چاپ فولدر

چاپ فولدر تبلیغاتی

چاپ فولدر به منطور حفظ و نگهداری ، مدارک ، اسناد و برگه های تبلیغاتی مجموعه یا شرکت که به صورت کاتالوگ و بروشور هستند ، مورد استفاده قرار می گیرد.

در واقع یکی از روش های مهم برای تبلیغات هویت نام و نشان تجاری طراحی این محصول است . در اصطلاح به طراحی و چاپ فولدر ، طراحی و چاپ پوشه هم گفته می شود . ارائه فولدر به مشتری مقدمه ای برای تبادل اطلاعات و مشخصات شرکت ، خدمات و اطلاعات دیگر می باشد . این کالاها معمولا به صورت یک پکیج ارائه می شود.

چاپ و سفارش پوشه تبلیغاتی

فولدر تبلیغاتی می تواند نمادی از شرکت یا مجموعه باشد.

اغلب از سایز A4 برای فولدر های تبلیغاتی استفاده می شود

این کالای تبلیغاتی همان پوشه نگهدارنده اسناد و مدارک است . طراحی فولدر در مجموعه چاپ اوراق اداری قرار می‌گیرد ، پس باید حاوی اطلاعاتی باشد که در‌ طراحی ست اداری لحاظ شده است. چاپ فولدر به شکلی که اوراق اداری مانند کارت ویزیت و سربرگ، بروشورها و یا طراحی کاتالوگ محصولات و حتی سی دی معرفی شرکت در آن قرار ‌گیرد ، به‌ صورت یک ابزار تبلیغاتی مناسب استفاده می‌گردد . اطلاعاتی که در طراحی فولدر لحاظ می‌شود ، شامل نشانی کامل و لوگوی شرکت است که در کنار آن می‌توان به بیان جزئی و مختصری از محدوده فعالیت شرکت پرداخت و شعار تبلیغاتی و تصاویری از فعالیت‌های شرکت را نیز قرار داد.

برای چاپ این پوشه باید نکات مهمی درنظر گرفته شود – اینکه حتما باید پوشش سلفون داشته باشد تا از استحکام بالایی برخوردار باشد – جیب های آن نباید سوسه بزند ( دان دان ) که این نشان از کیفیت ضعیف می باشد – از آنجا که معمولا اغلب طرحهای پوشه تبلیغاتی از رنگ سازمانی و تمپلات استفاده می کندد در نتیجه چاپ نباید دان دان یا کچلی بزند و باید یکدست باشد.

برای سفارش این محصول می توانید با مشاوران فروش ما در شرکت مجریان تماس بگیرید.

چاپ فولدر
چاپ فولدر
چاپ فولدر
چاپ فولدر