هدایای زنانه خاص چیست|چاپخانه مجریان

ترفند های جذب مشتری با هدایای زنانه خاص برای سالن های زیبایی

هدایای زنانه خاص چیست ؟ بازاریابی و تبلیغات یکی از مهم ترین قدم‌های هر سازمان برای معرفی و برندسازی خودش است. در این شرایط که بازار سالن ها و مراکز زیبایی رو به رشد است و رقابت سنگینی وجود دارد تنها قدمی که ممکن است کمک کند تا سالن زیبایی‌ای تازه کار نسبت به باقی رقبای خود محبوب و معروف بشود، ابزار مهمی به نام تبلیغات است. بدون تبلیغات با وجود سالن‌ ها و مراکز زیبایی‌ای که سال‌ها در حال فعالیت هستند به سختی می توان مشتری‌های بیشتری را برای سالن‌ها ایجاد کرد.و یا در این رقابت سنگین بتوان دوام آورد. مثلا در بازار محصولات آرایشی بهداشتی رقابت بین تولید کنندگان داخلی و واردکنندگان محصول بسیار بالاست. اما با این حال مشتری برای پیدا کردن محصولی که به انتظاراتش نزدیک تر باشد محصولات جدید و برندهای جدید را تست می کند. در واقع یک خانم مشتری لوازم آرایشی بهداشتی همیشه دنبال محصول بهتری برای خود با قیمتی مناسب است. اما در زمینه بازار سالن های آرایشی، رفتار مشتری شکل متفاوت تری دارد. مساله‌ای که وجود دارد این است که مشتری به خدمات یک سالن عموما وفادار می ماند و چون عموما در سالن با انسان طرف است نه با محصول به آن اخت می کند و به شخص یا اشخاصی در سالن آرایشی بهداشتی اعتماد دارد و به سختی  سالن خود را تغییر می دهد. اگر هم بخواهد تغییر دهد باز سالن زیبایی‌ای را انتخاب می کند که تجربه و نمونه کارهای بسیار بیشتری داشته باشد یا نمونه ای خوب در اطراف خود دیده باشد. اما این مساله قابل حل شدن است. سالن های زیبایی می توانند با اهرم تبلیغات خود را محبوب و مشهور کنند. و به رشد سازمان خود سرعت ببخشند. تبلبغات روش های ببسیار زیادی دارد. اما یکی از راه های بسیار موثر و تسریع کننده استفاده از هدایای تبلیغاتی است. هدایای تبلیغاتی که مختص جامعه هدف سالن های زیبایی باشد. در واقع خانم‌ها هدف ( تارگت ) اصلی این بازار هستند. با استفاده از هدایای زنانه خاص می توان مشتری را تبدیل به مشتری وفادار کرد. حال شاید برای‌تان سوال باشد هدایای زنانه خاص چیست. در ادامه مقاله برایتان توضیح می دهیم.

هدایای زنانه خاص چیست؟

همانطور که گفتیم هدایای تبلیغاتی یکی از روش های موثر برای جذب مشتری محسوب می شود. این محصولات محصولاتی کاربردی هستند که در روزمرگی افراد بسیار کاربرد دارند و مورد استفاده قرار می گیرند. حال در بازار سالن های زیبایی این محصولات می توانند محصولاتی باشند که مختص این گروه هستند. هدایای زنانه خاص. ما می دانیم که مشتری ثابت سالن های زیبایی بانوان هستند و این را می دانیم که به صورت دوره ای عموم بانوان از محصولات آرایشی بهداشتی استفاده می کنند. در نتیجه هدایای زنانه خاص می تواند ترکیبی از نیازهای روزمره و محصولاتی باشد که آن‌ها برای مراقبت از پوست و زیبایی خود استفاده می کنند. اساسا هر محصولی که یک خانم را خوشحال می کند. در اینجا با استفاده از چند ترفند به شما توضیح می دهیم چگونه با استفاده از این نوع تبلیغات و استفاده از هدایای زنانه خاص بهترین بازدهی را برای سالن زیبایی خود داشته باشید.

