فلش تبلیغاتی

چاپ روی فلش مموری تبلیغاتی

فلش مموری تبلیغاتی یکی از انواع هدایای تبلیغاتی محبوب است که میتواند به طور شگفت آوری برای بازاریابی و تبلیغات نتایج مثبت داشته باشد.

هدیه های تبلیغاتی زیادی وجود دارند که میتواند برای بازاریابی یک کسب و کار موثر باشد، اما در میان آنها هدایایی وجود دارند که ممکن است پس از دریافت توسط مخاطب کنار گذاشته شود و یا زیاد کاریردی نباشد، اما در عین حال هدایای تبلیغاتی نیز وجود دارند که کاربرد های روزمره و زیادی دارند و توسط کاربر به طور مداوم مورد استفاده قرارگرفته و به این صورت میتوان از آنها به عنوان هدیه های تبلیغاتی موثر استفاده کرد.

یکی از این نوع هدایای تبلیغاتی فلش تبلیغاتی است، فلش های تبلیغاتی دارای ظرفیت های مختلف هستند، ظرفیت های ۸ گیگابایت، ۱۶، ۳۲ و یا بیشتر… و همچنین از لحاظ ظاهر و جنس فلش ها نیز دارای انو.اع گوناگون هستند که در ادامه به شرح بیشتر آنها میپردازیم.

انواع فلش مموری های تبلیغاتی

فلش های تبلیغاتی از نظر جنس دارای انواع مختلفی هستند؛ از جمله:

  • فلش تبلیغاتی فلزی
  • فلش تبلیغاتی کریستالی
  • فلش تبلیغاتی چوبی
  • فلش تبلیغاتی کارتی
  • فلش تبلیغاتی اختصاصی
  • فلش مموری چرمی
  • فلش مموری کلیدی

میزان حافظه قابل نگهداری، سرعت انتقال اطلاعات، کیفیت USB و … از نکات مهم در انتخاب فلش مموری تلقی می گردد.

در انتخاب فلش مموری تبلیغاتی به عنوان هدایای تبلیغاتی با توجه به فاکتورهای گوناگون، نمونه‌ای را انتخاب کنید که بیشترین کارایی و تناسب را با مخاطب شما داشته باشد. مخاطبان جوان‌تر، معمولا با مدل‌های مدرن‌‎تر بیشتر هماهنگ هستند؛ و بیشتر از شکل ظاهری، به دنبال نسخه‌هایی با ظرفیت ذخیره‌سازی بالا هستند.

این موضوع برای افرادی که از نظر کاری نیز به فلش مموری نیاز دارند، صادق است. در واقع این دسته از افراد، کیفیت، کارایی، سرعت خواندن و نوشتن اطلاعات روی فلش مموری و ظرفیت ذخیره‌سازی بالا را ترجیح می‌دهند.

در مقابل افرادی که به ندرت از فلش مموری تبلیغاتی استفاده کرده و تنها برای امور خاص آن را نگهداری می‌کنند؛ نیازمند مدلی هستند که علاوه بر کارکردهای معمول فلش مموری، به عنوان یک عنصر زیبا و جذاب، بتواند کاربردهای دیگری نیز ارائه دهد. فلش مموری‌های شبیه به کارت ویزیت و مدل‌های دسته کلیدی با روکش‌های چرمی و… از جمله مواردی است که انگیزه نگهداری این هدیه تبلیغاتی را نزد این افراد بالا می‌برد.

چاپ روی فلش مموری تبلیغاتی

در فرایند تولید هدایای تبلیغاتی و بطور خاص فلش مموری تبلیغاتی ، کیفیت و نوع چاپ و همینطور طرح مورد نظر ( لوگو ) برای تبلیغات روی محصولات تبلیغاتی اهمیت زیادی در تاثیر گذاری و زیباتر شدن هدایای تبلیغاتی دارد.

فرایند طراحی و چاپ نیازمند تجربه ی کافی و دستگاه مناسب جهت چاپ تبلیغات دارد. به دلیل اهمیت بالای کیفیت چاپ بر روی هدایای تبلیغاتی باید در انتخاب چاپخانه مورد نظر نهایت دقت را داشته باشید.

آژانس تبلیغاتی مجریان دارای یک چاپخانه مستقل است که با استفاده از دستگاه های به روز و افراد متخصص آماده ی ارائه خدمات چاپ و حکاکی لیزری و چاپ رنگی روی انواع فلش مموری های تبلیغاتی با بهترین دقت و کیفیت در اسرع وقت می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید