چاپ شکلات تبلیغاتی|چاپخانه مجریان

چاپ روی شکلات چگونه انجام می شود؟+ نحوه سفارش

چاپ روی شکلات چگونه انجام میشود؟

شکلات تبلیغاتی چیست ؟ در این مطلب میخواهیم با روش چاپ شکلات تبلیغاتی آشنا شویم . در مراسمات و برنامه‌های مختلف، کنفرانس‌ها، جشن‌واره‌ها،همایش‌ها، حتما با گونه‌های مختلفی از تبلیغ روبرو شده‌اید. در جای جای برنامه‌های تبلیغاتی، مدام به اشکال گوناگون با اسم و فعالیت برند روبرو می‌شوید و هربار به شکل خلاقانه یا غیر خلاقانه اسم برند و لوگوی آن را در محیط اطراف خود می‌بینید. یا حتی قسمتی از آن را در بسته‌بندی شکیلی همراه با هدایای آن برند به خانه‌ی خود می‌برید. و ممکن است از سررسید دفترچه یا تقویم آن تا مدت خیلی طولانی استفاده کنید.یا حتی به دیگران هم هدیه بدهید. تصور کنید در همایشی هستید و بعد از یک ساعت سخنرانی به شما زمان برای استراحت داده شده است. کنار میزی می‌روید تا چایی یا قهوه بنوشید. در کنار چایی یا قهوه‌ی خود با جعبه‌ای شکلات روبرو می‌شوید که اسم و لوگو برند روی آن است. سپس بسته‌بندی شکلات را باز می‌کنید و می‌بینید روی شکلات هم لوگوی برند دیده می‌شود. احتمالا به نظر جالب و خوشایند می‌‌‌آید و قطعا وقتی از آنجا خارج شوید نام آن برند تا مدت‌ها در ذهن شما ماندگار خواهد شد. برای تبلیغات مهم است که مدام به اشکال مختلف و خلاقگونه خودمان را تکرار کنیم.

برای دیده‌شدن محصولمان یا خدماتی که در شرکت خود داریم، همیشه دنبال بهترین راه برای تبلیغات هستیم. بهترین راهی که مخاطب ما را بشناسد و در ذهن مخاطب موردنظر، ما به عنوان یک برند نوآور به خاطر سپرده شویم. راه‌های زیادی برای تبلیغات وجود دارد. تبلیغات خلاقانه یکی از مهم‌ترین اماکاناتی‌ست که هر برندی باید از آن استفاده کند. احتمالا با هزینه‌ای مناسب ما را به هدف‌مان برساند. کافیست همه چیز را جور دیگری ببینیم. چاپ روی شکلات یکی از خلاقانه‌ترین راه‌هاییست که می‌توانیم در مراسم‌ها، مهمانی‌ها، کنفرانس‌ها و جشنواره‌ها از آن استفاده کنیم.همانطور که در حال حاضر خیلی از برندها از این راه برای تبلیغات خود استفاده می‌کنند. در هنگام پذیرایی کنار چایی یا قهوه روی میز پذیرایی شکلاتی با لوگو برند خودمان داشته باشیم، یا مثلا طرحی که یادآور برند ما باشد. چاپ روی شکلات می‌تواند مارا به مهمان‌هایمان بشناساند و آن‌ها را نسبت به برند ما کنجکاو کند. شکلاتی با لوگوی برند حتما ویژگی مهمی در جشنواره یا مراسمی که برگزار می‌کنیم می‌شود؛ در حالی که آنقدر هزینه نکردیم و وقت زیادی هم ازما گرفته نشده است. این محصول همچنین می‌تواند به عنوان هدیه‌ای لوکس و خاص در مهمانی‌های دیگرمان نیز باشد. یعنی تنها لازم نیست که در کنفرانس‌ها یا همایش‌های کاری از آن استفاده کنیم‌‌‌؛ در مراسم‌های خانوادگی و دوستانه نیز می‌توانیم از این شکلات‌ها استفاده کنیم. چه برای پذیرایی کردن، چه به قصد هدیه دادن به مهمان‌هایمان. حتی اگر می‌خواهیم به دوستانمان هدیه‌ای فراموش نشدنی بدهیم؛ این یکی از متنوع‌ترین و خلاق‌ترین کادوهایی خواهد بود که با اسم یا کلمه‌ای می‌تواند دوستان‌مان یا خانواده‌مان را خوشحال کند. مثلا روز پدر یا مادر یا تولد نزدیکان‌مان سالگرد ازدواج و مراسمات مختلف. کافیست کمی خلاق باشیم و به کلمه‌، تصویر یا جمله‌ای فراموش نشدنی فکر کنیم.

