کلاه تبلیغاتی

کلاه تبلیغاتی یک هدیه تبلیغاتی تاثیرگذار

کلاه تبلیغاتی یکی دیگر از اقسام هدایای تبلیغاتی ارزان و تاثیر گذار است، که افراد با استفاده از آن در محیط های مختلف برند شما را همراه خود به همه جا میبرند و  یک نماینده معرف شما در مکان های گوناگون هستند. کاربرد های فراوان کلاه در زندگی روزمره از جمله استفاده از آن در محیط کار، تفریح  یا مسافرت، مدارس، راهپیمایی ها، همایش و گرد همایی ها، ستادها، انجمن ها و … باعث شده، که کلاه تبلیغاتی یک گزینه صحیح برای انتخاب شما از بین انواع و اقسام هدایای تبلیغاتی باشد.امروزه با افزایش نرخ تورم و بالارفتن قیمت ها، یکی از فاکتور های مورد نظر برای انتخاب یک هدیه تبلیغاتی ، مقرون به صرفه بودن آن است که ” کلاه تبلیغاتی ” یکی از بهترین آنهاست ; که انواع مختلفی دارد وشما میتوانید با توجه به هدف مورد نظر، همخوان ترین گزینه را برای کسب و کار خود برگزینید.

اگر بخواهیم یک قیاس ساده انجام دهیم بین هدایای تبلیغاتی پرهزینه مانند” بیلبورد ” و هدایای تبلیغاتی ارزان مانند” کلاه ” بدیهی است که کدام یک اثر بخشی بالاتری را نشان میدهند ! اگر جز افرادی هستید که تا به حال اقدام به سفارش و نصب یک بیلبورد تبلیغاتی در شهر کرده باشید پس باید بدانید که گذشته از هزینه های قابل توجه ساخت و طراحی  یک بیلبورد، باید هزینه چشمگیری را به شهرداری بابت نصب بیلبورد ، حتی در یک نقطه ای که زیاد هم در معرض دید نیست پرداخت کنید ! حال با در نظر گرفتن همه این هزینه ها به نظر شما میان این همه دغدغه بشر امروزی چند درصد از تبلیغات این چنینی در شهر مورد توجه افراد قرار میگیرد ؟ نتیجه قیاس روشن است ! شما میتوانید با صرف کمترین هزینه بالاترین بازدهی را برای برند خود به ارمغان آوردید.

انواع کلاه های تبلیغاتی

کلاه های تبلیغاتی انواع مختلفی دارند از جمله کلاه های کتان ،فومی ، نقاب دار ، شش ترک و کاغذی که در ادامه مختصرا به توضیح هریک خواهیم پرداخت.

کلاه های کتان

کتان پارچه بسیار مقاومیست و این نکته نشان دهنده این است که کلاه های های کتانی مقاوم در برابر آب، گردوخاک،نور خورشید و قابل شست و شو هستند;بنابراین موجب دوام بالای کلاه و بیشتر مورد استفاده قرار گرفتن کلاه میشود.علاوه بر این کلاه های کتانی به دلیل زیبایی ، دوام کاربردی بودنشان مورد توجه افراد مختلف هستند.

کلاه های نقاب دار

این کلاه ها به دلیل نقاب جلوی آنها گزینه مناسبی برای استفاده در برابر نور آفتاب است، بنابراین مورد استفادا افراد در انواع محیط ها و مسافرت ها نیز قرار میگیرد.

کلاه های فومی

فوم استفاده شده در این کلاه ها موجب شده تا این کلاه ها حتی بعد از ساعت های طولانی موجب خستگی نشوند، مانع از تعریق میشوند و بسیار سبک و راحت هستند.

کلاه های کاغذی

این کلاه ها نیز مانند کلاه های فومی سبک و راحت هستند اما کاغذ استفاده شده در این کلاه ها موجب شده نسبت به نوع فومی انعطاف پذیری بیشتری داشته باشند.

نکته قابل توجه درباره کلاه های فومی و کاغذی این است که این کلاه ها به دلیل قیمت پایینشان،در صورت سفارش تعداد بالای آنها نیز،هزینه چندانی بر تبلیغات وارد نمیکنند.

چاپ لوگو روی کلاه تبلیغاتی

فرایند حک کردن لوگو روی کلاه تبلیغاتی بخش مهم کار است که به دو صورت سیلک ( چاپی ) و یا گلدوزی شده (برجسته) انجام میشود.فراموش نکنید که اولین هدف در دادن هدیه تبلیغاتی دیده شدن لوگو و برند مورد نظر بنابراین در انتخاب یک چاپخانه خوب و تولید کننده حرفه ای هدایای تبلیغاتی دقت کنید.

انتخاب تولید کننده مناسب

همه میدانیم که در تمام زمینه ها کیفیت حرف اول را میزند. اگر شما کلاه تبلیغاتی بی کیفیت را به مشتریان خود هدیه دهید نه تنها تبلیغ کسب و کار شما موثر نخواهد بود بلکه موجب سلب اعتماد مشتریان شما می شود. پس در انتخاب تولید کننده هدایای تبلیغاتی مورد نظر نهایت دقت را داشته باشید و حتما قبل از انتخاب هدیه تبلیغاتی و تولید کننده مورد نظر با مشاور تبلیغاتی در این زمینه صحبت و مشورت لازم را داشته باشید.
همانطور که میدانید میزان رضایت افراد از هدیه تبلیغاتی رابطه مستقیم با اثربخشی تبلیغات شما دارد.بنابراین انتخاب تولید کننده هدایای تبلیغاتی ای که این تضمین کیفیت را به شما بدهد بسیار حائز اهمیت است.

مقاله پیشنهادی : فایده ساک دستی تبلیغاتی

 

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.