پرچم تبلیغاتی چیست| چاپخانه مجریان

پرچم تبلیغاتی چیست و چه کاربردی دارد؟

پرچم تبلیغاتی چیست و چه کاربردی دارد؟

پرچم تبلیغاتی چیست ؟  یک تکه پارچه است که به شکل مثلث یا مستطیل درآمده است. این پرچم ها دارای نوعی طراحی متفاوت و خاص هستند و معمولا به عنوان یک نماد یا نشانه برای دکوراسیون یا هدیه تبلیغاتی مورد استفاده قرار میگیرند. همین پرچم ها امروزه به نوعی برای شرکت ها و موسسات مختلف هویت بخشی میکنند و میتوانند نوعی معرف بسیار مناسب محسوب شوند. از پرچم ها در اداره ها و امکان تجاری استفاده میشود. درواقع همانطور که پرچم یک کشور برای مردم آن کشور مهم است، پرچم یک سازمان نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. از این رو چون پرچم ها به نوعی روش تبلیغاتی محسوب میشود میتوان از آن به عنوان یک المان تبلیغاتی مانند کارت ویزیت، پیکسل یا هر اقلام اداری دیگری استفاده کرد. امروزه بازاریابی از روش های بسیار مختلف و متنوعی صورت میگیرد که یکی از این روش ها استفاده از پرچم است. در ادامه مقاله به طور مفصل تری به بیان این موضوع خواهیم پرداخت.

انواع پرچم تبلیغاتی

در این بخش از مقاله به معرفی انواع پرچم تبلیغاتی خواهیم پرداخت. از آنجایی که بهتر است از پرچم ها در موسسات و ادارات استفاده شود، بهترین نوع آن از مدل پرچم رومیزی است. پس محبوب ترین پرچم ها نیز از نوع رومیزی است. اما دو نوع پرچم رومیزی داریم:

  1. پرچم رومیزی مخروطی شکل: در این نوع پرچم فقط برروی یک طرف آن طرح مورد نظر چاپ میشود.
  2. پرچم دو رو ساتن: در این نوع پرچم طرح مورد نظر در دو طرف آن چاپ میشود. اما اندازه و سایز و رنگ پرچم بسته به خواست و سلیقه شما صورت میگیرد. از طرفی انواع مختلفی پایه وجود دارد که پرچم برروی ان قرار میگیرد. این پایه ها برای نشان دادن و جلب توجه هرچه بیشتر پرچم مورد استفاده قرار میگیرد. در نهایت نیز سعی کنید از طرح های گرافیکی بسیار زیبا استفاده کنید.
ادامه مطلب
از سیر تا پیاز فعالیتهای شرکت های تبلیغاتی مجازی

 

مزایای استفاده از پرچم تبلیغاتی

طراحی و چاپ پرچم تبلیغاتی از جمله پرکاربردترین روش های تبلیغاتی محسوب میشود. این پرچم ها به راحتی قابل حمل بوده و میتوان در هر فضایی از آن ها استفاده نمود. از این پرچم ها میتوان در یک افتتاحیه بزرگ، تبلیغ یک محصول جدید، رویدارد ورزشی و هر رویداد ویژه دیگری استفاده کرد. پرچم ها یک روش بسیار عالی برای جلب توجه عموم مردم است که در نتیجه آن جذب مشتری نیز صورت میگیرد. از آنجایی که میتوان به راحتی لوگو و شعارهای تبلیغاتی را برروی پرچم ها حک کرد میتوانید خیلی راحت از طریق پرچم ها پیامتان را به مشتریان ابلاغ کنید. یقینا هنگام مراجعه به بانک ها و سایر اداره جات با این پرچم ها رو به رو شده اید. پرچم ها میتوانند خیلی راحت مشتری را به خود جذب کنند. پس از کنار آن ساده عبور نکنید.

