تقویم رومیزی

هدف از ارائه تقویم رومیزی ۹۹ به مخاطبانمان چیست

به سال جدید که نزدیک میشویم مدیران کسب و کارها به دنبال سفارش هدایای تبلیغاتی سال نو هستند، هدیه های تبلیغاتی زیادی وجود دارند که میتوانند برای هدیه سال جدید مناسب باشند. یکی از بهترین هدیه های تبلیغاتی که برای هر نوع کسب و کاری مناسب است، تقویم رومیزی ۹۹ است.

تقویم های رومیزی تبلیغاتی میتوانند تاثیرات مثبتی در جذب مخاطب و مشتری و همچنین تبلیغات و بازاریابی داشته باشند.

مزایای استفاده از تقویم رومیزی ۹۹

استفاده از تقویم رومیزی مزایای بسیاری دارد از جمله اینکه میتواند در طول یک سال مورد استفاده قرار گیرد، به این صورت میتوان نام و برند خود را به مدت یک سال به مخاطب یادآوری کرد و آنها را به مشتری های بالفعل تبدیل کرد.

از دیگر مزایای استفاده از تقویم رومیزی میتوان به چند برگ بودن آن اشاره کرد، به این ترتیب که در هر صفحه آن میتوان خدمات و محصولات خود را معرفی کرد. در واقع تقویم رومیزی تبلیغاتی دارای فضای مناسب جهت معرفی یک کسب و کار است.

مزیت های دیگری نیز میتوان برای تقویم رومیزی عنوان کرد از جمله اینکه، یک تقویم رومیزی بر روی میز منازل و یا ادارات قرار میگیرد و به نوعی جلوی چشم مخاطبان دیگر نیز هست پس علاوه بر هدیه گیرنده تقویم رومیزی افرار بیشتری آن را مشاهده میکنند و با یک کسب و کار آشنا میشوند. به همین دلیل باید در طظراحی و کیفیت چاپ تقویم رومیزی بسیار دقت کنید.

اهمیت کیفیت چاپ تقویم رومیزی ۹۹

کیفیت چاپ تقویم رومیزی بسیار با اهمیت است به این دلیل که کسی تقویم رومیزی با ظاهر و طراحی ناپسند و همچنین کیفیت چاپ نامناسب را بر روی میز منزل و یا اداره خود قرار نمیدهد و قطعا آن را به مدت یکسال استفاده نمیکند.

از این رو بهتر است قبل از سفارش تقویم رومیزی تبلیغاتی یک چاپخانه مطمئن و مناسب را انتخاب کرد تا با اطمینان کامل تقویم رومیزی حاوی و نام و برند خود را به مخاطبان و مشتریان خود ارائه دهید.

تقویم رومیزی یادداشتی یکی از انواع کاربردی تقویم ها

تقویم های رومیزی دارای انواع مختلفی هستند از جمله تقویم رومیزی پایه دار، تقویم رومیزی اداری، تقویم رومیزی زیردستی و تقویم رومیزی یادداشتی.

تقویم رومیزی یادداشت دار از انواع کاربردی و محبوب تقویم هاست که به دلیل داشتن برگه های یادداشت در بین کارمندان و دانشجوها و حتی خانه دار که دارای برنامه های روزانه هستند مجحبوبیت خاصی دارد. با ارائه این نوع تقویم میتوانید اعتماد بسیاری از مخاطبان را جلب و آنها را به مشتریان دائمی خود تبدیل کنید.

هدف از ارائه تقویم رومیزی ۹۹ به مخاطبانمان چیست

اگر از ما بپرسید که چرا ما هدیه تبلیغاتی به مخاطبانمان می دهیم و بدنبال جواب این سوال باشید باید به این نکته توجه کرد که داشتن هدیه تبلیغاتی مثل تقویم اختصاصی رومیزی می تواند در اواخر سال، کمک زیادی به مخاطبان ما برای برنامه ریزی سال جدید کند. مخاطبان ما تقویم رومیزی خاص تر را دنبال کرده و آن را در معرز دیده همگان قرار خواهند داد. مثلا شما اگر لوگو شرکت خود را بر روی تقویم رومیزی زده باشید کمتر کسی به ان توجه نمی کند و هر بار که تقویم را برای چک کردن روز مورد نظر دنبال میکنند تبلیغ برند شما را هم بر روی آن خواهند دید.

چگونه اثر بخشی تقویم رومیزی ۹۹ را بیشتر کنید

آنچه اثربخشی این شیوه تبلیغات را بیشتر می‌کند، استفاده از تصاویر جذاب و مرتبط با محصولات و خدمات کسب و کار شماست. به طور کلی، در انتخاب تصاویر دقت داشته باشید که یک تصویر مناسب باید پیام تبلیغاتی شما را به نحوی مختصر و موثر انتقال دهد. اما آن‌ چه در انتها می‌تواند تاثیر گذاری تبلیغات شما را تضمین کند، استفاده از چاپ اختصاصی با کیفیت تقویم رومیزی تبلیغاتی است. با چاپ افست تقویم تبلیغاتی در مجموعه مجریان، میتوانید بهترین کیفیت، پایین‌ترین هزینه تولید تقویم رومیزی و بیشترین تاثیر را از تقویم های خود انتظار داشته باشید.

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.