تقویم رومیزی

یک تقویم رومیزی ۹۹ تبلیغاتی چگونه میتواند در ذهن مخاطب تاثیر بگذارد

با شروع هر کسب و کار و حتی داشتن یک برند و یا شرکت قدیمی در هر زمانی نیاز به برند سازی و معرفی خدمات و محصولات کارمان به مخاطبان جدید داریم تا بتوانیم مشتری های جدید را به سمت کسب و کار خود متمایل کنی. برای تبلیغات و برند سازی راه های زیادی وجود دارد که یکی از بهترین این روش ها استفاده از هدایای تبلیغاتی است. ارائه هدیه تبلیغاتی به مشتریان بستگی به این دارد که در چه زمانی از سال باشیم. در ماه های پایانی سال اکثر مدیران اقدام به سفارش سررسید یا تقویم رومیزی میکنند.

چاپ تقویم رومیزی یکی از بهترین و موثر ترین استراتژی های تبلیغاتی است و به دلیل استفاده روزمره از آن و کاربردی بودن آن با گذشت زمان از تاثیر و محبوبیت آن کاسته نمیشود.

یک تقویم رومیزی ۹۹ تبلیغاتی میتواند برند شما را در ذهن مخاطبان حک کند

گفتن این جمله که یک وسیله کاربردی بتواند به برند سازی یک کسب و کار و محصول کمک کند کار آسانی نیست. و شاید درک آن هم کار راحتی نباشد. اما با کمی فکر به راحتی میتوان به این نتیجه رسید که عملی کردن این کار آن قدر ها هم کار سختی نیست. فقط باید بتوانید یک هدیه تبلیغاتی مناسب را انتخاب کنید و برای چاپ باکیفیت و طراحی آن بررسی های لازم را انجام دهید.

اگر انتخاب شما تقویم رومیزی ۱۳۹۹ باشد شما با انتخاب یک چاپخانه خوب و همچنین طراحی خلاقانه تقویم رومیزی تان آن را به یک ابزار بازاریازبی موثر تبدیل کنید.

استفاده از تقویم رومیزی بین مردم چه در منطل و چه در محل کار بسیار رواج دارد. این امر باعث میشود تا شما بتوانید با چاپ نام و لوگوی خود بر روی تقویم رومیزی همه روزه نام خود را به مخاطبانتان یادآور شوید. که البته این نتیجه بسته به کیفیت و طراحی تقویم رومیزی تبلیغاتی تان دارد.

انواع تقویم رومیزی ۹۹ تبلیغاتی

تقویم رومیزی ها اغلب دارای پایه هستند، تقویم های پایه دار و اداری، تقویم رومیزی یادداشتی، تقویم رومیزی زیردستی از انواع تقویم های رومیزی هستند که انتخاب جنس و رنگ و طراحی آن ها بسته نوع کاربردو سلیقه مشتری دارد.

در این میان تقویم رومیزی یادداشتی میتواند انتخاب مناسبی از مان تقویم های رومیزی به جهت تبلیغات و بازاریابی باشد. این نوع تقویم ها در بین کارمندان و دانشجویان بسیار پراستفاده هستندو اینکه شما از این طریق میتوانید مخاطبان هدیه گیرنده خود را به مشتری های وفا دار برای کسب و کار خود تبدیل کنید.

تقویم رومیزی دارای فضای مخصوص برای تبلیغات است

برای اینکه همیشه مدرن و به روز به نظر برسید پیشنهاد می‎کنیم در کارتان کمی خلاقیت به خرج دهید و از نمونه‌ های تکراری و قدیمی استفاده نکنید. در نظر بگیرید که شرکت‌ های بزرگ جهت درج برنامه‌ ریزی‌ های خود به تقویم‌ هایی احتیاج دارند که بتوانند یادداشت‌ های روزانه‌ ای بر روی آنها بنویسند. بهتر است در طراحی تقویم این نکته را در نظر داشته باشید و همچنین شما برای درج لوگو، طرح‌ های خاص مدنظرتان، شعار‌ های تبلیغاتی و یا تلفن و آدرس به فضایی احتیاج دارید که از هر لحاظ هم امکان این را فراهم کند و هم از لحاظ طراحی بتواند ذهن مشتری‌ های شما را به این آیتم‌ ها جلب نماید.

انواع روش های چاپ تقویم رومیزی ۹۹

اگر بخواهیم از روش های چاپی مناسب برای چاپ تقویم رومیزی ۹۹ نام ببریم میتوانیم به موارد ذیل اشاره کنیم.

  • چاپ سیلک
  • چاپ طلاکوب و نقره کوب
  • چاپ داغی ( داغکوب )
  • چاپ لیزر
  • و…

این نوع چاپ معمولا از بهترین روش های چاپ تقویم رومیزی محسوب میشود البته اگر فرآیند چاپ آن به درستی انجام شود در گروه بهترین روش های چاپ تقویم رومیزی قرار خواهد گرفت. معمولا متخصصان حوزه چاپ در نقش و نگار تمامی نکات لازم در جهت تحویل محصولات با کیفیت را ارائه می دهند. مشتریان عزیزی که به دنبال خرید تقویم رومیزی ۹۹  می باشند باید در این مرحله چاپ مورد نظر خود را انتخاب نمایند.

البته مواردی که در قسمت فوق از آن یاد شد تنها در چاپ بدنه تقویم رومیزی کاربرد دارد.برای چاپ صفحات داخلی تقویم رومیزی نیز از انواع به خصوصی از چاپ از جمله چاپ افست استفاده می شود.

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.