چاپ سررسید اختصاصی 1401

چاپ سررسید اختصاصی ۱۴۰۱

یکی از بهترین و ماندگارترین هدیه ای که می توانید به کسانی که دوستشان دارید بدهید، سررسید است. علاوه بر آن یک تبلیغ موثر برای ثبت برند تان در ذهن مخاطب می شود، مخصوصا اگر برای تبلیغات از سررسید اختصاصی استفاده نمایید به طور ی که نام تجاری شما در همه ی صفحات سررسید  چاپ شود. شما برای چاپ سر رسید اختصاصی ۱۴۰۱ می توانید طرح های مختلفی را انتخاب کنید و در آن از برند خاص خود استفاده نمایید. برای چاپ سررسید اختصاصی ۱۴۰۱ فقط کافیست جلد مد نظر خود را انتخاب کرده و آن را برای چاپ به شرکت های تبلیغاتی سفارش دهید.

سررسید اختصاصی از وسایل پر کاربردی ست که طرفداران زیادی دارد، که در اداره ها و سازمان ها و منازل مورد استفاده قرار می گیرد.

در این مقاله قصد داریم به چاپ سررسید اختصاصی ۱۴۰۱ بپردازیم ابتدا تعریفی درباره ی سررسید و سالنامه و و چاپ سالنامه و سررسید ارائه می دهیم.

سررسید و سالنامه چیست ؟

سررسید اختصاصی و سالنامه کتابچه ای کوچک است که همه ی اطلاعات روزها و ماه ها و مناسبت های خاص را شامل می شود و دارای تقویم سال جاری می باشد. بسیاری از افراد از سررسید و سالنامه برای یادداشت کردن کارهای روزانه خود و یادداشت برداری استفاده می کنند به همین دلیل استفاده از سررسید اختصاصی محبوبیت زیادی بین مردم دارد و دانش آموزان و استادان و دانشجویان و… به دلیل کاربرد فراوان از آن استفاده می کنند. از این رو سالنامه اختصاصی وارد صنعت تبلیغات نیز شده است که از آن به عنوان یک هدیه تبلیغاتی نام برده می شود.

شرکت ها و مجموعه های بزرگ هر سال هزینه ای را به طور جداگانه برای چاپ سالنامه و سررسید کنار می گذارند. در واقع عمده متقاضیان سررسید ها شرکت های بسیار بزرگ و کوچکی هستند که در صنعت فعال می باشند و هدفشان معرفی محصولات و خدمات خود به مخاطبان می باشد به همین دلیل در همایش ها و سمینارهایی که برگزار می کنند به مشتریان خود و حتی همکارانشان سررسید اختصاصی هدیه می دهند.

چاپ سررسید اختصاصی ۱۴۰۱ چگونه انجام می شود ؟

با چاپ سررسید اختصاصی ۱۴۰۱ به طوریکه از چاپ طلا کوب استفاده کنید یا از چاپ نقره کوب و لوگو را روی آن چاپ کنید، گویی هر روز نام تجاری خود را به مشتریان و همکاران و نمایندگان یادآوری می کنید.

همان طور که اطلاع دارید برای اینکه یک مشتری جدید جذب کنید باید ده برابر نسبت به نگه داشتن مشتری قبلی خود، هزینه کنید. مشتریان قدیمی در صورت رضایت از شما مشتریان، شما را به مشتریان بیشتری معرفی می کنند.

هنگامی که به نیمه دوم سال می رسیم کار فرمایان و مدیران شرکت ها در پی چاپ اختصاصی سررسید ۱۴۰۲ می باشند. اگر شما مدیر یک شرکت هستید و در پی چاپ سالنامه هستید، باید اطلاعاتی درباره ی انواع سررسید های موجود و زمان لازم برای چاپ و قیمت آن، داشته باشید.

مدت زمان لازم برای چاپ سررسید اختصاصی ۱۴۰۱

چاپ سررسید ها در اواخر سال انجام می شود. شرکت هایی که همه ساله سررسید چاپ می کنند فرم های آماده دارند و فقط سفارش چاپ لت اختصاصی یا همان صفحات را می دهند و سپس آن را داخل سالنامه گذاشته و صحافی می کنند.

