چاپخانه برای چاپ لوگو روی پاوربانک تبلیغاتی

چاپخانه برای چاپ لوگو روی پاوربانک تبلیغاتی

چاپخانه برای چاپ لوگو روی پاوربانک تبلیغاتی برای معرفی پاوربانک های تبلیغاتی خود سعی میکند بهترین چاپ لوگو را ارائه دهد. به صورت خیلی ساده پاور بانک به نوعی یک باطری همراه هست که میتواند موبایل و تبلت شما را و حتی در برخی از موارد میتواند لپ تاپ شما را شارژ کند، تصور کنید:

شما دائم در مسافرت هستید و یا دائم بیرون از محل سکونت خود هستید، طبیعتا در چنین مکان هایی برق وجود ندارد.

اینجاست که پاوربانک به عنوان یک منبع شارژ قابل حمل میتواند بسیار مفید باشد.

تلفن همراه ، تبلت و… برای خیلی از ما ها یک ابزار واجب و ضروری هست ، برای خیلی از افراد پاور بانک هم به همین صورت هست و یک ابزار خیلی ضروری و مهم برایشان هست ، پاور بانک یک وسلیه ای دائمی هست برای بعضی از کاربران یعنی دائم همراه آنهاست ، خب این وسیله که دائم همراه یک کاربر هست ، میتواند بستر تبلیغاتی خیلی خوبی هم باشه ، و میشود روی آن تبلیغات چاپ کرد .

مثلا شما میتوانید به کاربرانتون پاوربانک تبلیغاتی هدیه بدهید ، که علاوه براین که یک محصول خیلی کاربردی هست ، میتونه یک تبلیغ دائمی هم برای شما باشه .

پاوربانک هدیه تبلیغاتی مناسب

پاور بانک تبلیغاتی یکی از بهترین انتخاب ‌ها به عنوان هدیه تبلیغاتی است. با توجه به استفاده گسترده ای که امروزه تمام افراد از تلفن همراه دارند، چه برای مسائل شخصی و چه مسائل کاری، شارژ گوشی از مواردی است که معمولا دغدغه ایجاد می کند. در سال های اخیر پاور بانک ها راه حل این مسئله را ارائه داده اند و افراد می توانند در هر زمانی با استفاده از پاور بانک گوشی خود را شارژ کنند تا دیگر در مواقع اضطراری نگرانی تمام شدن شارژ گوشی خود را نداشته باشند .

اگر قصد تدارک هدیه تبلیغاتی برای مدیریت یکی از شرکت های همکار را دارید بهترین پیشنهاد این است که در کنار پاور بانک اقلام دیگری نیز با لوگوی شرکت خود قرار دهید و یک ست مدیریتی تبلیغاتی هدیه بدهید.

امروزه پاوربانک تبلیغاتی از هدایای تبلیغاتی بسیار محبوب به حساب می آیند نه تنها از لحاظ تبلیغاتی بلکه از لحاظ کاربردی هم محبوب و ضروری هستند. به این فکر کنید که در مواقع بسیار ضروری و مهم کاربرد دارند و میتوان از آن برای تبلیغات شرکت یا محصول خود استفاده کرد. نه تنها شخص استفاده کننده بلکه اطرافیان هم از وجود آن سود می برند و این یک مزیت بزرگ برای یک هدیه تبلیغاتی برای ماندگاری بیشتر آن است. پاوربانک به دلیل اینکه مورد مقبول همه عموم است میتواند یک هدیه تبلیغاتی خیلی خوب باشد .

برخی مزیت های پاوربانک تبلیغاتی

چاپخانه برای چاپ لوگو روی پاوربانک تبلیغاتی یک از مدرن ترین شیوه های تبلیغاتی هست. با توجه به ارزشمند بودن کالا ، به عنوان یک محصول تبلیغاتی ارزشمند از آن یاد می شود. به دلیل اهمیت این کالا میتواند برای برندینگ مجموعه شما بسیار مفید باشد. پاوربانک های تبلیغاتی یکی از جدیدترین محصولات تبلیغاتی در سال ۲۰۱۷ شناخته شده اند. محصولی بسیار شیک و متفاوت می باشد.