ادامه مطلب
کاربرد لوگو و نشان ها در برندینگ یک کسب و کار چیست؟

 

 

 

بهترین شکلات برای تبلیغات

غیر از مساله خود چاپ که ظرافت در آن بسیار مهم است، مساله مزه و طعم شکلات هم بسیار حائز اهمیت است. فکر کنید شکلاتی را با بسته‌بندی شکیل و زیبایی خریداری کردید. اما وقتی آن را جلوی مهمان‌هایتان گذاشتید یا خودتان آن را مزه کردید طعم بد و ناخوشایندی بدهد چه حسی نسبت به برند آن شکلات خواهید داشت؟ قطعا دیگر از آن برند خرید نخواهید کرد. بهتر است که برای انتخاب شکلات، کیفیت و طعم آن را دست‌ کم نگیریم و حتما کمی بیشتر هزینه کنیم و از برندهای معتبری که در بازار هستند خریدمان را انجام دهیم تا لوگو، طرح و طعم کنار هم تصویر خوبی از برند ما به یادگار بگذارند و درکنار همه‌ی این‌ها بسته‌بندی شکلات نیز تاثیر بسزایی در نگاه مهمان‌های ما دارد. مهم است که ما حتما بگ‌ها یا پاکت‌های متناسب، همراه با بسته بندی شکلات استفاده کنیم که روی تمام آن‌ها لوگو طرح و رنگ مخصوص برند ما استفاده شده باشد. در واقع به نفع ماست که پکیج هدیه خود را ساده شکیل و شیک انتخاب کنیم. وگرنه تمام هزینه‌ای که کردیم از بسته‌بندی تا خود شکلات، وقتی داخل کیسه پلاستیکی بگذاریم هم ارزش برند خود را پایین آورده‌ایم، هم تصویر خوبی از برند خود ارائه ندادیم. پس تا جایی که می‌شود تلاش کنیم که تمام برنامه‌های تبلیغات و هدایایمان را در یک سطح نگه داریم.

مطلب پیشنهادی: مزایای شکلات تبلیغاتی

 

 

 

چاپ شکلات تبلیغاتی به چه شکل انجام می‌شود؟

استفاده از تکنیک چاپ روی شکلات، یکی از متنوع‌ترین ایده‌های چاپ است. که به چند صورت متفاوت انجام می‌شود. یک تکنیک ارزان و بسیار مناسب برای جلوگیری از افزایش هزینه‌ها  همانطور که چاپ روی لباس یا کیف یا بگ‌های مخصوص و حتی لیوان یا ماگ، میتواند به شناخته شدن برند کمک کند، این راه نیز با توجه به استقبال از آن در حوزه تبلیغات و مرسوم شدن این نوع، می‌تواند بسیار کمک‌کننده و موثر واقع شود. در این مدل از چاپ، ما طرح‌ها و غالب‌های مختلفی داریم که می‌توانیم از آن‌ها استفاده کنیم.

ادامه مطلب
اهمیت طراحی بسته بندی کالا

 

 

 

چگونه شکلات تبلیغاتی را سفارش دهیم؟

کافیست چاپخانه‌ ای را پیدا کنیم که کار چاپ روی شکلات را انجام می‌دهد. می‌توانیم هم از طرح‌های آماده استفاده کنیم و هم طرح مدنظر خود را به آن‌ها سفارش دهیم تا مطابق با سلیقه و نظر ما طرح را در کم‌ترین زمان و بهترین کیفیت به ما ارائه کنند. در این مدل طریقه‌ی محاسبه‌ی هزینه موردی انجام می‌شود و هزینه‌ آن بسیار مناسب می‌باشد. حتما در انتخاب چاپخانه به این نکته توجه کنید که دقت و ظرافت کار برای آن‌ها مهم باشد؛ چون اگر اشتباهی در شکل لوگو یا طرح مدنظر ما اتفاق بیوفتد ممکن است دیگر پیام سابق را نرساند و فقط یک شکلات عجیب و غریب به نظر برسد. یکی از جاهایی که می‌توانید به راحتی سفارش خود را در کم‌ترین زمان  با ساده‌ترین مدل ثبت کنید، هولدینگ مجریان است. این هولدینگ در کنار شما به شما برای به سرانجام رسیدن مدل‌ها و فرم‌های مختلف تبلیغاتی کمک می‌کند، تا کار شما به بهترین شکل در روند رشد پیش برود و همچنین برای انتخاب بهتر و تخصصی‌تر به شما مشاوره می‌دهد تا بهترین راه را برای تبلیغات کسب و کار خود انتخاب کنید.همچنین باتوجه به نزدیک شدن به سال جدید، برای خرید هدایای تبلیغاتی مناسب و جذاب نظیر ست مدیریتی چرم، خودکار تبلیغاتی، کلاه تبلیغاتی، ماسک سه بعدی تبلیغاتی و …  و برای دریافت مشاوره در زمینه طراحی و چاپ سررسید اختصاصی و دیگر خدمات این مجموعه ، با مشاوران و کارشناسان مجریان از بخش تماس با ما ، در ارتباط باشید

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *