چاپ آفتابگیر تبلیغاتی به صورت دو رنگ

چاپ آفتابگیر تبلیغاتی به صورت دو رنگ

یکی از پر فروش ترین کالاهایی که در هدایای تبلیغاتی استفاده میشود چاپ آفتابگیر تبلیغاتی به صورت دو رنگ است.  زمانی که شما می خواهید برای برند و نام تجاری خود تبلیغ کنید، به فکر یک هدیه تبلیغاتی ارزان قیمت هستید و سعی دارید با کمترین هزینه محصول خود را برای دیگران ارائه کنید.

شاید زمان های قدیم تنها از رسانه ها کار تبلیغات را انجام میدادند و بعدها به مرور زمان با استفاده از هر ابزاری که بتوان آن را برای استفاده به مردم هدیه کرد، رسیدند. آفتابگیر اتومبیل و سایه بان رودری ماشین یکی از بهترین و در معرض دید ترین انواع هدایای تبلیغاتی می باشند  در بهترین مکان یعنی بر روی اتومبیل نصب شده و در تمامی مکان های عمومی نام برند و لوگوی شما مشخص است.

شاید در نگاه اول آفتابگیر خودرو اهمیت چندانی نداشته باشد ، با این وجود آفتابگیرها می ‌توانند درجه حرارت داخلی خودروی شما را تا ۱۵ درجه فارنهایت کاهش دهد.

آفتابگیر خودرو از جمله سپرهای محافظتی می باشد  که به شیشه جلوی اتومبیل و پشت آن، پنجره‌های جانبی و در مقابل راننده و شاگرد راننده متصل می‌شوند ، تا از رسیدن نور خورشید به فضای داخلی جلوگیری کرده و به کاهش درجه حرارت کمک کنند.

مزایای استفاده از آفتابگیر ماشین

آفتابگیرها از اصلی‌ترین قطعات اتومبیل هستند که علاوه بر کاهش دمای خودرو، مزایای دیگری هم دارند مثل :

محافظت در برابر اشعه فرا بنفش: سطوح محافظت نشده میتواند باعث آسیب پوستی و مشکلات چشمی شود به همین دلیل کنترل اشعه ی های خورشید و uv از مواردی است که باید به آن توجه کنیم.

کاربرد آفتابگیر ماشین

عدم محافظت از قطعات داخلی، باعث می‌شود دمای اتومبیل تا ۶۹ درجه سانتیگراد گرم‌ تر شود.  این موضوع هم  برای کودکان هم برای بزرگسالان  خطر آفرین خواهد بود. اولین دلیل استفاده از آفتابگیر جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید است.   قرار گرفتن اتومبیل به صورت طولانی مدت در معرض آفتاب همچنین می‌تواند برای داشبورد خودرو مشکلاتی را ایجاد کند و در نهایت باعث ترک خوردگی آن شود.

پس بهتر است لوازم الکترونیکی مانند موبایل خود را در ماشین رها نکنید.  تنظیم دما: در روز های آفتابی حفظ و کنترل دمای داخلی اتومبیل اهمیت زیادی دارد. به همین دلیل این لوازم یدکی می ‌توانند مانع از تابش بیش از حد نور خورشید شده و موجب کنترل و حفظ دما خواهند شد.

به طور کلی گرما و شرایط جوی گرم می‌تواند اثر بدی بر روی خودروی شما داشته باشد.  به ویژه زمانی که ناچار باشید اتومبیل را در یک مکان در معرض آفتاب پارک کنید. حتی یک توقف چند دقیقه ‌ای می‌تواند اتومبیل را بیش از حد گرم کند .

دلیل دوم  استفاده از آفتابگیرهای خودرو، جلوگیری از دیده شدن داخل اتومبیل است.  استفاده از آفتابگیرها  به ویژه در هنگام خرید و زمانی که کالاهای خریداری شده در ماشین است همچنین آفتابگیر شیشه عقب و شیشه های بغل و کناری خودرو باعث ایجاد حریم امن و احساس امنیت و آرامش  میشود .

چاپ آفتابگیر تبلیغاتی به صورت دو رنگ از ایجاد آثار نامطلوب نور خورشید در مواقعی که خودرو متوقف است جلوگیری میکند .

ویژگی آفتابگیر شیشه بغل

یک مثال دیگر از چاپ آفتابگیر تبلیغاتی به صورت دو رنگ آفتابگیرهایی هست که بر روی شیشه های بغل نصب می شوند و به عنوان آفتابگیر رودری ماشین معروف هستند.

بطور دایم و مستمر و حتی در زمان تکان خودرو تابلوهای تبلیغاتی همیشگی را برای شما ساخت می کنند. کسانی که زیاد با اتومبیل به سفر میروند و در پیچ و خم جاده درگیر تابش مستقیم آفتاب هستند ، برای راحتی بیشتر و جلوگیری از ورود آفتاب سوزان تابستان به داخل اتومبیل می توانند با قرار دادن آفتابگیر شیشه بغل ماشین سفر دل بهتر و راحت تری  داشته باشند.

آفتابگیرها قابل جمع شدن است که این امر باعث قرار گرفتن دقیق آفتابگیر در فریم شیشه خودرو می شود و در مقابل تابش مستقیم نور آفتاب مقاومت بالایی دارد.

راحت ترین راه حل برای تابش مستقیم آفتاب استفاده از آفتابگیر های شیشه بغل است .

آفتابگیر جلوی ماشین یک فضای تبلیغاتی مناسب

پرده آفتابگیر تبلیغاتی شیشه جلو زمان پارک ماشین از داشبورد و داخل ماشین شما در برابر نور و گرمای آفتاب محافظت میکند ، و چون تاشو میباشد، حجم زیادی از ماشین شما را اشغال نمیکند ،و میتوانید به راحتی آفتابگیر را در زمان حرکت تا کرده و داخل داشبورد قرار دهید. این نوع آفتابگیر ها میتوانند از محتویات جلویی خودرو محافظت کنند. میتواند از داشبورد، فرمان، صندلی ها و غیر محافظت کند.

ابعاد این نوع سایه بان ماشین، ۷۰×۱۴۰ سانتیمتر میباشد. برای همین فضا برای چاپ تبلیغات در این نوع آفتابگیر بیشتر از دیگر آفتابگیر های تبلیغاتی است.

آفتابگیر ، بهترین هدیه تبلیغاتی

استفاده از چاپ آفتابگیر تبلیغاتی به صورت دو رنگ باعث میشود تبلیغ برند و محصول مورد نظر شما در سطح وسیع تری دیده شود و مورد پسند واقع شود .

آفتابگیر تبلیغاتی خودرو  قابلیت عرضه به صورت  با کاور و یا بدون کاور را دارد. چاپ صورت گرفته بر روی آفتابگیر تبلیغاتی خودرو از نوع چاپ سیلک است که محدودیت رنگی ندارد.  اما این  نکته را باید در نظر گرفت که رنگ زمینه پارچه دوخته شده نیز بر روی رنگ چاپ روشن بی تاثیر نیست. به صورت عمومی چاپ بر روی طرف نقره ای پارچه صورت میگیرد که مانند آیینه عمل می کند و نور خورشید را منعکس و مانع گرم شدن محیط داخلی خودرو میگردد.

چاپ بر روی دو دایره آفتابگیر انجام می شود. همچنین امکان  چاپ بر روی پشت و روی محصول وجود دارد. روی آفتابگیر میتوانید لوگو ، نام برند و اطلاعات مورد نیاز خود را چاپ کنید .

ابعاد آن تقریبا اندازه A3  است ولی ابعاد طراحی شما ممکن است با توجه به نوع آفتابگیری که انتخاب میکنید متفاوت باشد .   استفاده از آفتابگیر در ماه های گرم سال به اوج خود میرسد ، و معمولا افراد با خود به مسافرت می برند . و از آن جهت که روی ماشین قرار میگیرد مثل یک بیلبورد تبلیغاتی متحرک است . پس با خیال راحت چاپ آفتابگیر تبلیغاتی به صورت دو رنگ را طبق سلیقه خودتان سفارش دهید .

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.