چاپ لوگو روی ماسک پنج لایه سه بعدی

چاپ لوگو روی ماسک پنج لایه سه بعدی

چاپ لوگو روی ماسک پنج لایه سه بعدی یکی از شیوه های بازاریابی می باشد که می توانید از این طریق با پرداخت هزینه پایین برند خود را به بازار معرفی کنند. استفاده از ماسک در این روزها که کرونا شیوع یافته بسیار مورد استفاده همه ی افراد قرار می گیرد. استفاده از ماسک ها برای جلوگیری از انتقال و نفوذ بیماری های ویروسی به امری ضروری تبدیل شده است. ماسک ها به صورت ساده و یا فیلتر دار تولید می شوند که به حفظ سلامت بدن کمک کرده و از ورود گرد و غبار و ویروس و میکروب به مجاری تنفسی جلوگیری ی کنند. می توان با چاپ لوگو روی ماسک پنج لایه سه بعدی از آن استفاده تبلیغاتی کرد و برای شناساندن فعالیت خود به مشتریان بهره گرفت.

چاپ لوگو روی ماسک

چاپ لوگو روی ماسک پنج لایه سه بعدی به شیوه های مختلف و در طرح و رنگ های مختلف انجام می شود و چون همه ی افراد به آن نیاز دارند و در تمام طول روز از آن استفاده می کنند، گویی برند شما را در روز تبلیغ می کنند. الیافی که در تولید ماسک ها به کار برده می شود شامل پارچه های عادی، پلاستیکی و یا پلی پروپیلن هستند. از نظر چاپ طرح هیچ محدودیتی وجود ندارد و شرکت ها می توانند طرح مورد نظر خود را انتخاب کرده و اقدام به چاپ کنند. تنها باید ماسک تبلیغاتی ها به گونه ای تولید شوند که بینی و دهان را به طور کامل بپوشانند تا به وظیفه ی اصلی خود که جلوگیری از سرایت بیماری است، عمل کرده باشند.

چاپ لوگو روی ماسک پنج لایه سه بعدی می تواند بهترین گزینه برای برندینگ و انجام بازاریابی برای کسب و کار موردنظر باشد، به دلیل تاثیر زیاد این ماسک ها بسیاری از شرکت ها از آن استفاده می کنند.

ماسک تبلیغاتی چیست ؟

پس از شیوع ویروس کرونا در سراسر دنیا بسیاری از شرکت ها از این فرصت استفاده کردند و شروع به چاپ لوگو روی ماسک پنج لایه سه بعدی کردند و از آن برای تبلیغ محصولات و خدمات و برند خود استفاده کردند. شما می توانید با انتخاب طرح های جذاب و به کار گیری درست لوگو و چاپ آن بر روی ماسک ها بازاریابی را به شیوه ای راحت و اثر بخش انجام دهید. استفاده از ماسک تبلیغاتی بسیار کاربردی و مناسب است و می توان آن را به صورت سفارشی هم تولید کرد. با هدیه دادن ماسک به مشتریان هدف خود به آن ها نشان می دهید که سلامت آن ها برای شما اهمیت دارد و این کار موجب اعتماد و وفاداری مشتری به شما خواهد شد.

این روزها حفظ فاصله ی اجتماعی دشوار است و باید حتما از ماسک استفاده کرد. استفاده از ماسک ها راهی آسان برای حفظ سلامت خود و دیگران است و از انتقال بیماری جلوگیری می کند. چاپ بر  روی ماسک ها یکی از هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت محسوب می شود. و چون محصولی است که بسیار برای افراد سودمند است با دادن ماسک به آن ها باعث ا یجاد حس خوشایندی در آنان می شوید. در تبلیغات کسانی برنده هستند که از پرکاربردترین ابزار و آخرین رویدادها برای بازاریابی استفاده کنند. این روزها کرونا در صدر اخبار است و همگان درباره ی آن صحبت می کنند و از آنجایی که در مکان های عمومی و بسیاری اماکن دیگر استفاده از آن اجباری شده، چاپ لوگو روی ماسک پنج لایه سه بعدی می تواند هم به نفع شرکت ها باشد و هم به سود مشتریان هدف.

انواع ماسک ها برای چاپ لوگو

این روزها می توان چاپ لوگو را روی انواع جنس های مختلف ماسک ها انجام داد و این کار را به شرکت تبلیغاتی های معتبر سپرد. یکی از بهترین گزینه ها برای چاپ طرح و آرم تجاری شرکت استفاده از ماسک های پارچه ای می باشد که ماندگاری بیشتری داشته و قابلیت شست و شو دارند و با چاپ لوگو مشتریان تا مدت ها از آن استفاده می کنند. بسیاری از افراد از ماسک های چند لایه استفاده می کنند، چاپ لوگو روی ماسک پنج لایه سه بعدی به دلیل ظاهر زیبایی که دارد بسیار طرفدار دارد و تنفس با این نوع ماسک ها ساده تر است. چون یک بار قابلیت استفاده دارد و یکبار مصرف است و از نظر بهداشتی مورد تایید است بسیاری از کسب و کارها این ماسک ها را سفارش می دهند.

کاربرد ماسک سه بعدی

این نوع ماسک تبلیغاتی ها بخش زیادی از بینی و دهان را کاملا می پوشاند و فاصله ای را بین ماسک و دهان ایجاد می کنند تا صحبت کردن آسان تر شود از همین رو افراد بیشتری از آن استفاده می کنند. در نتیجه با چاپ آرم روی این ماسک ها می توانید باعث ایجاد تمایز بین خود و رقبا شده و اگر از طرح های خلاقانه ای استفاده کنید می توانید بخشی از بازار هدف را به خود اختصاص دهید.

سخن آخر

استفاده از ماسک تبلیغاتی توسط افراد مختلف و کارمندان و همکاران نه تنها باعث ایجاد ایمنی شده و برند و نام شرکت شما را در معرض نمایش قرار می دهند. چاپ لوگو روی ماسک پنج لایه سه بعدی می تواند شیوه ی مناسب و مکمل خوبی برای کسب و کار و فعالیت شما باشد. شرکت ها با هدیه دادن این محصول به جامعه هدف خود به آن ها القا می کنند که سلامتشان برای شرکت جدی است. این کار باعث اعتماد جامعه هدف شده و می تواند مبلغی بیشتر از هر آنچه هزینه کرده را به او بازگشت دهد. مشتریان شما می توانند ماسک های شما را استفاده کنند و به مکان های مختلف بروند و به مشاغل دیگر مراجعه نمایند و از این طریق همانند یک فروشنده برای شما بازاریابی کنند و معرف شما در مکان های متعدد باشند.

برای چاپ لوگو روی ماسک پنج لایه سه بعدی لازم است ابتدا یکی از معتبرترین چاپخانه تهران را انتخاب نمایید و طرح خود را به آن ها نشان داده و یا از طراحان و متخصصان این شرکت ها کمک بگیرید تا محصول مورد نظر را به دل خواه خود دریافت کرده و به جامعه هدف هدیه بدهید. شرکت مجریان بعنوان یکی از معتبر ترین آژانس های تبلیغاتی است که دارای بهترین چاپخانه بوده و انواع ماسک های تبلیغاتی را تولید کرده و در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهد.

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.