کارت ویزیت انتخاباتی, طراحی کارت ویزیت انتخاباتی, چاپ کارت ویزیت انتخاباتی

کارت ویزیت انتخاباتی

کارت ویزیت انتخاباتی در کنار یک بروشور میتواند یک پکیج تبلیغات انتخاباتی را تشکیل دهند. ارائه کارت ویزیت با توجه به کم تاثیر بودن آن در برخی زمنیه ها همواره در زمنیه تبلیغات انتخاباتی موثر بوده است. چرا که مردم برای رای دادن به یک فرد، به مطالعه و تحقیق در مورد فرد مورد نظر میپردازند. در کنار این تحقیق ها از ابزارهای معرفی آنها نیز استفاده میکنند.

ارائه کارت ویزیت تبلیغاتی به مخاطبان در کنار یک بروشور میتواند تاثیر پذیری و احتمال در مرکز توجه قرار گرفتن از دید مخاطب را افزایش دهد.

طراحی کارت ویزیت انتخاباتی

همانطور که در مورد طراحی بروشور نکاتی را ارائه دادیم، همان نکات نیز در طراحی کارت ویزیت نیز صدق میکند. چه بسا که دقت و حساسیت در طراحی این ابزار بیشتر از سایر باشد. چرا که کارت ویزیت دارای محدودیت اندازه و فضای چاپ است. معمولا در کارت ویزیت ها از عکس نامزد انتخاباتی در کنار شعار موثر آن و خلاصه ای تیتر گونه از فعالیت ها و سابقه تحصیلی نامزد انتخاباتی درج میشود.

طراحی این نوع ابزار تبلیغاتی باید بگونه ای متفاوت و خلاقانه تر از سایر باشد! به عنوان نمونع میتوان از ایه طراحی خاص پرچم روی آن استفاده کرد. انتخاب رنگ در طراح کارت ویزیت تبلیغاتی یکی از موضوعات مهم در این حیث است.

رنگ ها در طراحی این نوع ابزار تبلیغاتی بویژه در ایام انتخابات باید به گونه ای باشد که در مخاطب حس اطمینان و آرامش را ایجاد کند. در کنار آن باید به گونه ای باشد که بتواند نظر مخاطب را برای مطالعه و دقت بیشتر به آن جلب نماید.

در موضوع چاپ کارت ویزیت نیز میتوان گفت که چاپ و طراحی آن میتواند بصورت یک رو و یا دو رو باشد، جنس این نوع ابزار تبلیغاتی نیز از نوع مقوایی از انواع آن و یا لمینیت باشد. شما میتوانید با ارتباط گرفتن با کارشناسان تبلیغاتی مجموعه مجریان، اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید.

 

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.