پرچم انتخاباتی, چاپ پرچم, پرچم تبلیغاتی

پرچم انتخاباتی

یک کاندید انتخابات باید خود را به ارگان ها و سازمان های مختلف نیز معرفی نماید، کارمندان و کارکنان سازمانهای مختلف با داشتن جلسات متعدد کاری و ارتباط گرفتن مداوم با همکارانشان در این روزهای انتخابات ۱۳۷۳ فرصت بیشتری برای به ره انداختن بحث های مرتبز دارند، یکی از هوشمندانه ترین ابزارهای تبلیغاتی در این مکان ها استفاده از پرچم انتخاباتی است.

این نوع ابزار تبلیغاتی، میتواند در انواع مختلفی به تولید برسد، پرچم‌های با پایه استیل، پایه چوبی و یا انواع دیگر پایه ها، و یا از جنس پارچه های مختلف مانند ساتن و… تولید میشوند. چاپ روی این نوع ابزار ها از نوع چاپ دیجیتال یا چاپ افست انجام میپذیرد.

پرچم انتخاباتی چیست ؟

این که این نوع ابزار دقیقا قرار است به چه صورت تولید و به چاپ برسد و دقیقا چه نتایجی را برای یک نامزد انتخابات در بر خواهد داشت موضوعی است که در این بخش به آن میپردازیم. با تولید پرچم‌ها یک برند یا سازمان به عنوان تبلیغات انتخاباتی و با چاپ کد انتخاباتی کاندید و شعار آن در کنار آن برند و ارائه آن به سازمان یا برند مورد نظر، میتوان اعتماد کارکنان آن مجموعه و همچنین مشتریان و مخاطبان آن برند را کسب کرد. چاپ نام یک کاندید روی پرچم و قرار گرفتن آن در کنار یک سازمان یا شرکت، حمایت آن مجموعه از کاندید مورد نظر را نشان میدهد. پس میتواند نتایج خارق العاده ای را به همراه داشته باشد.
البته این کار نباید بدون برنامه و بدون هماهنگی با یک سازمان صورت گیرد.

چاپ اختصاصی پرچم تبلیغاتی

جدا از بحث استفاده از پرچم‌تبلیغاتی و ارائه آن به یک سازمان و برند، چاپ اختصاصی پرچم نیز یکی دیگر از استفاده های پرچم است. همانطو که میدانید، هر کاندید برای معرفی بیشتر خود به مردم، نیاز به بستر هایی در فضای مجازی و حقیقی برای صحبت کردن و برگزاری ستاد های انتخاباتی است، برای این منظور قطعا به چاپ یک پرچم تبلیغاتی حاوی شعا و نام و کد انتخاباتی خود برای قرارگرفتن بر روی میز سخنرانی اش، که خواه برای ستاد های انتخاباتی است و خواه برای ضبط ویدئو برای فضای مجازی!
بنابراین هر نامزد انتخاباتی به چاپ پرچم نیاز خواهد داشت.

انتخاب چاپخانه مجریان برای چاپ پرچم انتخابی درست است چرا که این چاپخانه با سابقه ای بیشاز بیست سال در زمینه چاپ و تبلیغات، توانسته است طی سالهای اخیر و پیاپی موفق به کسب بیبشترین میزان رضایتمندی مشتریان در بین رقبای خود شود.

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.