مشاور تبلیغاتی

چرا باید مشاور تبلیغاتی داشت ؟

روزانه شرکت ها و مجموعه های زیادی تاسیس میشوند و به کسب و کار می پردازند و در این بازار برای ماندگاری و کسب درامد بالا باید تلاش کنند.
یکی از راه های ماندگاری در کسب و کار تبلیغات است ولی خیلی از مدیران شرکت ها راه درست تبلیغ کردن را نمی دانند چرا که در زمینه تخصصی ندارند.
مشاور تبلیغاتی برای نشان دادن راه و روش توسعه کسب و کار و پیشرفت درامد شرکت می تواند به شما راه کارهایی ارائه نماید.

به گفته محمد رفیعی ، همانطورکه سازمان ها و شرکت ها باید مشاور مالی ، وکیل داشته باشند باید یک مشاور تبلیغاتی نیز داشته باشند.
شاید فکر کنید مشاور تبلیغاتی برای شما هزینه دارد و نمی تواند به شما کمک کند
در جواب باید بگوییم خیر
طبق تحقیقات میدانی سال ۲۰۱۸ در کشور ترکیه یک مشاور تبلیغاتی می تواند تا ۷۲ برابر درامد دریافتی خود را به سازمان شما سود آوری داشته باشد.
در تمامی شرکت های بزرگ خارجی معمولا با یک مشاور تبلیغاتی قرارداد همکاری منعقد می نمایند و در ایران نیز برندهای بزرگی داریم که از این شیوه استفاده می کنند

مشاور تبلیغاتی می تواند در شناختن بهترین شیوه تبلیغات در زمان های مختلف به شما کمک نماید. در هر بازده زمانی باید از یک روش برای تبلیغات بهتر استفاده نمود .
امروزه تبلیغات بصورت یک علم است که دانستن آن می تواند در رشد کسب و کار کمک نماید و اگر راه تبلیغات به اشتباه انتخاب شود برعکس می تواند دچار لطمه هایی به کسب و کار شود.

شرکت هایی می توانند مشاور تبلیغاتی باشند که در این زمینه دارای سابقه فعالیت حسنه با برندهای مختلف را داشته باشند و بتوانند کسب و کارها را در زمانهایی که دچار بحران می شوند نجات دهند.
برخی از شرکت تبلیغاتی فقط بدنبال کسب درامد برای خود هستند که در این مقاله ما با آنان کاری نداریم و جزو شرکت تبلیغاتی محاسبه نمی کنیم.

مشاور تبلیغاتی شما می تواند بصورت حقیقی یک شخص باشد و یا بصورت حقوقی یک شرکت تبلیغاتی باشد که هریک مزایای خود را دارد.
اگر کسب و کار شما کوچک است می توانید برای کنترل هزینه ها از مشاور تبلیغاتی حقیقی استفاده نمایید که در زمان های مشخص شده در طول ماه به شما مشاوره هایی در جهت رشد کسب و کار ارائه دهد در اینحالت شما می توانید آهسته آهسته به رشد برسید

اگر کسب و کار شما متوسط و یا بزرگ است و یا صاحب برند و کارخانه هستید ، یا تولید کننده هستید و یا می خواهید سریع تر رشد کنید باید از شرکت های مشاور تبلیغاتی استفاده نمایید . این نوع شرکت ها می توانند به شما برنامه های بلند مدت و کوتاه مدت ارائه دهند و با توجه به بودجه ای که در نظر گرفته اید می توانند برای شما پلان تبلیغاتی ارائه دهند

با توجه به گستردگی رسانه های تبلیغاتی بهترین رسانه که مرتبط به کسب و کار شما باشد و بازخورد خوبی داشته باشد را بررسی و ارائه می نمایند

انواع رسانه های تبلیغاتی را با هم مرور میکنیم

تبلیغات در صدا و سیما ( تلویزیون – رادیو )
تبلیغات در روزنامه
تبلیغات در نشریات
تبلیغات محیطی ( تابلو بیلبرد )
تبلیغات مترو ( محوطه مترو – واگن – داخل قطار )
تبلیغات اتوبوسرانی
تبلیغات تاکسی
تبلیغات مبلمان شهری ( پارک ها ، نیمکت ها )
تبلیغات هواپیمایی ( محوطه فرودگاه – پشت صندلی مسافران- داخل کابین )
تبلیغات تلویزیون های شهری
تبیلغات اسپانسری فیلم ( فیلم سینمایی – سریال – فیلم خانگی )
تبلیغات کارت بلیت – کارت خرید
تبلیغات کبریت
تبلیغات شبکه های مجازی ( اینستگرام – تلگرام )
تبلیغات توسط اینفلوئنسر – بلاگر
اسپانسری چهره های مطرح
تبلیغات بنری سایت
تبلیغات اپلیکیشن ها
تبلیغات گوگل
تبلیغات رپرتاژ آگهی سایت های خبری
تبلیغات کاتالوگ – بروشور
تبلیغات نمایشگاهی
تبلیغات پیامکی
تبلیغات دهان به دهان
برگزاری ایونت – همایش تخصصی – سمینار علمی بازرگانی
و برخی روش های دیگر

با یک بررسی اجمالی می توان متوجه شد که مشاور تبلیغاتی کار سختی است چرا که باید بتواند با تجزیه و تحلیل هر یک از رسانه ها و شیوه های تبلیغات ، بهترین و پربازده ترین را برای کارفرما در نظر بگیرد.
مشاور تبلیغاتی با آنالیز و زیرنظر داشتن پلان های تبلیغاتی و کمپین های تبلیغاتی ، در هر لحظه باید بتواند شیفت بر روی روش های دیگر انجام دهد و به نوعی مانند یک کوچ و مربی برای مشتری خود راه های افزایش فروش و درامد را پیش بینی و اجرا نماید

آژانس تبلیغاتی مجریان با بیش از ۱۹ سال سابقه با برندهای مختلف توانسته با آنالیز و تحلیل بازار و مشتری ، بهترین روش های تبلیغاتی را برای مشتریان خود در نظر بگیرد

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.