آفتابگیر

چرا چاپ آفتابگیر تبلیغاتی موثر است

آفتابگیر تبلیغاتی خودرو برای داخل ماشین و به منظور جلوگیری از تابش نور خورشید به داخل خودرو طراحی شده است.

این آفتابگیرها دارای رنگ بندی های متنوعی می باشند و برای همه نوع خودرو طراحی شده اند. جنس این نوع آفتابگیر شمعی است و ۲ عدد فنری که در داخ آن قرار گرفته است باعث شده تا باز و بسته کردن آفتابگیر بسیار راحت و ساده شود.

ضخامت فنر این آفتابگیر با کیفیت، ۳ میلیمتر و دارای یک کاور می‌باشد که در زمان عدم استفاده بتوانید آن را در کاور مخصوص قرار دهید. آفتابگیر تبلیغاتی یک هدیه تبلیغاتی بسیار کاربردی است که دارای وزن سبکی است و امکان چاپ تبلیغات در دوطرف آن وجود دارد. چاپ آفتابگیر تبلیغاتی از نوع سیلک می‌باشد.

شما طبق خواسته و سلیقه خود می‌توانید آفتابگیرهای تبلیغاتی را با هر نوع چاپ تبلیغات بر روی آن سفارش بدهید.

این محصول که تیراژ تولید آن برای انواع خودروها ۵۰۰ عدد است یکی از هدایای تبلیغاتی مقرون به صرفه و در عین حال تاثیر گذار در میان هدیه های تبلیغاتی است.

چرا چاپ آفتابگیر تبلیغاتی موثر است

دلایل زیادی برای انتخاب یک آفتابگیر به عنوان یک کالای تبلیغاتی می‌توان ذکر کرد که مهمترین آن‌ها کاربردی بودن و در معرض دید قرار داشتن این محصول است. آفتابگیر تبلیغاتی درست مثل یک بیلبور برای شما عمل می‌کند و در طول روز که شما خودرو خود رابرای ساعت ها در پارکینگ یا خیابان پارک کرده اید تعداد زیادی از افراد آن را می‌بینند و تبلیغات روی آن توجه آن‌ها را به خود جلب می‌کند. این هدیه تبلیغاتی یکی از پرفروش ترین انواع هدایای تبلیغاتی است که بسیار مورد توجه برندها و کسب و کارهای معتبر می‌باشد.

کاربرد بسیار مثبت آفتابگیر ماشین، این محصول را جز یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی کرده است. این هدیه باعث می‌شود تا اثر نامطلوب نور خورشید در زمان پارک خودرو روی داشبورد بسیار کم شود و رنگ داشبورد در طولانی مدت آسیب نبیند. آفتاب گیر تبلیغاتی جزو هدایای تبلیغاتی وارداتی نیست و در کارگاه‌های داخل کشور تولید می‌گردد. متریال و جنس استفاده شده در این آفتابگیرها در قیمت آن بسیار موثر است.

یکی دیگر از فواید استفاده از آفتابگیر تبلیغاتی این است که به راحتی میتوانید بنر زیبا و تابلویی چشمگیر را در معرض نمایش قرار دهید. بدین معنی که میتوان بر روی فضای دایره ای و بزرگی که آفتابگیر تبلیغاتی دارد، چاپی زیبا و چشمگیر درج کرد. در این فضا میتوان لوگوی شرکت ، سازمان و ادارات را به همراه اطلاعات تماس و متنی کوتاه در مورد خدماتی که ارائه میدهیم را درج کنیم.

هر کسی که دارای خودروی شخصی است، از آفتابگیر تبلیغاتی استقبال می‌کند. نکته بسیار جالب توجه در خصوص آفتابگیر تبلیغاتی این است که علاوه بر تاثیر خوب این هدیه برروی هدیه گیرنده، برند شما برای کسانی که از کنار ماشین پارک شده هدیه گیرنده رد می‌شوند نیز نمایش داده می‌شود.

آفتابگیرها معمولا از جنس پارچه شمعی ساخته می‌شوند و فنر آن‌ها به گونه‌ای است که فرم اصلی خود را حفظ می‌کنند. آفتابگیرها معمولا جمع شده و در یک ساک پارچه‌ای قرار می‌گیرند تا حمل و نقل آن‌ها آسانتر شوند و همچنین فضای کمتری در داخل ماشین استفاده کنندگان اشغال کنند.

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.