سفارش آنلاین تقویم رومیزی 99

چگونه یک تقویم رومیزی اختصاصی طراحی کنیم

امروزه برای کسب و کارها و شرکت های مختلف روش های بازاریابی زیادی وجود دارد که به جهت بازاریابی کارآمد تر بسیار مفید و موثر هستند. برای کسانی که میخواهند با استفاده از یک روش تبلیغاتی به جذب مخاطب روزانه برسند ، هدایای تبلیغاتی خاص مناسب هستند ، این هدایای تبلیغاتی خلاقانه میتواند شامل تقویم رومیزی ۹۹ باشد.
تقویم وسیله ای پرکاربرد است که در هر مکان و زمانی مورد استفاده افراد قرار می گیرد چرا که تمامی مردم کارهایشان بر اساس تاریخ و زمان برنامه ریزی شده است.

ویژگی تقویم های رومیزی

تقویم های رومیزی برخلاف سالنامه ها کامل و جامع می باشند. در سالنامه ها شما برای دیدن روز بعد باید ورق بزنید اما در تقویم های رومیزی تمام روزهای یک فصل در یک صفحه گنجاده می شود و تبلیغات برند شما در کنار صفحه ثابت می باشد و نیازی به هزینه چاپ اضافه برای هر برگ نمی باشد. تقویم های رومیزی می تواند بصورت ماهانه و یا فصلی چاپ گردد.

انواع تقویم رومیزی

همانطور که میدانید تمامی هدایای تبلیغاتی اعم از هدایای تبلیغاتی خاص ، هدایای تبلیغاتی ارزان ، هدایای تبلیغاتی خلاقانه و… دارای انواع مختلفی هستند ، تقویم های رومیزی نیز مانند دیگر هدایای تبلیغاتی داراری انواعی است که در ادامه به شرح انها میپردازیم:

تقویم رومیزی ماهانه

در نمونه های ماهانه هر تقویم از ۱۳ برگ تشکیل شده است که ۱۲ عدد آن مربوط به ماه های سال و یک برگ مربوط به اطلاعات شرکت می باشد. البته شما می توانید به تولید کننده تقویم سفارش درج لوگوی خود در هر صفحه را دهید. با این ویژگی می توانید در هر صفحه یک محصول جدید را به مخاطبان خود معرفی نمایید.

تقویم رومیزی فصلی

مدل دیگر فصلی می باشد که اگرچه تعداد درج محصولات در آنها کمتر است اما قیمت تمام شده آنها برای کسب و کارها بسیار پایین تر از نسخه های ماهانه می باشد.

گام های طراحی و چاپ تقویم رومیزی

برای آن که بتوانید یک تقویم رومیزی ممتاز تولید کنید به یک نرم افزار گرافیکی ، چندین ساعت وقت آزاد و مقداری خلاقیت احتیاج دارید . بیایید قبل از چاپ تقویم رومیزی ، مستقیما به مراحل تولید و چاپ این هدیه تبلیغاتی خلاقانه بپردازیم:

گام اول

اول از همه باید یک الگو از قالب مورد علاقه تان را دانلود کنید . اغلب مردم فراموش می کنند جای خالی مناسب برای فنر یا جایگاه اتصال تقویم بگذارند و در نهایت یک تقویم عجیب و غریب به دست می آید . البته اگر نمی خواهید از قالب های آماده استفاده کنید احتیاج پیدا می کنید که از ابتدا گرافیک را آموزش ببینید یا راه ساده تر این است که ریش و قیچی را به دست طراحان با تجربه و خلاق بسپارید . آن ها تمام دانش لازم برای طراحی و چاپ یک تقویم رومیزی جذاب را دارند . ضمنا به این نکته توجه کنید که قبل از انتخاب طراح تقویم رومیزی ارتباط با مشاوره تبلیغاتی را در این زمینه فراموش نکنید

گام دوم

قالبی که دانلود کرده اید را باید مطابق با آن چه در ذهن شما است ، شخصی سازی کنید . برای این کار احتیاج دارید که بتوانید با یکی از نرم افزار های گرافیکی حرفه ای کار کنید . بهتر است از پالت رنگی کسب و کار شخصی تان استفاده کنید تا تقویم رومیزی شما قابل شناسایی باشد . فونت های مختلف را امتحان کنید و رنگ روزهایی که در کسب و کار شما از اهمیت زیادی برخوردار هستند را تغییر دهید . اگر راهنمای سبک شناسی برند دارید حتما از آن استفاده کنید و اگر ندارید بهتر است این نکته را بدانید که نباید از بیش از ۵ رنگ و ۲ فونت استفاده کنید تا طراحی شما بدون تناقض و ساده باشد و به قول معروف توی ذوق نزند .

گام سوم

اکنون نوبت نام و هویت شماست ؛ یعنی لوگو ها ، شعار های شرکت یا کسب و کار شما ، تصویر کارکنان ، رویداد های ویژه و مکان های خاص شما . سررسید ، سالنامه و تقویم رومیزی ابزار تبلیغات فوق العاده قدرت مندی هستند اما باید حواس تان باشد که زیاد در آن ها تبلیغات خرج نکنید ؛ چون هیچ کس محصولات تبلیغاتی بیش از حد شلوغ و پر از تبلیغات را نمی پسندد .
می توانید از وکتور ها و شکل های آماده در طراحی تقویم رومیزی خود استفاده کنید که البته برای این کار به حداقل دانش مرتبط با نرم افزار های گرافیکی احتیاج دارید .

گام چهارم

شما می توانید قسمت های سفید تقویم رومیزی را به نکات مفید مربوط به صنعت ، یادآوری رویداد های مهم ، تعطیلات یا معاملات فصلی اختصاص دهید .می توانید از حقایق بامزه و جالب استفاده کنید تا یک حس کنجکاوی برای ورق زدن صفحه های تقویم رومیزی ایجاد شود . به چیز هایی فکر کنید که مخاطب هدف شما علاقه دارد و از مربوط ترین آن ها به کسب و کار خودتان بهره ببرید .

گام پنجم

اکنون زمان پیکر بندی فایل طراحی شده شما است . بسیار مهم است که در این مرحله خطایی نداشته باشید . مطمئن باشید که برای ذخیره کردن طراحی خود حالت رنگی درستی را انتخاب کرده اید ؛ چرا که در غیر این صورت ممکن است بعد از چاپ با رنگ هایی متفاوت از آن چه در تصویر کامپیوتر دیده اید ، مواجه شوید

گام ششم

قبل از این که طراحی تقویم رومیزی تان را برای چاپ به یک چاپخانه مطمئن بفرستید به این که می خواهید تقویم شما با چه کاغذ و لمینیتی انجام شود فکر کنید . شاید چنین چیزی از نظر شما بی ربط و بی ارزش باشد اما همین نکته می تواند ورق را برای شما برگرداند . اگر در این باره چیزی نمی دانید بهتر است با یک مشاور تبلیغاتی مشورت کنید .

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی و چاپ تقویم رومیزی می توانید مشاوره رایگان دریافت کنید.

 

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.