هدایای تبلیغاتی مدیریتی

چرا استفاده از جعبه خودکار تبلیغاتی موثر است

جعبه خودکار تبلیغاتی برای ارائه خودکار و روان نویس و خودنویس و اتود و خودکار های چند کاره تبلیغاتی بصورت تکی ,جفتی و سه تایی با بدنه متفاوت موجود میباشد.تعداد بسیاری از خودکار های تبلیغاتی موجود در داخل بازار تبلیغات ، بدون جعبه ارائه میگردند و شما میتوانید با انتخاب خودکار تبلیغاتی مناسب ، با یک جعبه آن را به سلیقه خودتان ست کنید و هدایای تبلیغاتی خود را شیک تر به مخاطبانتان تقدیم کنید. البته تعدادی از جعبه های خودکار تبلیغاتی ،قابلیت حک و چاپ اطلاعات تبلیغاتی شما را نیز دارند که این مورد نیز جهت تبلیغ هر چه بهتر کار و حرفه شما موثر میباشد.

جعبه خودکار تبلیغاتی با جنس بدنه متفاوت از جمله :چوبی،طلقی،فلزی و مقوایی،چرمی،گالینگور،جیر و پلاستیکی ارائه میگردد.

درون جعبه های خودکار تبلیغاتی نیز از نظر جنس بکار برده شده و طرح آن متفاوت بوده و بعضی از جعبه های خودکار تویه جیر یا پارچه ای دارند و در بعضی جعبه ها هم طرح داخل بصورت قالبی و با اندازه استاندارد ضخامت یک خودکار تبلیغاتی میباشد.

جعبه خودکار تبلیغاتی

چرا استفاده از جعبه خودکار تبلیغاتی موثر است

این تصور را داشته باشید که به همکاران و یا مشتریان جدید یا قدیمی خود خودکار تبلیغاتی هدیه دهید ،( چه خودکار لوکس یا روان نویس تبلیغاتی و چه خودکار فلزی یا خودکار پلاستی ) . به نظر شما ارائه خودکار تبلیغاتی بدون جعبه خوشایند تر است یا با جعبه خودکار تبلیغاتی ؟؟؟
پاسخ به این سوال کاملا واضح است ، فرض کنید یک خودکار تبلیغاتی یا روان نویس را به استاد خود هدیه میدهید ، آیا میشود آن را بدون جعبه هدیه داد ؟؟ قطعا نه! این کار ظاهر مناسبی ندارد و یا حتی ممکن است این کار باعث ناراحتی طرف مقابل شما شود .

در بحث تبلیغات هم همین طور است ، اگر میخواهید تاثیر بیشتری را روی مخاطبان خود بگذارید بهتر است ارائه هدیه تبلیغاتی بصورتی باشد که نهایت خرسندی را برای مخاطبان خود به ارمغان آورد . قطعا با استفاده روزانه از خودکار تبلیغاتی حاوی نام و برند شما ، نام شما برای همیشه در ذهن شان می ماند و یا حتی شما را به دوستان و همکاران خود نیز معرفی می کنند.

جعبه خودکار

معرفی ست خودکار و روان نویس با جعبه خودکار

ست خودکار و روان‌نویس، یک هدیه کاربردی محسوب می‌شود. با توجه به علاقه مدیران به این هدیه تبلیغاتی ، شرکت پیشکش نیز این محصول را در لیست هدایای مدیریتی خود قرار داده است. این ست‌ها در جعبه‌ های مختلفی ارائه می‌شود که انواع مختلفی دارند. جعبه جیر، جعبه چوبی، جعبه مقوایی و جعبه چرمی بیشترین کاربرد را دارند که به هدیه شما زیبایی خاصی می‌بخشند. با توجه به اینکه جنس خودکارهای مدیریتی اغلب فلزی هستند، چاپی که روی این هدیه هک می‌شود، لیزر نام دارد.

در صورتی که از قبل اسامی اشخاصی که به آن‌ها قصد هدیه دادن دارید مشخص است، می‌توانید نام و نام خانوادگی آن‌ها را روی خودکار یا روان نویس هک کنید. بدین صورت هدیه شما تاثیرگذاری بیشتری برای مخاطبتان خواهد داشت و از دیدن این هدیه با نام خود قطعا شگفت زده خواهد شد. ست‌های خودکار و روان‌نویسی که در لیست هدایای تبلیغاتی ما قرار گرفته‌اند در رنگ‌های مختلفی ارائه می‌گردند. حتی می‌توانید هر یک از این ست‌ها را به صورت تک با جعبه سفارش دهید. مثلا فقط خودکار و جعبه یا روان‌نویس و جعبه.

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.