بهترین هدیه تبلیغاتی برای یک کنفرانس و همایش بزرگ می باشد . و ده ها دلیل دیگر که پاوربانک تبلیغاتی را به عنوان منحصر به فرد ترین محصول تبلیغاتی ۲۰۱۷ تبدیل کرده است. مهم ترین مزیت های پاوربانک های تبلیغاتی این است که هر زمان به آن احتیاج داشته باشیم در کنار ما هستند ، و می توان آن را به یک باتری همراه برای شارژ وسایل الکترونیکی خود استفاده کرد. پاور بانک ها از یک باتری لیتیومی قدرتمند بهره می برند که میتواند این باتری تا ۹۰ درصد دستگاه ما را شارژ کند .

بهترین چاپخانه برای چاپ لوگو

یک شرکت می‌تواند سفارش و انتخاب چاپخانه برای چاپ لوگو روی پاوربانک تبلیغاتی ارائه دهد ،  و این پاور بانک ‌ها را در قالب هدایای تبلیغاتی به افراد مختلفی در سطح جامعه واگذار کند.

با توجه به اینکه تعداد وسایل قابل شارژ با این پاور بانک ‌ها در حال افزایش است و افراد بیشتری با آنها درگیر هستند، منطقی است که انتظار داشته باشیم که این فرآیند چاپ به دیده شدن یک برند یا لوگو کمک کند.

پس می‌ توانید چاپ روی پاور بانک را به عنوان یک تکنیک چاپ در حوزه تبلیغات معرفی کنیم که فرایند چاپ آن با استفاده از تکنیک‌های مختلفی انجام می‌گیرد.

تکنیک‌های مختلف برای چاپ روی پاوربانک

تکنیک‌های انتخاب چاپخانه برای چاپ لوگو روی پاوربانک تبلیغاتی متفاوت هستند و حتی نتیجه کار آنها نیز تفاوت دارد. انتخاب تکنیک چاپ به کارگاه چاپ و تجهیزات و آنها بستگی دارد، اما به طور کلی این تکنیک‌ها در نهایت باعث ایجاد یک طرح یا لوگو بر روی پاور بانک می‌شوند که به معرفی کسب و کار کمک می‌کند. دو روش کلی برای چاپ بر روی پاور بانک به شکل زیر هستند:

چاپ رنگی بر روی پاوربانک

این تکنیک که با چاپ یووی نیز شناخته می‌شود، شامل استفاده از دستگاه چاپ فلت بد که برای چاپ رنگی بر روی سطوح سخت و غیرقابل انعطاف استفاده می‌شود. چاپ فلت بد برای کاشی، سرامیک و سنگ مناسب است، با توجه به اینکه پاور بانک نیز انعطاف پذیر نیست، امکان استفاده از چاپ یووی برای آنها وجود دارد. در این شیوه، از لامپ یووی برای خشک کردن جوهر و بالا بردن ماندگاری آن استفاده می‌شود.

چاپ لیزری بر روی پاوربانک

چاپ لیزری بر روی پاور بانک کاملاً با چاپ رنگی متفاوت است و شامل حکاکی و برش لیزری می‌شود. در این شیوه از اشعه لیزر برای حکاکی یک برند یا یک لوگو خاص در قسمت جلو یا پشت پاوربانک تبلیغاتی استفاده می‌شود.

اهمیت این روش در این است که امکان پاک شدن چاپ صورت گرفته وجود ندارد فرد می‌تواند اطمینان داشته باشد که برای مدت زمان طولانی، جنبه تبلیغی پاوربانک حفظ می‌شود. در مورد استفاده از چاپ لیزری نگرانی‌ هایی در مورد تأثیر لیزر در بخش‌ های داخلی آن وجود دارد که باید اطمینان داشته باشید که این روش تاثیری بر برد یا سایر قسمتهای داخلی پاور بانک ندارد و کیفیت اولیه آن حفظ می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید