چاپ سالنامه رقعی 1401 تبلیقاتی فروشچاپ سالنامه رقعی 1401 تبلیقاتی

چاپ سالنامه رقعی ۱۴۰۱ تبلیغاتی

چاپ سالنامه رقعی ۱۴۰۱ تبلیغاتی در مجموعه مجریان به صورت حرفه ای و کاملا تخصصی در حال انجام است .

این مجموعه مجریان در حال حاضر به تولید بیش از ۳۰ مدل سالنامه ، تقویم و سررسید یکی از بهترین تولید کنندگان سالنامه در ایران بوده و توانایی تولید روزانه ۵۰۰۰ عدد سررسید را دارد.

چاپ سالنامه رقعی ۱۴۰۱

سررسید یا سالنامه یک دفتر تقویم دار است که انواع متفاوتی در بازار وجود دارد و یکی از این نوع سررسید ها سررسید رقعی است ما در اینجا با سررسید رقعی و چاپ سالنامه رقعی ۱۴۰۱ تبلیغاتی  صحبت میکنیم . برای چاپ سررسید از قبیل قطع سررسید ، نوع داخل سررسید ، نوع چاپ ، نوع جلد سررسید ، نوع جلد سازی ، آستر بدرقه ، نوع صحافی و …. را باید در نظر گرفت که بسیار مهم هستند.

سررسید رقعی چیست؟

سررسید رقعی ۱۴۰۱ یا همان سالنامه رقعی موجود در بازار که به نسبت سررسید های دیگر حمل و نقل آن آسانتر است و علاوه خوش دست تر میباشد. انواع چاپ سالنامه رقعی ۱۴۰۱ تبلیغاتی شامل سررسید رقعی چرمی و سررسید رقعی جلد ترمو میباشد.

سررسید چیست ؟

یک دفترچه یادداشت روزانه برای برنامه ریزی و نوشتن وقایع مهم روز است. در اصل سررسید یا سالنامه دارای صفحات تاریخ داری می باشد که هر صفحه به یک یا دو روز اختصاص داده شده است .چاپ سالنامه  ۱۴۰۱تبلیغات خود را از نیم سال دوم  ۱۴۰۰شروع کرده  و کاربردی ترین سالنامه است. سایز این سالنامه رقعی تا حدود مشابه سایز کاغذ A5 می باشد. ابعاد حدودی سررسید رقعی ۲۱*۱۴/۵ سانتی متر می باشد. اگر می خواهید سالنامه ای کوچیک و کاربردی برای تبلیغات خود چاپ کنید، سالنامه رقعی انتخاب مناسبی است. سررسید رقعی به دلیل ابعاد مناسبی که دارند برای حمل در کیف بسیار سبک  و راحت هستند. همچنین، امکان چاپ سالنامه رقعی در صفحات دلخواه و جنس و کیفیت متنوع امکان پذیر است.

انواع جنس سررسید رقعی

مجمموعه مجریان برای چاپ سالنامه رقعی ۱۴۰۱ تبلیغاتی ارائه دادن که برای بالا بردن کیفیت بهترین متریال از نظر جنس صفحات و جلد با یکدیگر تفاوت داشته باشند  و در این بخش قصد داریم شما را با این مدل از جنس جلد سررسید ها آشنا کنیم.

سررسید چرمی : سررسید های رقعی چرمی به دلیل زیبایی و جذابیت بالایی که دارند، جزو یکی از بهترین سالنامه محسوب میشوند و دارای یک جلد انعطاف پذیر می باشند.

سررسید جلد ترمو: ترمو جنسی شبیه به چرم است، اما با این تفاوت که ضخامت کمتری نسیت به چرم دارد و هنگامی که لوگو، برند یا نوشته ای داغی بر روی آن حک می شود ، باعث تغییر رنگ آن می شود که جلوه ای زیبایی به جلد سررسید می بخشد. این مدل از سررسید ها نسبت به سررسید های چرمی از قیمت بالایی برخوردار هستند.

چاپ سالنامه رقعی ۱۴۰۱ تبلیغاتی

واحد سالنامه ، مجریان به تجربه قریب به دو دهه نیرو های متخصص خود در امر تولید و چاپ سالنامه رقعی ۱۴۰۱ تبلیغاتی ، سالنامه و تقویم  به کار گرفته است.  امسال نیز از محصولات جدید خود رونمایی نموده است، که شما عزیزان میتوانید عکس  از بهترین  سالنامه ها را در صفحه سررسید ۱۴۰۲  مشاهده کنید که هم  قیمت و هم کاتالوگ محصولات را در این قسمت سایت وجود دارد.

سفارش سررسید ۱۴۰۲

مجموعه مجریان و چاپخانه مجریان چاپ سالنامه رقعی ۱۴۰۱ تبلیغاتی برای شما ارائه داده که می توان به صورت آنلاین داخل سایت مشاهده نموده و ثبت سفارش کنید و هم به صورت حضوری از محصولات ما برای سفارش سررسید اقدام کنید و همچنین شما مشتریان عزیز میتوانید درصورت داشتن هر گونه سوال درباره ای چاپ سررسید رقعی ۱۴۰۱ تبلیغاتی با کارشناسان ما در بخش فروش تماس گرفته و سوالات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.