چاپ لوگو روی ست مدیریتی لاکچری

چاپ لوگو روی ست مدیریتی لاکچری

اصولا شرکت های بزرگ و کارخانجات و صاحبان کسب و کار چاپ لوگو روی ست مدیریتی لاکچری را به تعداد مورد نیاز سفارش می دهند. در ست مدیریتی اختصاصی برند و لوگوی شرکت درتمام ست مدیریتی چاپ می شود. رنگ سازمانی در تمام ست مدیریتی قرار می دهند.

انتخابی متفاوت برای مدیران که میخواهید برای افراد خاص یک پکیج خاص و ویژه هدیه دهید ست های مدیریتی بهترین انتخاب است . چاپ لوگو روی ست مدیریتی لاکچری بصورت پک کامل ارائه می شوند که شامل ۲ تکه ،۴ تکه،۵ تکه و ۶ تکه آماده می شوند و دارای جعبه نفیس بوده و داخل آن اصولا آمیزه ای از سررسید نفیس، سررسید ارگانایزر، کیف چرم مدیریتی ، کیف زنانه ، خودنویس، خودکارنفیس، جاکلیدی، کیف پالتویی، فلش مموری، پاوربانک و…..می باشد.

تمام قابلیت های چاپ لوگو روی ست مدیریتی لاکچری فراهم می باشد و همچنین می توان از یک صفحه تا۸صفحه از اطلاعات شرکت یا کارخانجات را ابتدا سررسید اضافه نمود. چاپ لوگو روی ست مدیریتی لاکچری سکس از روش های سفارش سازی از دیدگاه کاربرد تبلیغاتی است با چاپ لوگو روی ست مدیریتی به طور مداوم لوگوی شرکت سفارش دهنده را مشاهده کرده و این امرباعث افزایش آگاهی وی نبست به شرکت یا برند مورد نظرمی شود و این مورد می تواند تاصیر بسیاری بر روابط شرکت و مخاطبان در دراز مدت داشته باشد.

انواع ست مدیریتی

نیم ست مدیریتی همانطور که از نامش پیداست تمامی نمونه ها را در خود جای نمی دهد و معمولا شامل دو یا سه کالا می باشد.البته تعداد ستگی به سفارش مشتری و آماده سازی پک ها نیز دارد. نیم ست مدیریتی معمولا شامل کیف پول،جاکارتی ، جاسوئیچی یا فندک و خودکار یا روان نویس می باشد. همچنین می تواند شامل یک خودکار و روان نویس  به پیوستن یک چاپ لوگو روی ست مدیریتی لاکچری نفیس و زیبا باشد.

اما تمامی نمونه ها گفته شده در یک نیم ست مدیریتی جای نخواهد گرفت زیرا در آن صورت به صورت یک ست مدیریت کامل در نظر گرفته خواهد شد. در اینگونه ست ها  نیز بسته بندی مناسب و جذاب از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

اهمیت بسته بندی یک کالا به دلیل ایجاد کنجکاوی و جذب نمودن فردی که هدیه را دریافت می کند می باشد و باعث می شود نظر فرد جلب گردیده هدیه را بگشاید و در همان نگاه اول تاثیرگذاری که شما می خواهید را بگذارد. نیم ست مدیریتی از نظر جمع و جور بودن و همچنین از نظر صرفه اقتصادی از محبوبیت بیشتری برخوردار می باشد.

انواع سررسید

در ادامه انواع سررسید ها را از نظر نوع کاربرد و نوع تقویم بررسی مینماییم؛

سررسید روزشمار

طراحی سررسید روزشمار روزهای پنجشنبه و جمعه در یک صفحه قرار می گیرند، اما بقیه روزهای هفته به صورت تک صفحه ای و مجزا است .وبا چاپ لوگو روی ست مدیریتی لاکچری بسیار ظاهری شیکی دارند
این نوع سررسید اختصاصی برای شرکت ها و موسساتی که آخر هفته تعطیل می باشند گزینه مناسبی است و از کاربرد آن کم نمی شود.

سررسید جمعه جدا

به سررسیدی گفته می شود که تمامی روزهای هفته (شنبه تا جمعه) به صورت تک صفحه ای و مجزا چاپ لوگو روی ست مدیریتی لاکچری میشود. در این نوع سررسید اختصاصی تمام صفحه به صورت یادداشت تاریخ دار میباشد و کاربر میتواند تمام کارهای روزانه خود را در آن یادداشت کند. معمولا افرادی که جمعه ها هم برای آنها روز کاری محسوب می شود از این نوع سررسید بیشتر استفاده می کنند. برای مثال می توان به افرادی که در شرکت های عمران و سد سازی فعالیت می کنند، اشاره کرد یا رستوران ها و تالار های پذیرایی هم، سررسیدی می خواهند که روز جمعه در صفحه ای جداگانه به چاپ رسیده باشد و عملا چاپ لوگو روی ست مدیریتی لاکچری سررسید جمعه خیلی بکارشان می آید.

سررسید هفته شمار

در چاپ لوگو روی ست مدیریتی لاکچری این نوع سررسید اختصاصی هر هفته در یک صفحه قرار دارد به صورتی که فضای یادداشت آن فقط برای کارهای ضروری و قرار ملاقات ها مفید می باشد اما در ادامه حدود ۶۰ برگ یادداشت وجود دارد که می توان با درج تاریخ دلخواه از آن استفاده کرد. تعداد برگه های یادداشت به درخواست مشتری قابل افزایش است. این نوع سررسید نیز طی یکی دو سال، بدلیل جدید بودن سررسید، با استقبال روبرو شد.

سررسید ماه شمار

در سررسید ماه شمار هر ماه در ۲ صفحه روبروی هم قرار می گیرند که در ادامه حدودا ۸۰ برگ یادداشت وجود دارد که می توان با درج تاریخ دلخواه از آن استفاده کرد. تعداد برگه های یادداشت به درخواست مشتری قابل افزایش است و حتی به سلیقه ی مشتری می توان تلفن های ضروری و چند صفحه برای درج تلفن های همراه هم به آن اضافه نمود.

ما افتخار داریم که تولید انواع سررسید با کیفیت مطلوب و بالا به انجام می رسد. اینکه مراحل چاپ لوگو روی ست مدیریتی لاکچری سررسید اختصاصی شما را انجام می دهیم و در پایان بتوانیم، طوری انجام وظیفه کنیم تا رضایت شما مشتریان عزیز را بدنبال داشته باشد، موجب سربلندی و خوشحالی گروه ماست.

چاپخانه تهران

اولین و مهم ترین نکته ای که برای انتخاب یک چاپخانه خوب باید مد نظر مشتریان قرارگیرد.سابقه کاری آن چاپخانه و تنوع در ارائه خدمات به مشتریان می باشد. بیشتر افراد ترجیح می دهند برای به چاپ رساندن کارهای تبلیغاتی خود که از طریق چاپ کاتالوگ، پوستر، کارت ویزیت، هدایای تبلیغاتی و…. انجام می گیرد به چاپخانه ای مراجعه کنند.

دومین نکته ای که برای انتخاب یک چاپخانه خوب باید مورد توجه مشتریان قرار گیرد توجه به دستگاه های چاپ در آن چاپخانه می باشد. به نسبتی که دستگاه های چاپ به کار گرفته شده در یک چاپخانه دارای تنوع بالاتری باشد.

چاپخانه انواع مختلف دارد و فرآیند چاپ معمولا به دو روش مستقیم و غیر مستقیم انجام می گیرد که از انواع روش های چاپ مستقیم می توان به چاپ افست اشاره کرد و از انواع روش های چاپ غیر مستقیم و پر طرفدار می توان چاپ دیجیتال را نام برد.

با پیشرفت تکنولوژی در زمینه ساخت دستگاه های چاپ چاپخانه تهران گسترش یافته است.چاپخانه تهران با شرایط و امکانات خود و ماشین های چاپ متفاوت شروع به فعالیت کرده است.

چاپخانه تهران چاپ لوگو روی ست مدیریتی لاکچری را با ظریف کاری خود بسیار تمیز و شیک چاپ میکنند.

 

 

 

 

 

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.