 

چرا از پرچم های تبلیغاتی استفاده میشود؟

اگرچه امروزه بیشترین روش های بازاریابی به صورت مدرن صورت میگیرد ولی همچنان روش های سنتی جوابگو هستند. به طوری که نه تنها روش های مجازی، تبلیغات آنلاین و غیره در دنیای امروز تاثیر بسیار زیادی دارند ولی استفاده از پرچم تبلیغاتی، بنر، پوستر، بروشور و غیره نیز بسیار مهم و تاثیر گذار است. درواقع کسی میتواند در دنیای رقابت پیروز باشد که از هر دو روش مدرن و سنتی بهره گیرد. پرچم های تبلیغاتی ابزاری سبک، مقرون بصرفه، بادوام و قابل حمل هستند که میتوان در هر شرایط، فضا و مکانی از آن استفاده کرد. پس نباید قدرت این قبیل روش ها را دست کم گرفت. لازم است برای پیشرفت و معرفی کسب و کار خود از تمامی روش های ممکن استفاده کرد تا به موفیت حتمی دست یافت. این پرچم ها از مواد با کیفیت و بادوام تشکیل شده اند. از این رو در هر شرایط آب و هوایی باقی میمانند. پس میتوان همه ساله و در هر رویدادی از آن ها مجددا استفاده نمود.

 

مزایای استفاده از پرچم تبلیغاتی

در این بخش از مقاله به مزایای استفاده از پرچم تبلیغاتی میپردازیم. این پرچم ها دارای مزایای خاص خود هستند که در ادامه بدان اشاره میکنیم:
●بسیار سبک و امکان حمل آسان
●کاملا مقرون به صرفه
●کار طراحی و چاپ آن بسیار راحت و آسان است.
●امکان طراحی پرچم به صورت صد درصد شخصی سازی شده
●میتوان به وسیله پرچم و ساده ترین روش ها جذابیت بسیار زیادی به غرفه یا نمایشگاه بخشید.
●یک روش تبلیغاتی راحت و آسان است.

ادامه مطلب
طراحی لوگو حرفه ای چیست؟ سفارش،هزینه و مراحل طراحی

با توجه به موارد فوق میتواند فهمید که این روش تبلیغاتی یکی از بهترین و تاثیر گذارین روش ها در دنیای تبلیغات محسوب میشود.

 

پرچم های تبلیغاتی در کجا کاربرد دارند؟

پرچم تبلیغاتی در امکان مختلف و متنوعی میتواند مورد استفاده قرار گیرد. این پرچم ها در افتتاحیه های بزرگ، نمایشگاه های تجاری، مسابقات مختلف، املاک، رویدادهای موجود در فضای باز، جشنواره ها، نمایشگاه ها، نمایشگاه های جاده ای، جمع آوری کمک های خیریه، نمایندگی های اتومبیل و غیره. بنابراین اگر شغل شما در یک جاده پر تردد یا یو مرکز خرید لازم است پیام خود را به همه برسانید. پس لازم است از نوعی استراتژی چشم نواز استفاده کنید تا مشتریان خود را جذب نمایید. پرچم ها در این زمینه میتوانند کمک بسیار بزرگی برای ما باشند. پرچم های تبلیغاتی یک ایده ارزان، در دسترسی و کاربردی است که همه ی کارفرمایان میتوانند از آن در جهت رسیدن به اهداف خود استفاده نمایند.

 

 

حرف آخر

راه های تبلیغاتی بسیار زیادی وجود دارد که افراد میتوانند بر اساس شرایط خود از آن بهره برداری کنند. هدایای تبلیغاتی، پرچم ها، بنر ها، پوسترها، بروشورها، کارت ویزیت، تقویم رومیزی اداری ، تبلیغات مجازی، رسانه ای و غیره از جمله روش های تبلیغاتی هستند که میتوانید از آن ها استفاده کنید. اما هر بیزینسی با توجه به شرایط خود میتواند از یک یا چند ازاین روش ها استفاده نماید. پس در نهایت این شما هستید که با در نظر گرفتن شرایط یک روش تبلیغاتی مطمئن را برای پیشرفت کسب و کار استفاده میکنید. اما دقت داشته باشید هر چقدر یک روش تبلیغاتی کم هزینه تر و تاثیر گذار تر باشد میتواند گزینه بسیار مناسبی برای شما باشد. چنانچه در این زمینه آگاهی کافی ندارید میتوانید از یک بازاریاب حرفه ای کمک بگیرید.

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *