چاپ تبلیغات روی فلش تبلیغاتی

چاپ تبلیغات روی فلش تبلیغاتی

چاپ تبلیغات روی فلش تبلیغاتی برای بازاریابی با هدف تبلیغات و شناخته شدن شرکت ها و برند هایشان به مشتری ارائه میشوند . به دلیل کارایی زیاد و طولانی مدت ماندگاری بیشتری در ذهن مشتری دارد .

در نتیجه تاثیر زیادی در رونق بخشیدن به کسب و کار شرکت ارائه دهنده دارد. بی شک این محصول به یکی از پر کاربرد ترین ابزار های زندگی امروزه ما تبدیل شده است که به دلیل کارایی زیاد و طولانی مدت ، ماندگاری بیشتری در ذهن مشتری دارد پس میتواند تاثیر فوق العاده ای در تبلیغات ما داشته باشد . همانطور که گفته شد این محصول یک هدیه تبلیغاتی بسیار جالب است .

فلش مموری تبلیغاتی به دلیل قابل حمل بودن ، کوچک و سبک بودن میتواند بیشترین کاربرد را برای مشتریان (به ویژه کاربران کامپیوتر) داشته باشد تا اطلاعات شان را به راحتی جا به جا کنند.

در نتیجه شرکت و برند شما در ذهن آنها ماندگار شود و چون اندازه کوچکی و ظاهر زیبایی دارد، توجه بسیاری از افراد را جلب خود می کنند.

کاربرد فلش مموری تبلیغاتی

یکی از کاربرد های مهمی که می توان برای فلش مموری تبلیغاتی نام برد در تبلیغات می باشد.

در نتیجه بهتر است در تبلیغات خود از کالا هایی مانند این کالا ها که در ابعاد و شکل ها و ظرفیت های متفاوتی هستند برای جلب نظر مشتریان و متقاضیان استفاده کنید.

از آن ها می توان در قالب یک ست زیبای اداری برای همایش ها ،کنفرانس ها ،دانشگاه ها و سایر مکان ها و افراد استفاده کرد تا تبلیغات تاثیر گذار تر و پررنگ تر دیده شوند و بتوانند مخاطب را به خود جذب کنند.

یکی دیگر از مسائلی که در کنار انتخاب زیبا و خوش دست و پر کاربرد بودن باید به آن توجه داشت، مسئله چاپ رنگی یا لیزر تبلیغات بر روی فلش مموری تبلیغاتی است، که این مسئله بر اساس نوع شکل ظاهری و یا جنس فلش مموری می تواند متفاوت باشد.

در این زمینه بهتر است برای چاپ تبلیغات روی فلش تبلیغاتی بهترین چاپ رنگی را انتخاب نمایید.

همچنین بهتر است برای انتخاب این محصول به مراکز فروش فلش مموری تبلیغاتی مراجعه کنید که محصولاتی با کیفیت بهتر و با تنوع بهتر و از همه مهم تر قیمت مناسب تری برای فروش و نمایش داشته باشند ، تا شما بتوانید راحت تر انتخاب مورد نظر خود را داشته باشید.

انتخاب فلش مموری به عنوان هدیه تبلیغاتی

فلش تبلیغاتی یکی از انواع چاپ تبلیغات روی فلش تبلیغاتی برای بازاریابی است . هدایای تبلیغاتی  استفاده شده در کسب و کارهای مختلف شناخته می‌شود که علاوه بر حفظ قابلیت ذخیره سازی اطلاعات، میتواند درج تبلیغات را نیز فراهم ‌کند. این ابزارها به شکل‌ ها و در قالب‌ های مختلفی در بازار عرضه می‌شوند که بسته به موقعیت و بودجه تبلیغاتی شرکت‌ها، ممکن است یک مدل خاص از آنها استفاده شود.

 فلش تبلیغاتی معمولی و ارزان، فلش مموری کارتی، فلش مموری تبلیغاتی، فلش‌ های تبلیغاتی فانتزی و فلش مموری های اختصاصی تنها چند مدل از این ابزارها هستند. در مورد ساخت فلش تبلیغاتی می ‌توان گفت که تنها بخشی از کار توسط شرکت‌ های تبلیغاتی انجام می‌شود و بخش کاربردی آنها به شرکت‌ های سازنده فلش مموری بر می گردد.

برای ساخت فلش‌ تبلیغاتی یا چاپ تبلیغات روی فلش تبلیغاتی برای بازاریابی شرکت تبلیغاتی اقدام به عرضه فلش می‌کند یا ممکن است شرکت سفارش دهنده به صورت مستقل نسبت به خرید آنها اقدام کرده و ساخت فلش تبلیغاتی را به این شرکت‌ها واگذار کند.

بسته به مدل ‌های سفارش داده شده، ممکن است برخی قسمت‌ های اضافی مانند کارت ‌های پلاستیکی یا پوشش ‌های تزئینی به این فلش  اضافه شود و به عنوان هدایای تبلیغاتی در اختیار شرکت‌ها قرار گیرد .

