، دارای کاربردهای زیادی از جمله معرفی نام برند و محصولات شرکت های مختلف، قابلیت استفاده از لیوان در مکان های مختلف، دیده شدن نام لوگوی شرکت در زمان های متعدد و ویژگی تزیینی بودن لیوان در محل کار و منزل می باشد.

با توجه به استفاده مدیران، کارمندان، دانشجویان، دانش آموزان و افراد مختلف جامعه از لیوان، جهت نوشیدن انواع نوشیدنی های گرم، کاربرد لیوان روشنتر و واضح تر می شود.

این محصول یکی از انواع هدایای تبلیغاتی می باشد که دارای انواع مختلفی در جنس، اندازه، قیمت، رنگ و مدل می باشد. موسسات تبلیغاتی با چاپ و درج نام لوگو و شرکت بر روی لیوان، تاثیر بسزایی در معرفی و فروش کالاهای تبلیغ شده خواهند گذاشت.

لیوان تبلیغاتی یکی از هدایای مناسب و کاربردی جهت ادارات و سازمان‌هاست. این لیوان‌ها در طرح‌ ها و جنس ‌های مختلف وجود دارند که بر اساس سلیقه و متن تبلیغاتی انتخاب می‌شوند و به چاپ میرسند. یکی از استراتژیهای تبلیغاتی انتخاب وسیله ‌ای است که همیشه همراه یا مقابل چشم افراد باشد. لیوان های تبلیغاتی به دلیل استفاده مداوم مرتب در معرض دید افراد است. بنابراین با درج لوگوی شرکت بر روی لیوان انتخابی می‌توانید بازاریابی موثر و با نتایج بسیار مثبتی را انجام دهید.

انواع لیوان تبلیغاتی

این هدیه تبلیغاتی با توجه به نوع و جنس لیوان، دارای انواع مختلفی از جمله لیوان سرامیکی تبلیغاتی، لیوان پلاستیکی تبلیغاتی و لیوان یخی ( لیوان شیشه ای تبلیغاتی )، لیوان فلزی تبلیغاتی، لیوان کاغذی، لیوان حرارتی تبلیغاتی و همچنین فنجان تبلیغاتی می باشد. لیوان سرامیکی جهت نوشیدنی های گرم مانند: چای، سوپ، قهوه، نسکافه و مایعات گرم در نظر گرفته می شود.

با توجه به اینکه لیوان سرامیکی، طرفداران زیادی دارد، کارشناسان امور تبلیغاتی می توانند از انواع لیوان استفاده کرده و نام برند و محصولات را بر روی لیوان درج نمایند.

انواع لیوان سرامیکی شامل لیوان چوبی، لیوان سفالی، لیوان فلزی و مدل های دیگر می باشد. از ویژگی های این لیوان ها، سبک بودن لیوان و قابلیت چاپ نام لوگو و برند بر روی آن می باشد.

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.