قیمت سررسید: قیمت سررسید به عواملی مانند قیمت جلد و کاغذ و نوع چاپ بستگی دارد که این قیمت هر ساله متغیر است. هر چه کیفیت سررسید بیشتر باشد قیمت نیز بیشتر می شود.

انواع سررسید: سررسید ها به صورت رحلی، اروپایی، رقعی، وزیری و جیبی می باشند.

چه نکاتی در باره ی چاپ سررسید اختصاصی ضروری است ؟

شرکت ها برای چاپ سررسید ۱۴۰۲ باید هزینه کنند پس بهتر است نکته هایی را هنگام سفارس در نظر بگیرند که ما به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

  • برای چاپ سررسید اختصاصی ۱۴۰۱، اولین قدم تعیین کردن جامعه ی هدف است، باید مخاطب تان را تعیین کنید.
  • در باره ی این که کدام تیراژه ها ارزان تر و مقرون به صرفه تر است اطلاعات کسب کنید.
  • روش چاپی را انتخاب کنید که متناسب با سلیقه ی شما و هماهنگ با جامعه ی هدفتان باشد.
  • فرمت مناسب را برای صفحات داخل سررسید تان انتخاب کنید.
  • نوع فرمت عمومی یا اختصاصی را تعیین کنید.
  • در سررسید ۱۴۰۲ جلوه های ویژه مد نظرتان را تعیین کنید.
  • بهترین صحافی را انتخاب کنید.

جنس جلد سررسید اختصاصی چند نوع می باشد ؟

برای تولید سررسید، سعی می شود از جلد های مقاوم با روکش های متنوع استفاده نمود. بهترین روکش برای چاپ سررسید اختصاصی ۱۴۰۱ جلد چرمی می باشد. بسیاری از شرکت های تولید کننده سررسید پیشنهاد می دهند در کنار سررسید با جلد چرم از خودکار تبلیغاتی هم استفاده شود. اگر نمی خواهید جلد چرم را انتخاب کنید می توانید جلدهایی مانند: جلد چرم مصنوعی، جلد ترمو، جلد گالینگور، جلد جیر، جلد ارگانایزر و جلد سلفونی ( که از کاغذ گلاسه تشکیل شده و دارای روکش سلفونی براق و یا مات می باشد) ، بسته به سلیقه ی خود انتخاب کنید.

مرکز تولید کننده سررسید اختصاصی باید چگونه باشد ؟

سررسید ها ابزار مهمی برای ارائه برند و اطلاعات به مخاطب هستند. برای چاپ سررسید اختصاصی ۱۴۰۱ می توانید از شرکت های معتبر استفاده کنید تا محصول با کیفیتی دریافت نمایید. شرکت های تبلیغاتی بسیار زیادی وجود دارند که چاپ سالنامه، سررسید، کاتالوگ، سربرگ، بروشور، تقویم و… را انجام می دهند. بهتر است به شرکت هایی سفارش دهید که از صفر تا صد را از جمله طراحی مدیریت کنند. بهترین شرکت تولید کننده سالنامه، شرکتی است که از بهترین چاپخانه برای چاپ محصولتان استفاده کند و از تیم حرفه ای و خلاق شکل گرفته باشد تا محصول شما را با کیفیت بالا و در زمان مناسب به شما تحویل دهد.

پیشنهاد ما به شما انتشارات نیست چون آن ها در پایان سال با حجم بالایی از کار مواجه اند و خدماتی مانند مشاوره و طراحی را به شما ارائه نمی دهند. ما توصیه می کنیم با شرکت های تبلیغاتی حرفه ای که کارشناسان متخصص دارند قرارداد امضا کنید چون این شرکت ها بهترین ویراستاری و طراحی را برای چاپ سررسید اختصاصی ۱۴۰۱ انجام می دهند. در صورت تمایل می توانید با شرکت مجریان وب تماس بگیرید. این شرکت با داشتن تیم متخصص، توانسته به صورت حرفه ای به تولید سررسید و سالنامه بپردازد.

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.