چاپ سررسید اختصاصی 1401, سررسید 1401, چاپ سررسید اختصاصی, سررسید اختصاصی, سالنامه اختصاصی

چاپ سررسید اختصاصی ۱۴۰۱

چاپ سررسید اختصاصی ۱۴۰۱ یکی از ملزومات برنامه های تبلیغاتی هر کسب و کار است، هر ساله چاپ سالنامه و سررسید برای هر کسب و کاری امری تبلیغاتیِ واجب است! چاپ سررسید اختصاصی ۱۴۰۱ نیز یکی از بهترین پیشنهادات به مدیران کسب و کار برای ارائه یک روند تبلیغاتی موثر است. بنابراین لازم میدانیم که در این مورد و در این زمینه اطلاعات بیشتری کسب نمایید. اینکه منظور از سررسید اختصاصی چیست، سررسید های معمولی با سررسید های اختصاصی چه تفاوت هایی دارند و از این قبیل اطلاعات.

سررسید اختصاصی چیست ؟

یکی از بهترین انواع سالنامه های تبلیغاتی چاپ سررسید اختصاصی ۱۴۰۱ است! با توجه به اینکه اسن نوع سررسید بصورت سفارشی و اختصاصی طراحی و به چاپ میرسد و با داشتن لت های سررسید، میتوان تبلیغاتی بسیار پر بازده تر نسبت به استفاده از سالنامه های عمومی داشت!

منظور از لت سررسید، برگه هایی است که بصورت سفارشی برای کسب و کار شما طراحی و به چاپ میرسد و به همراه صحافی سررسید در ابتدا و یا انتهای سررسید قرار میگیرد. این لت ها معمولا از جنس گلاسه هستند. البته بسیاری که اطلاعات دقیقی در این زمینه ندارند، لت را گاها با آستر بدرقه اشتباه میگیرند!!! آستر بدرقه معمولا صفحه با پس زمینه لوگو تجاری کسب و کار مورد نظر است که در ابتدا و انتهای سررسید و پیش از رسیدن به لت ها و تقویم و برگه های سالنامه صحافی میشوند.

انواع سررسید اختصاصی

سررسید های اختصاصی نیز مانند دیگر سررسید های معمولی دارای انواع مختلفی از نظر نوع قطع، جلد و نوع صحافی هستند، سررسید های وزیری، سررسید اروپاای، سالنامه رقعی، سررسید های یادداشت دار، سررسید های ارگانایزر و سررسید های خشتی و در نهایت سررسید های جیبی یا پالتویی از انواع سالنامه ها از نظر اندازه و قطعشان هستند.

این نوع سررسید ها هر یک دارای اندازه های متفاوت هستند، سررسید های عمومی نیز به همین ترتیب دسته بندی میشوند.

سررسید ها میتوانند دارای  جلد گالینگور، جلد چرم نرم و یا چرم ساده، چرم های پوست ماری و یا کروکودیلی باشند، گاه ممکن است جلد سررسید ها از نوع مخمل و یا انواع دیگر پارچه های نیز باشد، بنابراین نوع جلد را بنابر میزان بودجه اختصاصی برای چاپ سررسید ۱۴۰۲ انتخاب میکنند.

چاپ سررسید ۱۴۰۲

برای چاپ سررسید نیز انواع مختلفی از صحافی ها وجود دارد، صحافی ته دوخت، صحافی ته چسب و یا صحافی های سیمی از انواع صحافی های سررسید هستند. نوع کاغذ برگه های سررسید میتوانند در رنگ های سفید، و یا کرم در گرماژ ۷۰ گرم هستند.

انتخاب نوع کاغذ بسته به میزان بودجه ای است که برای آن اختصاص داده اید. بنابراین انتخاب جنس جلد نیز به همین روال خواهد بود.

نکته مهمتری که باید در خصوصی چاپ سالنامه یادآور شویم، این است که کیفیت چاپ سررسید به نوعی مهمترین بخش و بخش پایاینی سفارش و چاپ یک سالنامه میباشد، که اهمیت کیفیت آن کمتر از اهمیت کیفیت طراحی اش نیست!

یک سررسید نمیتواند فاقد کیفیت چاپ و یا صحافی باشد، هیچگاه مشتری با دریافت یک ابزار تبلیغاتی غیر کاربردی یا بدون کیفیت نظر مثبتی نسبت به آن کسب و کار پیدا نمیکند، و قطعا اثرات منفی برای آن کسب و کار به همراه خواهد داشت.

این را تصور کنید که، یک سررسید فاقد کیفیت را به عنوان یک هدیه تبلیغاتی به مخاطبتان یا مشتری تان هدیه دهید، در صورت برگ برگ شدن سررسید و غیر کاربردی شدن آن، مشتری باز هم میتواند به برند و کسب و کار شما که برای مخاطبق ارزشی قائل نبوده و هدیه تبلیغاتی غیر کاربردی و بدون کیفیت را ارائه نموده است اعتماد کند؟؟؟؟

قطعا خیر؛ بنابراین کیفیت چاپ سررسید بسیار موضوع حائز اهمیتی است که نیمتوان آن را انکار کرد، پس اولین گام برای جلوگیری از وقوع چنین فاجعه هایی، انتخاب یک چاپخانه مطمئن است، چاپخانه ای که دارای بخش های بروز باشد و سابقه کار چاپ آن نیز بالا باشد.

قطعا شما به عنوان کسی که میخواهید برای چاپ سررسید هزینه کنید، باید در انتخاب چاپخانه و تولید کننده انواع سررسید ها نیز نهایت بررسی ها و دقت را داشته باشید.

 

 

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.