چاپ روی لیوان کاغذی تبلیغاتی

چاپ روی لیوان کاغذی تبلیغاتی

احتمالا تاکنون وقتی در حین کار و اوج خستگی در حال خوردن یک کافی بوده اید متوجه چاپ روی لیوان کاغذی تبلیغاتی شده اید و برایتان سوال بوده که چرا روی لیوان کاغذی تبلیغ چاپ شده است. قبل از پاسه به این سوال لازم است مطالبی گفته شود پس پیشنهاد میکنیم با ما همراه باشید.

هدایای تبلیغاتی چیست ؟

تمامی بیزینس ها اعم از کمپانی ها، موسسات، فروشگاه ها، کارخانه جات و غیره در سرتاسر دنیا برای پیشرفت نیاز به دیدن شدن دارند. از این رو کمپانی های مختلف سالیانه هزینه سنگینی را بابت تبلیغات تقبل میکنند. شاید با خودتان بگویید که اگر محصولات و یا عملکرد یک بیزینس خوب باشد دیگر نیازی به تبلیغات نخواهد بود ولی اصلا اینگونه نیست! در دنیای امروز که جمعیت همه ساله رو به افزایش است و بیزنیس های مختلف در حال فعالیت هستند، در بین آنها رقابت بسیار زیادی وجود دارد. اگر چه نوآوری و خلاقیت و محصول باکیفیت در پیشرفت موثر است ولی اگر تبلیغاتی صورت نگیرد هیچ گاه این همه کیفیت و نوآوری دیده نمیشود‌.

پس امروزه لازمه‌ی پیشرفت هر فعالیتی تبلیغات است. تبلیغات از روش های متعددی صورت میگیرند که همه روزه در هر شرایطی شاهد آن هستیم. اما یکی از جالب ترین روش ها خرید هدایای تبلیغاتی است. هدایای تبلیغاتی شامل اجناسی هستند که افراد به طور روزانه و مکرر از آن ها استفاده میکنند در این میان به عنوان مثال میتوان به مواردی چون؛ سررسید، سالنامه، سالنامه یادداشتی، لیوان کاغذی تبلیغاتی و غیره اشاره کرد.

ادامه مطلب
ست حافظ مدیریتی چیست و چه تاثیری در تبلیغات دارد؟

چاپ لیوان کاغذی

هدایای تبلیغاتی باید این ویژگی را داشته باشند که به صورت کاربردی مورد استفاده قرار بگیرند تا مشتریان به صورت مکرر با نام و نماد و لوگوی بیزینس آشنا شوند‌. از این رو هدایا باید در قیمت مناسب و تعداد بالا قابل سفارش باشند. همچنین شرکت تولید کننده باید این امکان را به مشتری بدهد که روی هدایا لوگو و یا رزومه برند را چاپ کند. شرکت چاپخانه مجربان از جمله تولید کننده هایی است که میتواند هدایای تبلیغاتی را در تعدا بالا تولید و عرضه کند.

یکی از جالب ترین این هدایا چاپ روی لیوان کاغذی تبلیغاتی است. درواقع لیوان های کاغذی در همه جا مورد استفاده قرار میگیرند. کافه ها، رستوران ها، تالار ها و غیره به طور روزانه به لیوان کاغذی احتیاج دارند. حال اگر نام و لوگوی بیزینسی روی این لیوان ها حک شده باشد افراد بسیاری روزانه با آن رو به رو خواهند شد و همین امر خود باعث تبلیغات گسترده میشود. بله همین راهکار ساده یعنی چاپ روی لیوان کاغذی تبلیغاتی خود تاثیر بسزایی در این امر دارد.

چاپخانه

بله همانطور که گفته شد چاپخانه مجریان علاوه بر تولید و عرضه اجناس مختلف این امکان را به مشتریان میدهد تا روی سفارشاتشان به صورت عمده و اختصاصی تبلیغات داشته باشند‌. همه این تبلیغات در چاپخانه مجریان صورت میگیرد‌.

بنابراین این شرکت بهترین تولید کننده و توضیح هدایای تبلیغاتی است. شما میتوانید با شماره موجود در سایت تماس بگیرید و محصول مورد نظر خود را با طراحی اختصاصی سفارش دهید‌. حال این محصول میتواند چاپ روی سالنامه باشد یا چاپ روی لیوان کاغذی تبلیغاتی باشد. به هرحال به خواست سلیقه شما این محصولات تولید میشوند.

ادامه مطلب
نکات مهم در مراحل طراحی بیلبورد تبلیغاتی چیست؟

لیوان کاغذی تبلیغاتی

همانطور که گفته شد لیوان های کاغذی در زندگی روزمره ما تاثیر بسزایی دارند. از این رو استفاده از لیوان تبلیغاتی انتخابی بسی هوشمندانه است‌. قیمت بسیار مناسب لیوان های کاغذی و تاثیر بسیار زیاد آن ها در زندگی روزمره افراد میتواند یک تبلیغ بی نظیر برای فعالیت یا بیزینس شما باشد.

از این رو پیشنهاد ویژه ما برای شما استفاده این دست که اگر بیزینسی نوپا هستید و سرمایه کافی برای دادن هزینه های هنگفت جهت تبلیغات ندارید، چاپ روی لیوان کاغذی تبلیغاتی بهترین و مناسب ترین کار است. در واقع لیوان های کاغذی به دست افراد زیادی میرسند که این افراد به صورت خواسته یا ناخواسته متوجه تبلیغات روی لیوان خواهند شد پس میتوان گفت این روش بسیار کاربردی است.

در صورت تمایل به داشتن اطلاعات بیشتر با شماره دفتر مرکزی چاپخانه مجریان که در سایت موجود است تماس بگیرید.

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *