تقویم رومیزی

چاپ تقویم رومیزی یک روش تبلیغاتی پرطرفدار

استفاده از هدایای تبلیغاتی یک روش موثر جهت تبلیغات و بازاریابی محسوب میشود که امروزه در میان کسب و کارها رواج بسیاری پیدا کرده است. هرچقدر که به روزهای پایانی سال نزدیک میشویم مدیران کسب و کارها بیشتر نسبت به تهیه و چاپ اقدام میکنند. یکی از هدایای تبلیغاتی موثری که در این روزها بسیار کاربرد دارد چاپ تقویم رومیزی است. تقویم رومیزی ابزاری است که در صول سال در منازل و اداره ها بسیار مورد استفاده قرار میگیرد.

با چاپ یک تقویم رومیزی و ارائه آن به یکی از مخاطبان و یا مشتریان، در واقع نام و برند خود را در طول یک سال به افراد آن اداره یا منزلی که از تقویم شما استفاده میکنند یادآور میشوید.

نحوه سفارش تقویم رومیزی

این نکته را در نظر داشته باشید که قبل از سفارش تقویم رومیزی ۹۹ ابتدا یک چاپخانه خوب را به جهت این کار انتخاب کرده و سپش اقدام به چاپ تقویم نمایید. انتخاب یک چاپخانه خوب به این دلیل بااهمیت است که شما برای تاثیرپذیری تبلیغات از طریق هدایای تبلیغاتی نیاز به ارائه هدیه تبلیغاتی باکیفیت و خوب به مشتری و مخاطبانتان هستید. پس این مورد را هرگز فراموش نکنید.

تقویم رومیزی اختصاصی برای تبلیغات موثر است یا یک تقویم رومیزی معمولی

تقویم های رومیزی دارای انواع مختلفی هستند، از جمله ی آنها میتوان تقویم رومیزی پایه دار، تقویم رومیزی یادداشتی و تقویم های زیردستی و همچنین تقویم های اداری اشاره کرد.

شما باید با توجه به نیازتان و اینکه تقویم رومیزی ها را میخواهید به چه کسانی هدیه دهید یکی از انواع تقویم رومیزی ها را انتخاب کنید. گاه مدیران شرکت ها ترجیح میدهند یک تقویم رومیزی اختصاصی با سلیقه و نیاز خود طراحی کنند. به این صورت که محصولات و خدمات خود را در صفحه های آن معرفی کنید. البته در این مورد نیز باید یک طراحی تقویم رومیزی حرفه ای را جهت طراحی تقویم رومیزی انتخاب کنید. که البته این کار بسیار سختی است بهتر است این کار را به شرکت تبلیغاتی های معتبر و با سابقه بسپارید، اینگونه شرکت ها طراحان حرفه ای دارند که میتوانید با خیال راحت همه امور طراحی خود را به آنها بسپارید.

چاپ تقویم رومیزی یک روش تبلیغاتی پرطرفدار

به دلیل کاربردی بودن و پراستفاده بودن تقویم رومیزی ها در بین مردم بخصوص کارمندان، مدیران تمایل زیادی به استفاده از آن برای تبلیغات و امور بازاریابی خود دارند. و چون در طول یک سال این هدیه تبلیغاتی ارزان توسط مردم مورد استفاده قرارمیگیرد، میتواند یک برند و نام کسب و کار را در میان استفاده کنندگان برجسته کند. همچنین این که اگر تقویم رومیزی را به یک اداره هدیه دهید با قرار گرفتن آن روی میز کارمندان اداره علاوه بر کارکنان آن شرکت، افرادی که بصورت روزانه در آن مکان تردد دارند نیز با نام و برند شما آشنا میشوند.

زمانی که شما در یک محیط اداری یا تجاری پا میگذارید اغلب درروی اکثر میزها یک تقویم رومیزی خواهید دید. تقویم‌های رومیزی ۹۹ در تمام دفاتر تجاری کاربرد دارد.
همین موضوع باعث میشود تا تقویم‌های رومیزی همانند یک مدار درختی تمام شرکتهای صنعتی را بهم لینک کند و چاپ تقویم رومیزی باعث میشود تا جواب دهی عالی در صنعت تبلیغات داشته باشیم .

اگر در مراحل تولید تقویم رومیزی دقت کافی شود ، تقویم رومیزی هدیه ای زیبا و چشم نواز می شود. کیفیت تولید تقویم رومیزی به کیفیت مواد اولیه تولید ( جنس کاغذ ، کیفیت جلدسازی پایه ، فنر مصرفی و صحافی نهایی ) و کیفیت چاپ تقویم رومیزی وابسته است.

کمتر شرکت تولید کننده سررسید و تقویم رومیزی پیدا می شود که چاپخانه ای با تجهیزات پیشرفته چاپخانه مجریان داشته باشد . اختصاصی بودن چاپخانه برای تولید تقویم رومیزی سبب می شود تا شرکت سفارش دهنده تقویم رومیزی هر زمان و در هر مرحله از چاپ که بخواهد ناظر بر کیفیت چاپ باشد تا رنگ سازمانی آن شرکت به بهترین حالت چاپ شود.

 

 

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.