چاپ سررسید رقعی 1401, سررسید رقعی, چاپ سررسید رقعی

چاپ سررسید رقعی ۱۴۰۱

چاپ سررسید رقعی ۱۴۰۱ یکی از بهترین روش ها برای تبلیغ کسب و کار و نام تجاری شرکت ها می باشد. استفاده از این محصول در بین هدیه های تبلیغاتی دیگر پر طرفدار تر می باشد و یک ابزار کاربردی محسوب می شود. نکته ای که در طراحی آن اهمیت دارد خلق ایده ی جدید می باشد تا برندتان بیشتر به چشم بیاید. چاپ سررسید رقعی ۱۴۰۱ می تواند به عنوان یکی از ابزارهای بازاریابی، در طول سال شما را در ذهن جامعه هدف تان یادآوری کند.

چاپ سررسید اختصاصی در این روزها توسط بانک ها، ادارات، شرکت های کوچک و بزرگ، اصناف و… مورد استفاده قرار می گیرد و به عنوان یک هدیه مناسب تلقی می شود. دانشجویان و کارمندان و افراد به طور روزانه از سالنامه ها و تقویم ها استفاده می کنند و برنامه ها، قرار ملاقات ها و کارهایی که روزانه انجام می دهند را  در آن یادداشت می کنند، از همین رو یک روش مطمئن برای ایجاد رابطه بادوام و مستحکم با مشتریان هدف است و نسبت به سایر روش ها مقرون به صرفه می باشد. چاپ سررسید رقعی ۱۴۰۱ موجب می شود تا شرکت ها زودتر و آسان تر به اهداف بازاریابی خود دست یابند و بازاریابی موثرتری داشته باشند.

سررسید چیست ؟

سالنامه مانند کتابی است که شامل تقویم بوده و در ابتدا و انتهای آن یکسری اطلاعات پیوست شده است، در واقع همان دفترچه یادداشت است ولی هر صفحه آن دارای تاریخ است. سالنامه دارای فهرستی از رویدادها و مناسبت های مختلفی است که در طول تاریخ رخ داده است تا یاد آن حوادث را زنده نگه دارد. چاپ سرسید رقعی ۱۴۰۱ به درخواست کسب و کارها توسط شرکت های تبلیغاتی انجام می شود تا برند خود را تبلیغ نمایند. شرکت هایی که سررسید چاپ می کنند از طرح ها و رنگ ها و اطلاعات کاربردی و مفید و سرگرم کننده استفاده می کنند تا سالنامه ها جذاب تر و سودمند تر شوند.

سررسید اختصاصی ممکن است تنها یک موضوع خاصی را ارئه دهد و یا به عناوین مختلف مانند سیاسی و اجتماعی و اقتصادی بپردازد. برخی از شرکت ها به پیشنهاد خود یا درخواست شرکت مورد نظر، از جملات بزرگان و احادیث و اطلاعات اماکن مختلف و عکس هایی از مکان های تاریخی و یا دیدنی استفاده می کنند تا سررسید اختصاصی کاربردی تر شود.

سررسید ۱۴۰۲ در طرح و اندازه های مختلف بر اساس سفارش مشتریان چاپ می شود. سررسید ها بر اساس نوع چاپ انتخابی و اندازه و جنس جلد و نوع صفحات به دسته های مختلفی طبقه بندی می شوند که شامل این موارد است: سررسید وزیری، سررسید رحلی یا مخصوص مدیران، سررسید رقعی، سررسید پالتویی، سررسید جیبی و سررسید خشتی.

سررسید رقعی چیست ؟

یکی از رایج ترین و پر طرفدارترین سررسید ها، چاپ سررسید های رقعی ۱۴۰۱ می باشد که در طرح و رنگ و سایز مختلف تولید می شود. سلیقه مشتری در تعیین سایز و ابعاد تعیین کننده می باشد. ابعاد این سررسید ۱۴.۲ در ۲۰.۵ می باشد که این سایز بسیار کاربردی و محبوب است. این سررسید ها از نوع وزیری کوچک تر هستند و با توجه به نظر و سلیقه مشتری تولید می شود. برای چاپ سررسید رقعی ۱۴۰۱ معمولا از کاغذهای هفتاد گرم تحریر کرم رنگ یا سفید برای ورق های داخلی استفاده می کنند و اگر سررسید اختصاصی باشد جنس لت ها از گلاسه خواهند بود.

