ساعت دیواری

هدیه ای جذاب به نام ساعت دیواری

مدیریت زمان را به دوستان و مشتریان خود هدیه دهید

یکی از پیشنهادهای ما جهت معرفی بیشتر شما به مشتریان تان هدیه ای جذاب به نام “ساعت دیواری ” است

اما چرا ساعت دیواری؟

با وجود در دسترس بودن موبایل و ساعت مچی و امکان آگاهی سریع از زمان , ساعت دیواری هم چنان جایگاه ثابتی دارد و از ملزومات هر مکانی ست حتی برای تکمیل دکوراسیون محیط نیز ضروری ست .

وقتی به مشتری خود چنین هدیه با ارزشی می دهید  باعث می شوید هر لحظه نام برند یا مجموعه تان در ذهن او تداعی شود و علاوه بر ان به صورت ناخودآگاه شما را فردی منظم و مقید به زمان تصور کند , غیر از این نیست که هدایای ما به دیگران از مجموعه وسایلی انتخاب می شود که خودمان دوستشان داریم و آنها را ارزشمند می دانیم . پس با این هدیه وقت شناس بودن شما به مشتری نشان داده می شود  که این امتیاز بزرگی ست و او تشویق به سپردن کار خود به شما یا دریافت خدمات تان می گردد

پیشنهاد میکنیم  مقاله ” ویژگیهای هدایای تبلیغاتی مناسب” را مطالعه کنید

از طرفی مطمئنا دوست ندارید هدیه شما به دیگران پس از مدتی از کار بیافتد یا ظاهر نامناسبی به خود بگیرد که در این صورت چهره شما نیز نزد مشتری مخدوش خواهد شد به این دلیل که او احساس می کند برایش احترام قائل نشده اید و هدف تان صرفا ” مشتری شدن ” او بوده است .اجازه ندهید هیچ چیز باعث تخریب باور مشتری  در مورد شما , شخصیت و خدمات تان شود و به یاد داشته باشید همه می توانند وارد دایره  مشتریان شما شوند اگر بدانید چگونه رفتار کنید .

به کمک طراحان خلاق , مجموعه ای متنوع از ساعت های دیواری با کیفیت و ماندگار , در طرح های متفاوت و جذاب  برای شما تدارک دیده ایم که نیازهای هر طیف سلیقه ای را برآورده می کند . کافی ست انتخاب کنید و با این هدیه ارزشمند نام خود را ماندگار کنید .

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.