پروموشن انتخاباتی, پروموشن تبلیغاتی

پروموشن انتخاباتی

در مبحث مربوط به مشاور انتخاباتی به لوزم وجود پروموشن انتخاباتی نیز اشاره شد. چرا که در بحث ستادهای انتخاباتی و صندوق های رای گیری افرادی با تجربه و آموزش دیده باید حضور داشته باشند. این افراد به عنوان نیروهای پروموشن انتخاباتی در محل جمع آوری رای ها حضور دارند. علاوه بر آن این افراد با تجریات و تخصصی که دارند در امر تبلیغات و سخرانی و معرفی بیشتر کاندید های انتخاباتی در ستاد های انتخابات نیز فعالیت جدی دارند. بنابراین میتوان گفت که حضور و وجود این افراد متخصص در ستاد ها و محل های تبلیغات انتخاباتی و برگزاری انتخابات امری الزامی است.

تامین پروموشن انتخاباتی

تامین پروموشن های تبلیغاتی نیز همانند تامین نیروی نمایشگاهی  روند و پروسه خود را دارد. برای انتخاب نیرو های تبلیغاتی و پروموشن های تبلیغاتی باید تحقیقات و بررسی های لازم را انجام دهید. چرا که این گونه افراد حضورشان همانقدر که میتواند موثر و مفید باشد به همان اندازه نیز ممکن است باعث بروز مشکلات تبلیغاتی شود. بروز مشکل زمانی بوجود می آید که فردی که به عنوان پرموتر انتخاب نموده اید توانایی های لازم را در این زمینه نداشته باشد. پس بهترین کار انتخاب نیروهای نمایشگاهی از طریق شرکت های تبلیغاتی است. با کمی جستجو در فضای وب میتوانید به این انتخاب برسید.

وظایف نیروی پروموشن تبلیغاتی

نیروی پروموتر به فردی آموزش دیده گفته میشود که با شناخت کامل یک برند یا محصول و یا در بحث انتخابات ۱۳۷۳ شروع به معرفی برند، محصول و یا در زمان انتخابات به کاندید انتخاباتی مورد نظر مینماید. این معرفی ها باید آنقدر پربار و کارآمد و کامل باشد که حتی افرادی را که قصد دادن رای و یا توجه به نامزد انتخاباتی مد نظر را نیز ندارند توجهشان به آن فرد جلب شود. همه این امور و اتفاقات و در نهایت نتایج بدست آمده باید با آموزش و اطلاعات کامل و ب پایه برنامه های تبلیغاتی مشاور انتخاباتی صورت گیرد. همانطور که میدانید بدون برنامه و بدون داشتن نظم در انجام امور تبلیغاتی نمیتوان نتایج معقول و مثبتی را بدست آورد.

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.