از مهم ترین گام هایی که باید هنگام سفارس برای چاپ سررسید رقعی ۱۴۰۱ بردارید انتخاب شرکت تبلیغاتی معتبر است که دارای چاپخانه هستند و سفارش شما را به بهترین صورت انجام می دهند چون می توانند با جانمایی درست برندتان به تاثیر گذاری بیشتر بر ذهن مشتری کمک کنند. سررسیدهای رقعی به دلیل سایز مناسب به راحتی قابل حمل و نقل می باشند و برای دانشجویان و دانش آموزان بسیار کاربردی هستند چون تبلیغی موفق خواهد بود، که بتواند کاربردی باشد.

اطلاعات سررسید رقعی و انواع آن

سررسید رقعی از نظر محتوا به سه قسمت تقسیم می شود: اول مقدمه است که تصویرهای مختلفی از طبیعت و آثار تاریخی و… را شامل می شود. دوم صفحات داخلی هستند که همانند دفترچه یادداشت دارای تاریخ می باشند و سوم قسمت پایانی است که اطلاعاتی درباره ی کد تلفن داخلی و خارجی و تلفن های ضروری و غیره می باشد. سررسید ۱۴۰۲ از نوع رقعی دارای انواع مختلف می باشد:

  • سررسید رقعی روزانه: این سالنامه ها به صورت پنجشنبه و جمعه با هم و یا در دو نوع جمعه جدا به چاپ می رسند. که تاریخ هرروز در صفحات جداگانه می آید و تنها در نوع پنجشنبه و جمعه با هم، تاریخ مربوط به روز جمعه در انتهای صفحه پنجشنبه چاپ می شود.
  • سالنامه رقعی دو روزه: تاریخ مربوط به دو روز هفنته در یک صفحه به شکل سطری و یا ستونی به چاپ می رسد.
  • سررسید های رقعی هفتگی: بی توجه به اسمی که دارند روزهای یک هفته در یک صفحه چاپ نمی شود بلکه در دو صفحه به چاپ می رسد.
  • سررسید رقعی دستیار: هر هفته در یک صفحه جداگانه چاپ شده و صفحه ها دارای تاریخ های کم می باشند. در پایان آن ها صفحه های سفید زیادی وجود دارد که دارای سربرگ تاریخ بوده و به صورت خام هستند تا در صورت نیاز فرد از آن استفاده نماید.

سفارش سررسید رقعی

برای چاپ سررسید رقعی ۱۴۰۱ در ابتدا باید توجه کنید که زودتر سفارش خود را انجام دهید تا محصول را به موقع تحویل گرفته و به دست جامعه هدف برسانید. البته بسیاری از شرکت ها که می خواستند در حجم بالا سفارش دهند زودتر اقدام نموده اند مانند بانک ها و بسیاری از ادارات دولتی. اگر بخواهید سفارش خود را به پایان سال موکول کنید دچار محدویت در انتخاب طرح ها و متریال ها می شوید چون بسیاری از چاپخانه ها و شرکت ها، پیشتر سفارشات زیادی را قبول کرده اند که سبب خالی شدن انبارشان شده است.

از طرفی تاخیر در ثبت سفارش موجب می شود که محصول را دیر تر تحویل بگیرید و تاثیر گذاری را کم می کند. چاپخانه مجریان دارای سابقه طولانی مدت بیست ساله بوده که با کسب و کارهای زیادی همکاری کرده است و قسمت بزرگی از فعالیت خود را به چاپ انواع مختلف هدیه های تبلیغاتی و سالنامه ها اختصاص داده است. در صورت تمایل به چاپ سررسید رقعی ۱۴۰۱ با ما تماس بگیرید.

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.