چاپ ماسک تبلیغاتی دو رنگ قهوه بن مانو

چاپ ماسک تبلیغاتی دو رنگ قهوه بن مانو

یکی از نمونه کارهای چاپ ماسک تبلیغاتی توسط چاپخانه مجریان، چاپ برای برند قهوه بُن مانو است. چاپ ماسک تبلیغاتی دو رنگ قهوه بن مانو یکی دیگر از نمونه کارهای چاپ روی ماسک شرکت تبلیغاتی مجریان است که با افتخار با بالاترین کیفیت چاپ و تولید ماسک این پروژه نیز به اتمام رسید و به مشتری تحویل داده شد.

در ادامه کیفیت چاپ ماسک تبلیغاتی دو رنگ قهوه بن مانو  را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

کیفیت چاپ ماسک قهوه بن مانو

همانطور که از تصویر این کار مشخص است کیفیت چاپ دو رنگ این کار نیز به خوبی نمایان است. چاپخانه افست مجریان با داشتن قابلیت چاپ افست و چاپ دو رنگ توانسته است تا کنون با برند های زیادی همکاری نماید، که چاپ ماسک برند قهوه بن مانو یکی از این کارهاست.

کیفیت چاپ ماسک

نوع و جنس ماسک قهوه بن مانو

در این بخش میخواهیم نوع جنس این نوع ماسک تبلیغاتی را مورد بررسی قرار دهیم، همانطور که میبینید این نوع ماسک از نوع سه بعدی و پنج لایه میباشد، جنس لایه های تشکیل دهنده این نوع ماسک، اسپان باند و ملت بلون است، بهتر است این نکته را به یاد داشته باشید که ماسک های بدون ملت بلون یا اسپان باند نمیتوانند بطور کامل از ورود ذرات ویروسی جلوگیری نمایند.

چاپ ماسک تبلیغاتی

سفارش ماسک تبلیغاتی

برای سفارش چاپ ماسک دو رنگ میتوانید وارد سایت  mojrian.net شده و با دیدن نمونه کارهای چاپ شده و همچنین نمونه های موجود در بخش هدایای تبلیغاتی سایت نوع ماسک خود را بر حسب میزان بودجه اختصاصی خود و همچنین تیراژ چاپ را تعیین نماید و سفارش خود را به ثبت برسانید. اگر در زمینه چاپ ماسک آگاهی کافی را ندارید، میتوانید با ارتباط گرفتن با کارشناسان فروش و گرفتن مشاوره های رایگان، اطلاعات بیشتری درمورد چاپ ماسک تبلیغاتی و نحوه سفارش در شرکت تبلیغاتی مجریان کسب نمایید.

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.