چاپ اختصاصی سررسید 1401

چاپ اختصاصی سررسید ۱۴۰۱

با آغاز نیمه دوم هر سال همه کسب و کار ها و مدیران و یا کارشناسان تبلیغات و بازاریابی برند ها و موسسات، سازمان ها و کسب و کارهای مختلف اقدام به چاپ سررسید تبلیغاتی و یا دیگر هدیه های تبلیغاتی مینمایند. چاپ اختصاصی سررسید ۱۴۰۲ یکی از روش های قدرتمند بازاریابی سال ۱۴۰۱ است، با استفاده از این ابزار موثر میتوانید یک پروسه تبلیغاتی دائمی را آغاز نمایید.

تبلیغات با استفاده از انواع سررسید های تبلیغاتی یا چاپ سالنامه میتواند یک برنامه تبلیغاتی هوشمندانه برای هر نوع کسب و کار و برندی باشد، از این رو قبل از سفارش هر نوع سررسید و یا دیگر هدیه های تبلیغاتی، باید اصول انتخاب نوع هدیه مناسب، انتخاب شرکت وارد کننده و یا تولید کننده انواع هدیه های تبلیغاتی و از همه مهمتر انتخاب چاپخانه برای چاپ انواع هدیه های تبلیغاتی را بشناسید.

نحوه سفارش و چاپ اختصاصی سررسید ۱۴۰۲

یکی از بهترین هدیه های تبلیغاتی دائمی و کاربردی که میتواند یک نام و برند ها در ذهن و خاطر حک نماید، استفاده از انواع سالنامه ها و سررسید ها است.

چاپ سررسید ۱۴۰۲ از اواخر سال ۱۴۰۰ آغاز و تا پایان سال ادامه دارد، بهترین زمان برای سفارش و چاپ اختصاصی سررسید ۱۴۰۲ از اواسط آبان ماه تا اواخر سال جاری است، اگر چه هر چه زودتر اقدام به چاپ اختصاصی سررسید ۱۴۰۲ نمایید بهتر است، چراکه هر چه به اواخر سال نزدیک میشویم چاپخانه ها و تولید کننده ها که با حجم بالایی از سفارشات روبرو هستند ممکن است نتوانند پاسخگوی مناسبی برای نیازهای شما باشند.

سفارش سررسید ۱۴۰۲

برای سفارش و چاپ اختصاصی سررسید ۱۴۰۲ باید ابتدا یک تولید کننده و یا شرکت تبلیغاتی وارد کننده بدون واسطه را برای همکاری انتخاب نمایید. شرکت تبلیغاتی را گزینش کنید که خود دارای چاپخانه مستقل نیز باشد، بنابراین میتوان گفت که شما با این که با یک تیر دو نشان را هدف گرفته اید.

هم سررسید تبلیغاتی خود را از یک شرکت بدون واسط سفارش داده اید هم از بابت چاپ اختصاصی سررسید ۱۴۰۲ خیال خود را آسوده کرده اید، بنابراین پیگیری های سفارش تان نیز ۱/۲ (نصف) میشود.

موضوع چاپ یک بحث بسیار مفصل و حائز اهمیت است، شاید اگر چندین بند در مورد این مهم در این مقاله صحبت شود باز هم از میزان اهمیت آن ناگفته بماند.

در این بند با یک جمله عمق اهمیت این موضوع را بیان مینماییم؛

چاپ هدیه تبلیغاتی باکیفیت یک استراتژی تبلیغاتی قدرتمند است و چاپ فاقد کیفیت مناسب هر نوع هدیه ای، مقابل آن قرار داد.

این جمله میتواند به تنهایی موضوع یک تحقیق دانشگاهی و یا یک سمینار تبلیغاتی باشد!!!!! ما در بخش بعد از جنبه های واضح و مهمتر این بحث نکاتی را عنوان میکنیم تا با اهمیت این موضوع آشنایی پیدا کرده وبتوانید اهمیت این موضوع را لمس نمایید!

چاپ سررسید ۱۴۰۲

برای داشتن یک تبلیغات اثرگذار و حرفه ای بایستی همه مراحل آن نیز حرفه ای و باکیفیت صورت پذیرد، از طراحی آن، سفارش و چاپ هدیه!

همانطور که گفتیم یک هدیه تبلیغاتی باکیفیت میتواند یک استراتژی قدرتمند تبلیغاتی برای کسب و کار شما باشد، و در عین حال یک هدیه تبلیغاتی بدون کیفیت و هر چند که کاربردی و نفیس هم باشد میتواند نقطه مقابل این هدف قرار گیرد.

طبیعتا هدف از تبلیغات با سررسید تبلیغاتی جذب مخاطبان به سمت کسب و کار خاصی است که نام و لوگوی آن در سیررسید تبلیغاتی ذکر شده است. حال این موضوع را تصور کنید که یک سررسید تبلیغاتی بدون کیفیت طراحی و چاپ را به عنوان یک هدیه تبلیغاتی به مخاطب هدیه نمایید، به این فکر کنید که با اولین استفاده از آن سررسید بی کیفیت، همه برگه های آن از هم جدا شود. به نوعی جلد و صحافی آن نتواند برگه های سررسید را کنار هم نگهدارد. برگ برگ شدن سررسید تبلیغاتی، میتواند ضربه های عمیقی به آن کسب و کار وارد نماید، از جمله سلب اعتماد، ایجاد ذهنیتی منفی نسبت به آن کسب و کار، و در نهایت مخاطب هیچگاه به یک مشتری و طرفدار برای آن برند و کسب و کار تبدیل نخواهد شد.

با این گفته ها قاعدتا به این نتیجه رسیده اید که بهترین چاپخانه تهران را برای چاپ اختصاصی سررسید ۱۴۰۲ تبلیغاتی خود انتخاب نمایید.

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.