چاپ سالنامه رقعی 1401 آغاز شد

چاپ سالنامه رقعی ۱۴۰۱ آغاز شد

خبری که بهتر است به عنوان ان توجه کنید, ” چاپ سالنامه رقعی ۱۴۰۱ آغاز شد ” است. چاپ سررسید رقعی میتواند یکی از استراتژی های قدرتمند بازاریابی برای کسب و کار شما باشد. بنابراین میتوان به این نتیجه رسید که یکی از بهترین هدیه های تبلیغاتی استفاده از سالنامه و سررسید است.

در میان انواع سررسید ها و سالنامه ها که در ادامه به معرفی هر یک میپردازیم, چاپ سالنامه رقعی ۱۴۰۱ است. همچنین در این مقاله به معرفی بهترین زمان چاپ انواع سالنامه و سررسید ها میپردازیم.

سررسید تبلیغاتی

همانطور که گفتیم یکی از بهترین استراتژی های بازاریابی و تبلیغات در ایران، استفاده از سالنامه و سررسید هاست. به این صورت که لوگو و نام کسب و کار مورد نظر روی جلد سررسید مورد نظر چاپ میشود، همچنان اینکه میتوان صفحات معرفی کسب و کار و خدمات و محصولات آن کسب و کار را بصورت لت های اختصاصی طراحی کرده و در ابتدا و یا انتهای سررسید ها صحافی شوند. که به این گونه سررسید ها سالنامه یا سررسید اختصاصی میگویند.

شاید این سوال در ذهن شما تداعی شود که یک سالنامه تبلیغاتی چگونه میتواند تاثیر مثبتی روی ذهن و نطر مخاطب بگذارد و عملا برای برند ما بازاریابی کند.

در پاسخ به این ابهام میتوان گفت که سررسد ها از کاربردی ترین ابزار های روزمره برای دانشجو ها, کارمندان, خانه دارها و … است، همه مردم در طول روز مشغول به نوشتن برناه های روزانه و روزمرگی ها و برنامه های کاری یا تحصیلی خود هستند. بنابراین اگر از سررسید تبلیغاتی برند خاصی استفاده کنند هر روزه با نام و برند مورد نظر روبرو شده و در ذهنشان بصورت دائمی حک خواهد شد.

البته این نکته را یادآور شویم که چاپ سالنامه رقعی ۱۴۰۱ یا هر نوع سررسید دیگری زمانی میتواند تاثیر مثبتی روی کسب و کار داشته باشد که آن سررسید به عنوان هدیه تبلیغاتی از کیفیت بالایی برخوردار باشد و توانایی معرفی آن کسب و کار را به مخاطب داشته باشد.

چاپ سررسید و انتخاب چاپخانه

همانطور که گفتیم چاپ سررسید باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد تا بتواند تاثیر مثبتی روی مشتری و مخاطب بگذارد. بنابراین انتخاب یک چاخانه خوب برای همکاری بسیار حائز اهمیت است.

شرکت تبلیغاتی مجریان با توجه به سابقه بالایی که در زمینه چاپ انواع سررسید ها و هدایای تبلیغاتی دارد، دارای یک چاپخانه مستقل است. چاپخانه مجریان را به عنوان بهترین چاپخانه تهران میشناسند.

انواع سررسید تبلیغاتی

این مقاله با عنوان چاپ سالنامه رقعی ۱۴۰۱ نوشته شده است، اما علاوه بر چاپ سالنامه رقعی ۱۴۰۱ ما سررسید های دیگری نیز برای چاپ سال ۱۴۰۱ داریم؛

سررسید رقعی, سررسید وزیری, سررسید اروپایی, سررسید جیبی یا پالتویی, سررسید مدیریتی یا ارگانایزر, انواع سررسید یادداشتی, سررسید های اختصاصی و همچنین سررسید های دفتر تلفن دار میتوانند از این دسته محصولات هایی باشند که مناسب چاپ به عنوان هدیه تبلیغاتی ۱۴۰۱ باشند.

بهترین زمان چاپ سالنامه رقعی ۱۴۰۱

در این بخش میخواهیم بهترین زمان چاپ سالنامه رقعی ۱۴۰۱ و دیگر سررسید های تبلیغاتی را بیان کنیم.

بهترین زمان چاپ سررسید ۱۴۰۲ و تقویم ها، نیمه دوم سال جاری است، و این روند تا پیاین اسفند و حتی اوایل فروردین سال جدید ادامه دارد. البته بهترین زمان چاپ از ماه های ابتدایی تا اواسط بهمن و اوایل اسفند است. چرا که هر چه به سال نو نزدیک تر شویم, حجم کاری چاپخانه ها و شرکت ها نیز بالا رفته و عمل پیگیری کارها و درصد خطای سفارش گیری ها نیز بالا تر میرود و ممکن است این زمان هزینه بیشتری برای ثبت و انجام سفارش شما به همراه داشته باشد.

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.