چرا لیوان تبلیغاتی, چاپ لیوان تبلیغاتی, هدایای تبلیغاتی

چرا لیوان تبلیغاتی ؟

تا به حال به فکر این افتاده اید که چرا لیوان تبلیغاتی را برای تبلیغات خود استفاده کنیم ؟ ما در این مقاله دلیل این ترفند را به شما کاربران عزیز توضیح می دهیم و امیدواریم از توضیحات بهره و لذت کافی را ببرید.

شرکت ها و افرادی که به فکر بیشتر شدن مشتریان محصولات خود هستند باید یک نوع تبلیغات بسیار عالی برای خودشان انتخاب کنند، یکی از آن تبلیغ ها، لیوان های تبلیغاتی می باشد، آنها می توانند لیوان های تبلیغاتی را به عنوان هدایای تبلیغاتی خاص به افراد به دهند و آنها نیز از این هدایا لذت ببرند، یک نوع تبلیغات ارزان قیمت ولی بسیار بازدهی بالایی نیز دارد.

تاثیر لیوان های تبلیغاتی

حتما پیش خودتان فکر کرده اید که چرا لیوان تبلیغاتی مهم است؟ آن که فقط یک لیوان می باشد! دیگر اینطور فکر نکنید.

 ما در طول روز بسیار با لیوان ها سروکار داریم، از آنها در اول صبح استفاده می کنیم، در بعد ظهر استفاده می کنیم، در شب ها نیز همین طور به همین دلیل یک وسیله ای است که فرد با آن ارتباط زیادی را برقرار می کند.

طبق مقالات و آمارهایی که تاکنون منتشر شده است، ۸۴ درصد از افراد در وعده صبحانه برای خوردن نوشیدنی های مختلف از لیوان ها استفاده می کنند و بقیه آنها نیز در طول بیست و چهار در کمترین حالت ممکن یک بار با لیوان ها برخورد می کنند، یک آمار بسیار جالبی که تا به حال به دست آماده این است که ۵۸ درصد افراد طرح های چاپ شده روی لیوان ها را به یاد می آورند حتی در گاهی مواقع بیشتر از آگهی های درون تلویزیون و رادیو.

انواع لیوان های تبلیغاتی

یکی دیگر از پاسخ ها به سوال چرا لیوان تبلیغاتی استفاده کنیم، تنوع و جنس های متفاوت آن می باشد، لیوان ها در جنس ها و اندازه های مختلف به دست مشتریان می رسند تا همگی بتوانند از آن کالا در همه جا استفاده کافی را ببرند. چاپ لیوان تبلیغاتی تنوع های بسیاری دارد و در ادامه به آنها می پردازیم.

لیوان حرارتی

لیوان یا ماگ حرارتی نوعی لیوان سرامیکی می باشد که وقتی در آن مایع های گرم میریزیم تغییر شکل می دهد و شکل چاپ شده روی ان نمایش داده می شود که بسیار جلب توجه می کند.

لیوان فلزی

نوعی لیوان از جنس فلز و یا استیل برای کسانی که می خواهند لیوان خودشان را در همه جا و در هر زمان استفاده کنند بسیار انتخابی خوبی می باشد.

لیوان سرامیکی

یک لیوان از جنس سرامیک با طول عمر بالا که طرح چاپ شده روی ان بسیار زیبا، شکیل چاپ می شود، از این ماگ بیشتر در درون شرکت ها و دفاتر استفاده می کنند؛ برای چاپ طرح بر روی این لیوان ها در درون چاپخانه از چاپ سابلیمیشن استفاده می کنند.

لیوان های مقوایی یا کاغذی

ما در طول روز بسیار زیاد از این نوع لیوان ها مصرف می کنیم، یک لیوان از جنس کاغذی و یکبار مصرف که در درون آب سرد کن ها و بانک ها از آنها استفاده زیادی میشود و قیمت بسیار کمی نیز نسبت به سایر لیوان ها دارد.

لیوان های پلاستیکی

لیوان هایی بسیار کاربردی که همه جا از آن می توان استفاده کرد و از ویژگی قابل حمل بودن آسان تر برخوردار می باشد، دارای جنسی نشکن که و با طول عمر بسیار بالا که از آنها می توانید در جاهای مختلف استفاده کنید.

لیوان های شیشه ای

از پرفروش ترین نوع لیوان ها لیوان های شیشه ای هستند که در اکثر خونه ها و اداره جات می توانید آنها را مشاهده کنید. لیوان های شیشه نیز به دو دسته مات و شفاف تقسیم می شوند.

چرا لیوان تبلیغاتی استفاده کنیم ؟

آیا هنوز به جواب سوال چرا لیوان های تبلیغاتی نرسیدید ؟! ایرادی ندارد دلیلی های دیگری برای جواب این سوال هنوز باقی مانده است.

برای تبلیغ در تلویزیون و رادیو و غیره باید پول هنگفتی را به صاحبان آنها بدهید ولی با استفاده از چاپ تبلیغات روی لیوان این هزینه ها را به طور عجیبی کاهش می دهید بدون اینکه بازدهی آنها کاهش یابد و شما تصور کنید به هر فردی که این لیوان ها را می دهید، آن فرد دارد بنر تبلیغاتی شما را حمل می کند و به همگان معرفی میکند، یک کالا تبلیغاتی بسیار مناسب برای هرگونه شغلی که در عین سادگی ویژگی های منحصر به فردی نیز دارد.

_

 

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.