کاهش قیمت های چاپ | هدایای تبلیغاتی

پس از التهابات بازار ارز و متاسفانه افزایش نابرادرانه مواد اولیه بصورت ساعتی ، سرانجام با ثبات در بازار مواجه شدیم و برخی از مواد اولیه با کاهش قیمت برابر بود.

در همین راستا به دستور مدیرعامل مجتمع چاپ مجریان ، خدمات چاپ به شرح زیر با کاهش قیمت برابر شد

چاپ کاتالوگ –  چاپ بروشور – چاپ اوراق اداریچاپ فولدرتبلیغاتی  – چاپ  افست – چاپ دیجیتال – چاپ جعبه – چاپ بسته بندی کالا – چاپ سررسیدچاپ تقویم رومیزی – چاپ تقویم دیواری – هدایای تبلیغاتی – لیزر هدایای تبلیغاتی – چاپ هدایای تبلیغاتی – آفتابگیر ماشین – چاپ پکیج نمایشگاهی

سازه های نمایشگاهی شامل :

چاپ پاپ آپچاپ رول آپچاپ کانتر نمایشگاهی – چاپ استند – جاکاتالوگی – لایت باکس

همچنین به دلیل کاهش نئوپان ، هزینه های غرفه سازی نمایشگاهی و سازه های نمایشگاهی نیز کاهش یافت

متاسفانه با افزایش هزینه ها در بخش نمایشگاهی ، بسیاری از شرکت کنندگان با کاهش خدمات چاپ و تبلیغاتی مواجه شدند و در نتیجه نتوانستند بازخورد خوبی از نمایشگاه تخصصی داشته باشند

امید واریم با کاهش قیمت ها هر چند اندک بتوان رونق مجددی به کسب و کارها برگردد

در راستای تصمیمات فوق در مجتمع چاپ مجریان از تاریخ ۱۸ مهر ماه ۹۷ لازم الاجرا بوده و ملاک استلام قیمت فقط بصورت مکتوب می باشد.

مدیر روابط عمومی مجریان در ادامه می افزاید : مجتمع چاپ مجریان و آژانس تبلیغاتی مجریان شاید بشود گفت از اولین و معدود شرکت هایی هستند که بلافاصله کاهش قیمت ها را در دستور کار خود قرار دادند .

ما دیگر همکاران محترم و عزیزمان را به کاهش قیمت ها دعوت می کنیم چرا که رشد کسب و کار بهتر می باشد و بازار رونقی تازه می گیرد.

خیلی از همکاران را میشناسیم که هنوز هم تصمیمی به کاهش قیمت ها ندارند و این عزیزان با افزایش دلار ، حتی هزینه های طراحی و اجرایی خود را نیز افزایش دادند هر چند که ارتباطی به نوسانات ارز و بازار نداشت.

با توجه به عدم پیش بینی بازار و قیمت ها ، اطلاعیه های بعدی به اطلاع می رساند
” گزارشگر : آرشه “

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.