تقویم رومیزی C3001 , تقویم رومیزی هخامنشی

چگونه می توانیم از تقویم رومیزی به عنوان یک ابزار تبلیغاتی استفاده کنیم

تقویم رومیزی یکی از موثر ترین ابزارهای تبلیغاتی می باشد زیرا وسیله ای است که در کوتاه ترین زمان ممکن در معرض دید افراد قرار می گیرد و بسیار پر کاربرد می باشد. تقویم رومیزی یک شیوه ی خوب برای ترویج و شناساندن نام تجاری شما است به همین دلیل طراحی تقویم رومیزی از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد زیرا باید در کوتاه ترین زمان ممکن بیشترین تاثیر گذاری را در افراد ایجاد نماید.

چگونه می توانیم از تقویم رومیزی به عنوان یک ابزار تبلیغاتی استفاده کنیم

سعی کنید از محتوایی استفاده کنید که برای مخاطب جذاب باشد

اگر می خواهید تقویم رومیزی برای مخاطب جذاب باشد، باید محتوای آن را به گونه ای انتخاب نمایید که به راحتی با مخاطب ارتباط برقرار کند. مناسبت های مختلف ایرانی و میلادی را در نظر بگیرید و به این مساله فکر کنید که چگونه می توانید از این مناسبت ها به نفع برند خود استفاده نمایید. تمامی صفحات تقویم رومیزی باید هوشمندانه و با خلاقیت طراحی شوند و به صورت گویا مشخص کنند که برند کاری شما معرف چه چیزی می باشد. برای مثال اگر در زمینه ی فروش محصولات فرهنگی مربوط به کودکان فعالیت می کنید استفاده از تصاویر کودکان به تنهایی کافی نمی باشد، اما اگر تصاویر به گونه ای طراحی شوند که این کودکان در حال استفاده و بازی با این محصولات فرهنگی می باشند، مطمئنا تاثیر بیشتری در تبلیغ کار شما ایجاد می شود.

نام تجاری خود را برجسته نمایید

وجود رنگ ها مشخص کننده ی نام شرکت و برند شما می باشد و بایستی در تمامی قسمت های تقویم رومیزی تبلیغاتی ثابت و مشخص باشند به گونه ای که هر گاه مخاطب به تقویم رو میزی نگاه بیاندازد، برند و نام شرکت شما فورا در ذهنش تداعی شود.

زمینه را حفظ کنید

سعی کنید در تقویم رومیزی تبلیغاتی شرکت خود زمینه و تم صفحات را حفظ کنید و همچنین در تمامی این صفحات از فونت یکسان استفاده نمایید. این کار سبب یکپارچگی می شود و ثبات را در کار شما نشان می دهد.

طراحی تقویم رو میزی از اهمیت زیادی برخوردار است.

سعی کنید که از تصاویر تبلیغاتی جذاب و با کیفیت استفاده کنید

وجود تصاویر با کیفیت در صفحات تقویم رومیزی بیانگر کیفیت کار ارائه شده توسط برند شما می باشد. از این رو ضروری است که در تمامی صفحات از تصاویر با رزولوشن بالا و کیفیت خوب استفاده نمایید. به یاد داشته باشید که افرادی که از تقویم رومیزی استفاده می کنند هر روز به آن نگاه می کنند و به راحتی متوجه نقص های آن می شوند و همه ی این کاستی ها را به برند شما نسبت می دهند.

در تقویم رومیزی تبلیغاتی خود از یادآوری رویداد های خاص استفاده کنید

شما می توانید از تصاویر ویژه و نماد های خاص برای یادآوری فروش ها و رویداد های ویژه در طراحی تقویم رومیزی استفاده نمایید. در صورتی که رویداد های فرهنگی، ورزشی، ملی و … با زمینه های تبلیغاتی شما هماهنگی داشته باشد حتما از آنها در کار خود استفاده کنید.

تقویم رومیزی در چه جاهایی کاربرد دارد

تقویم در دفاتر، خانه ها، مدارس، فروشگاه ها و در همه جا یافت می شود. هنگامی که مارک تجاری خود را بازاریابی می کنید، قرار گرفتن در معرض دید یک موفقیت است. مردم به تقویم ها نیاز دارند تا زمان خود را مدیریت کنند، گاهی اوقات حتی دو تا سه نفر از یک تقویم رومیزی ۹۹ استفاده می کنند.

بازاریابی کسب و کار خود با تقویم، مفید و سودمند برای شما و مشتریان شما است. حتما نام و لوگو شرکت خود را در هر ماه چاپ کنید. شما حتی می توانید شماره تلفن، آدرس و نشانی وبسایت خود را به طوری که به راحتی قابل دسترسی باشد بر روی آن چاپ کنید. تقویم می تواند حتی ساده تر از کارت های کسب و کار مورد توجه قرار گیرد. از این رو چاپ تقویم رومیزی میتواند به جذب مخاطب برای کسب و کار شما کمک کند.

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.