طرح چرمی یا فلش چرمی نوع دیگری از فلش تبلیغاتی است . این مدل دارای بدنه چرمی بسیار شیک و مورد پسند می باشد و میتواند به عنوان یک محصول یا هدیه تبلیغاتی شیک و رسمی مورد استفاده قرار گیرد ، در این نوع فلش های تبلیغاتی طرح تبلیغاتی شما ، متن شما یا لوگوی مورد نظر شما بر روی بدنه چرم با لیزر حک خواهد شد.

بهترین چاپخانه

در شرکت تبلیغاتی چاپخانه مجریان همه آثار افتخار آمیز و با کیفیت از یک ایده در بخش ایده پردازی شروع می شود. با یک عکاسی صنعتی و طراحی حرفه ای در آتلیه طراحی به واحد تولید و چاپ ارسال میشود .

ناظران  چاپخانه مجریان با تجربه علمی روز دنیا و تجربه عملی بالای ۲۰ سال بر روی تمام کارها به صورت ثانیه ای نظارت مستقیم دارند و همه ی  مراحل تولید و چاپ تا بسته بندی و کارتن گذاری را نظارت دارند .

و در نهایت یک اثر چاپی درشان مشتری تحویل می دهند . در بخش هدایای تبلیغاتی و چاپ تبلیغات روی فلش تبلیغاتی  به صورت مستقیم و بدون واسطه نیاز های مشتریان را تاکنون توانسته ایم پاسخگو باشیم و در سریعترین زمان ممکن تحویل بدهیم .

در بخش تولید سررسید و سالنامه با طراحی اختصاصی انواع سررسید با تولید مستقیم توانسته ایم هزینه های جانبی را کاهش دهیم و سالانه بیش از ۱۴۲.۰۰۰ نسخه سررسید و سالنامه در کشور تولید و عرضه نماییم .

مراحل  ثبت درخواست و ثبت سفارش در فروشگاه اینترنتی مجریان به این صورت است :

در مرحله اول کالای مورد نظر را جستجو کرده و بر اساس تعداد مورد نظر سفارش خود را وارد سبد خرید نمایید .

سپس اگر ثبت نام نکرده اید کافی است چند دقیقه وقت گذاشته و ثبت نام نمایید و مراحل را

ادامه داده تا وارد صفحه درگاه بانک مربوطه شوید .

ویژگی هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی را دست کم نگیرید . نتایج نشان می دهد که بیش از نیمی از دریافت کنندگان هدایای تبلیغاتی ، این هدیه را یک سال نگه می ‌دارند. تصور کنید که با یک خودکار یا یک جا کلیدی تبلیغاتی که به نام برند شما است می توانید تا یک سال در معرض دید مخاطب قرار بگیرید.

اما چه چیزهایی می‌تواند این شانس پنجاه درصدی دید شدن را افزایش دهد؟ همیشه با شنیدن هدایای تبلیغاتی جدید و مقرون به صرفه، به یاد خودکار و ساک دستی و یا چیز های دیگری می افتیم ، که بدون شک هنوز کاربرد خود را دارند، ولی این تمام ماجرا نیست و کمی تمرکز بیشتر برای انتخاب هدیه، بازخورد بهتری را نصیب تان خواهد کرد.

در نظر گرفتن موقعیت زمانی، تنوع و جذابیت هدایای تبلیغاتی مانند چاپ تبلیغات روی فلش تبلیغاتی می تواند تاثیر چشم گیری در بازخورد مخاطبان داشته باشد به طور مثال تهیه پکیجی از خودکار، دفترچه ، جا کلیدی که در یک ساک دستی زیبا قرار داده شوند، یا ترکیبی از هدایای کاربردی نظیر قمقمه، بادبزن، کلاه و لیوان در یک رویداد نمایشگاهی گزینه هایی هستند که شانس موفقیت بازاریابی شما را افزایش خواهند داد.

انواع هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی دارای انواع گوناگونی هستند که بسته به متریال های مورد استفاده دارای قیمت های مختلف می باشند. بسیاری از کسب و کارهای نوپا توانایی هزینه های سنگین تبلیغات را ندارند، از این رو پیشنهاد می شود که این دسته از کسب و کارها از هدایای ارزان قیمت جهت بازاریابی خدمات و محصولات خود استفاده کنند.

هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت زیادی وجود دارند از جمله چاپ تبلیغات روی فلش تبلیغاتی ، انواع ساک دستی تبلیغاتی، خودکار تبلیغاتی پلاستیکی، برخی از جا کارتی ها و جا کلیدی های تبلیغاتی، برخی از لیوان های تبلیغاتی مانند؛ لیوان تبلیغاتی، یادداشت تبلیغاتی. هر یک از این کالاها به دلیل کاربردی بودن و مفید بودن آن ها در طول روز میتوانند به ماندگاری برند و به معروف شدن نام برند شما کمک قابل توجهی کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید