پرچم تبلیغاتی

پرچم تشریفات تبلیغاتی

امروزه با گسترش تکنولوژی و افزایش سطح دانش علمی هرروز شاهد سربرآوردن کسب و کارهای جدید هستیم و این به معنای افزایش تعداد رقبای تجاری در همه زمینه هاست.ممکن است تا به حال فکر کرده باشید که با وجود این همه رقیب تجاری و تعداد کثیر مشاغل گوناگون چطور میشود حرفی برای گفتن داشت؟پاسخ روشن است!تبلیغات!
به عبارتی دیگر در این ماراتن کسانی بر رقبا پیروز هستند که تبلیغات موثرتری داشته اند.تبلیغات خود دنیای گسترده ای از روش های گوناگون است اما چیزی که این روزها در حوزه تبلیغات جایگاه ویژه ای پیدا کرده است هدایای تبلیغاتی ای مانند پرچم تشریفات یا پرچم رومیزی است.هدایای تبلیغاتی این روزها به عنوان ابزارهایی تاثیر گذار جهت شناساندن یک برند طرفداران زیادی پیدا کرده اند.در  واقع این هدیه تبلیغاتی به نوعی شناسنامه و هویت یک برند را نمایان میکند.

یک قیاس ساده

تمام سطح شهر پر از بیلبورد های عظیم الجثه تبلیغاتی است که در پر تردد ترین نقاط شهر نیز نصب شده اند،اما شما خودتان تا به حال چند تای آنها را به دقت دیده اید و یا به ذهن سپرده اید؟میان این همه دغدغه های روزمره و شلوغی ها و ترافیک ها به خصوص در پایتخت و کلان شهر ها چند درصد مردم زمان میگذارند و یک بیلبورد تبلیغاتی را مطالعه میکنند؟یا اگهی های پر هزینه تلویزیون را در نظر بگیرید؛چقدر باید هزینه سنگینی پرداخت کنید تا به مدت چند ثانیه اگهی تبلیغاتی شما نمایش داده شود؟تراکت هایی که برای معرفی یک شغل و یا یک برند به تیراژ بالا چاپ میشوند و بابتشان  وسعت جنگل ها روز به روز کوچک تر میشوند،ایا سرنوشتی بجز سطل زباله دارند؟چند درصد مردم به دقت تراکت ها را مطالعه میکنند؟
با یک قیاس ساده و یک حساب کتاب سر انگشتی میتوان فهمید که این روزها با در نظر گرفتن سطح بالای دغدغه های افراد جامعه و نیز بالا رفتن هزینه های اقتصادی باید برای دیده شدن به فکر روش تبلیغاتی ای بود که در معرض دید باشد،ماندگار باشد و معرف خوبی برای برند شما باشد.

پرچم تشریفات چیست

یکی از ابزار های تبلیغاتی کارامد مناسب برای شرکت ها و مکان های تجاری و سیاسی پرچم تشریفات است.پرچم تشریفات شامل یک پرچم کوچک که معمولا جنس پارچه از ساتن است و دارای پایه ی سنگی،فلزی یا استیل میباشد که برای قرار گرفتن روی میز تعبیه شده است.پرچم تبلیغاتی یک معرف تمام عیار برای برند شماست؛اگر به دفتر افراد مهم، کمپانی های بزرگ و سایر مکان های اداری و تجاری در سراسر دنیا دقت کرده باشید؛همگی پرچم تشریفاتی ای  با رنگ سازمانی و لوگوی مخصوص به خود را روی میز محل کار و در معرض دید دارند؛که این امر به معنای اهمیت یک پرچم تشریفات تبلیغاتی در شناساندن برند است.
علاوه بر استفاه از پرچم تبلیغاتی در دفتر و شرکت خود میتوانید آن را به تعداد بالا سفارش داده و به افراد دیگر هدیه دهید،از این طریق یک نماینده از برند خود را در جای دیگر دارید.
در بالا معایب برخی از روش های تبلیغات از جمله بیلبورد های شهری و اگهی های تلویزیونی را مطرح کردیم و گفتیم علی رغم پرهزینه بودنشان ممکن است نتوانند به اندازه ای که انتظار داریم کارامد واقع شوند؛یا اگر هم موثر باشند تاثیر لحظه ای و کوتاه مدت دارند.درصورتیکه ما با این تعدد رقبای تجاری به چیزی بیش از یک اثر کوتاه مدت و لحظه ای نیازمندیم.همانطور که یک انسان نیازمند شناسنامه و هویت است،یک برند نیز باید دارای هویت و استایل خاص خود باشد.در واقع پرچم تشریفات علاوه بر جنبه تبلیغاتی داشتنش،حکم شناسنامه را برای یک برند و یک موسسه دارد.
و نکته اخر اینکه با توجه به اهمیت چیزی که معرف هویت و برند ماست؛بنابراین باید در کیفیت آن حساسیت به خرج داد و وظیفه ساخت و حک لوگو بر روی پرچم تشریفات را به کسانی محول کرد که با تجربه کافی و دقت و خلاقیت محصولی بی عیب و نقص را به شما تحویل دهند. پس در انتخاب تولید کننده هدایای تبلیغاتی نهایت دقت را داشته باشید.

برای سفارش هدایای تبلیغاتی و پرچم تبلیغاتی می توانید مشاوره رایگان دریافت کنید و اطلاعات مورد نیاز را در این زمینه کسب کنید.

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.