پلاک سررسید99

چرا از پلاک سررسید استفاده کنیم؟

همانطور که می دانیم سررسید اختصاصی همگی همراه با چاپ آرم و لوگو روی جلد سررسید همراه هستند.

چاپ آرم و لوگو روی جلد سررسید می تواند به چند صورت انجام شود که این انتخاب به نوع سلیقه و خواسته مشتری بستگی دارد که می تواند لوگو را روی جلد حک و چاپ کند و یا روی قطعه فلزی با نام پلاک مشخص نماید.

حال به این نکته توجه کنید که اگر از پلاک روی سررسید به جای حک لوگو روی سررسید استفاده شود , سررسید می تواند چند برابر زیباتر به نظر بیاید و به هدیه ای لوکس تبدیل شود.

حک لوگو روی جلد سررسید ۹۹ :

می شود گفت که هیچ سالنامه ۹۹ وجود ندارد که لوگوی شرکتی روی جلد آن حک  نشده باشد. واضح است که هر شرکتی که قصد دراد به مخاطبان خود سررسید هدیه دهد , مهمترین هدف از این کار برندیگ نام خود در ذهن مخاطب است که دیدن لوگوی شرکت روی جلد سالنامه در نگاه اول توسط مخاطب در این امر تاثیر زیادی می تواند داشته باشد.

علاوه بر حک لوگو توسط پلاک فلزی , از انواع روش های حک لوگو روی جلد سررسید می توان به لیزر آرم و لوگو , حک داغی , حک لوگو با طلاکوب و یا نقره کوب اشاره کرد.

 

پلاک سررسید99

پلاک فلزی :

در این روش، لوگوی مورد نظر روی یک پلاک فلزی ( معمولا استیل ) حک شده و سپس پلاک توسط چسب های مخصوصی روی سررسید چسبانده می شود. پلاک استیل را به لحاظ فنی می توان روی انواع جلدهای سررسید و سالنامه استفاده کرد. استفاده از پلاک فلزی بر روی سررسید ، جلوه ای نفیس به آن می دهد و سالنامه را در نظر استفاده کننده با ارزش تر جلوه می دهد.

تنوع پلاک فلزی :

پلاک های استیل استفاده شده روی سررسید دارای ابعاد، فرم و رنگ های مختلف می باشند. معمولا  هر تولید کننده هر ساله تعداد محدودی سایز و شکل را برای پلاک های ارائه شده خود انتخاب کرده و سفارش دهنده پلاک مورد نظر خود را از میان آنها انتخاب می کند.
از فرم های گوناگون پلاک استیل می توان به پلاک تخت، پلاک برجسته و پلاک لب خم اشاره کرد.
رنگ پلاک قابل ارائه نیز دارای تنوع بالایی است. اما در اغلب موارد، پلاک با رنگ نقره ای و طلایی توسط تولید کنندگان ارائه می شود.

سایزبندی پلاک سررسید : 

پلاک های استاندارد معمولا در سایزهای ۱*۲.۵ – ۱*۲ – ۱*۳ – ۱.۵*۳ – ۲*۲ – ۳*۳ – ۴*۴ می باشند و اگر تیراژ پلاک بالای ۵۰۰ عدد باشد می توان در اندازه انتخابی تولید و برش زد.

کیفیت پلاک فلزی :

کیفیت پلاک استفاده شده در سررسید به کیفیت خود پلاک و کیفیت حک لیزر روی آن بستگی دارد. و تاثیر زیادی در نمای سررسید دارد.

کیفیت حک لیزر :

  • که به نوع دستگاه حک استفاده شده بستگی دارد و همچنین دقت اپراتور دستگاه در اجرای لیزر بستگی دارد.

ضخامت ورق پلاک :

  • چنانچه از ورق نازک در تولید پلاک استفاده شود، پلاک در فرایند تولید یا پس از آن در هنگام استفاده در اثر ضرب دیدگی به راحتی دچار تغییر فرم شده و شکل نامنظمی پیدا می کند.

جنس ورق پلاک :

  • چنانچه تولید کننده از ورق استیل نامرغوب برای تولید پلاک استفاده کند، پس از مدتی پلاک تغییر رنگ داده و لکه های قهوه ای رنگ بر سطح نقره ای یا طلایی آن شکل می گیرد که ظاهری بسیار نا مناسب به آن خواهد داد.

نوع چسب :

  • چنانچه چسب استفاده شده توسط تولید کننده از نوع با کیفیت نباشد، پلاک پس از مدتی از سررسید جدا می شود. لذا باید از چسب های اصلی وارداتی برای پلاک استفاده کرد

محاسبه قیمت پلاک فلزی:

قیمت پلاک بر مبنای واحد محاسبه می شود. به این صورت که تولید کننده به ازای هر سررسید، قیمت یک پلاک و یک حک لیزر را از شما دریافت خواهد کرد. با این حال ممکن است تولید کننده تعدادی را به عنوان حداقل در نظر گرفته و سفارشات کمتر از آن تعداد را بر مبنای آن محاسبه نماید.

مطالبی که شاید برایتان مفید باشند:

سفارش سررسید اختصاصی ۹۹ آغاز شد

طول عمر سررسید چقدر است؟

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.