 

ترفندهای جذب مشتری با هدایای زنانه خاص:

 • هدایای خود را از محصولات آرایشی بهداشتی انتخاب کنید:

بهتر است هدایای خاص زنانه خود را از محصولاتی انتخاب کنید که مرتبط با بازار کار و خدمات خودتان می باشد. یعنی سالن زیبایی. هر چیزی که به کار و خدمات شما مربوط باشد بهترین هدیه تبلیغاتی می باشد. مانند ماسک مو، شامپو، کرم دست و صورت، تافت مو و خیلی محصولات دیگری که می توانید به عنوان هدیه انتخاب کنید. این اجباری نیست اما به روند تبلیغات شما بیشتر کمک می کند.

 • هدایای زنانه با کیفیت انتخاب کنید:

هدایای تبلیغاتی باید کیفیت خوبی داشته باشند تا تاثیر گذار باشند. در کل هدایای زنانه تبلیغاتی شما نماد و تصویر سالن زیبایی شما هستند. اگر کیفیت پایینی داشته باشند مخاطب آن را به عملکرد شما در سالن زیبایی گره می زند و کل سالن را بی کیفیت تصور می کند. و تبدیل به ضد تبلیغی بر علیه خودتان می شود. پس حتما محصولاتی با کیفیت، خاص و ویژه انتخاب کنید. اگر مشتری از شما محصولی با کیفیت هدیه بگیرد و برایش کاربرد داشته باشد به سرعت تبدیل به مشتری دائم و وفادار می شود. چون محصولات آرایشی بهداشتی محصولاتی عموما دوره‌های استفاده از آن‌ها کوتاه مدت هستند و خیلی زود تمام می شوند و مشتری مجبور است دوباره به شما برای مصرف رجوع کند. همه‌ی این موارد به شرطی امکان پذیر است که شما محصولی با کیفیت به او داده باشید.

 • از پکیج های ۲ تا ۶ محصول برای هدایای تبلیغاتی زنانه خود استفاده کنید.

استفاده از هدایای تبلیغاتی خاص زنانه در کنار هم می تواند بسیار دل نشین و خوشایند باشد و هر خانمی را خوشحال کند. لازم نیست هزینه خیلی سنگینی برای خرید محصولات انجام داد. می توان از محصولاتی با قیمت مناسب تر هم برای این پکیج استفاده کرد. محصولاتی مانند

  1. آینه کوچک
  2. پالم لب
  3. کرم مرطوب کننده دست و صورت
  4. کیف لوازم آرایش
ادامه مطلب
رول آپ نمایشگاهی چیست ؟

این محصولات در  کنار محصولاد دیگر آرایشی بهداشتی در یک پکیج زیبا می تواند بهترین هدیه آرایشی خاص برای زنان باشد. این محصولات بسیار کاربردی هستند و هر خانمی این محصولات را در کیفش نگه می دارد  تا در مواقع ضروری از آن ها در طول روز استفاده کند. این محصولات به همراه هویت بصری  سالن آرایش و لوگو یا نشانه روی محصولات تبلیغاتی آرایشی بهداشتی، می تواند بهترین تبلیغ را برای سالن آرایشی ایجاد کند. و در کنار آن بازدهی فروش خدمات سالن زیبایی را نیز بالا ببرد.

 • اهمیت طراحی و بسته بندی هدایای زنانه :

بسته بندی و طراحی این هدایای تبلیغاتی خاص نیز مهم می باشد. تبلیغ شما در واقع در این مرحله انجام می گیرد. شما طراحی مخصوص سالن آرایشی خود را می توانید روی کیف لوازم آرایش یا جعبه ای که هدایای را داخل آن می گذارید انجام دهید که می تواند اطلاعات سازمان شما، لوگو، آدرس و خدماتی باشد که ارائه می هید. حتما سعی کنید که طراحی خاص و با کیفیتی داشته باشید تا مخاطب با دیدن آن احساس خوبی کند. زنان از بسته بندی های شیک و خاص بسیار استقبال می کنند و در خرید آن ‌ها بسیار تاثیر گذار است. اگر از محصولات خودتان برای هدایای زنانه خاص استفاده می کنید به طراحی بسته بندی محصولات بسیار دقت کنید و حتما طبق اصول طراحی روز دنیا طراحی و بسته بندی محصولات را انجام دهید. اصلا طراحی را دست کم نگیرید. یک طراح گرافیک خوب کنار خود نگه دارید و تبلیغات خود را حرفه ای جلو ببرید.

 • در راستای تخصص خود هدایای زنانه را طراحی کنید.

هر سالن زیبایی عموما به یک یا چند تخصص خود در خدماتی که ارائه می دهد معروف و محبوب است. مثلا بعضی از سالن ها تخصصی خدمات مرتبط با زیبایی و مراقبت و سلامت مو ارائه می دهند. بعضی سالن ها تخصصی خدمات مربوط به عروس و مجالس مهم ارائه می دهند. بعضی از سالن‌ها اختصاصی خدمات ناخن انام می دهند. در نتیجه شما اختصاصا می دانید که در کدام حوزه مشتری بیشتری می خواهید. در نتیجه بهتر است که حتما برنامه‌ی هدایای تبلیغاتی خود را بر اساس این مساله بچینید. اگر مشتری بیشتری در حوزه مراقبت و سلامت مو می خواهید بهتر است شامپو و ماسک مو را به عنوان هدیه تبلیغاتی انتخاب کنید. این ترفند، هوشمندی سالن زیبایی شما را می رساند و فرایند تبدیل مشتری به مشتری‌ای دائم را تسریع می بخشد.

 

محصولات تبلیغاتی  متنوع به عنوان هدایای زنانه خاص:

استفاده از محصولات آرایشی بهداشتی می تواند انتخاب بسیار خوبی برای هدایای تبلیغاتی یک سالن زیبایی باشد. اما میتوان از محصولات تبلیغاتی دیگر نیز در پکیجی از هدایای تبلیغاتی آرایشی بهداشتی کمک گرفت. چرا که ممکن است این تنوع در بعضی از استراتژی‌ها ایده‌ی بهتری برای رسیدن به بازدهی بالاتر به نظر برسد. در نتیجه می توان در پکیجی که محصولات آرایشی بهداشتی را قرار دادیم از محصولات دیگری نیز استفاده کنیم که کلاس بالا و خاص بودن هدایای خاص زنانه‌مان را بالا ببریم. مثلا چند مورد را اینجا اضافه می کنیم که می تواند بسیار در کنار محصولات دیگر خودی نشان دهد و کاربردی باشد. و مشتری‌های خانم را هم بسیار خوشحال کند. این استراتژی با توجه به شناخت مشتری هر سالن بر میگردد. مثلا عمده مشتری‌های شما از چه طبقه ای هستند؟ عموما خانم‌های شاغل هستند یا خانه دار؟ در چه رنج سنی‌ای قرار دارند؟ دانشجو هستند؟ و خیلی سوالات دیگر که به شما کمک می کند مشتری خود را بشناسید و مطابق با علایق وسلایق او عمل کنید و از این دسته محصولات تبلیغاتی به عنوان هدایای خاص زنانه استفاده کنید. هدایای خاص  زنانه چیست جز هدیه‌ای که با شناخت قبلی می دانیم مشتری های ما را بسیار خوشحال خواهد کرد.

 • استفاده از سالنامه یا سررسید تبلیغاتی:

وقتی به اواخر سال نزدیک نزدیک شدیم این محصول می تواند با طراحی ویژه ای که مناسب بانوان باشد هدیه خاص زنانه سالن زیبایی ما باشد. هدیه ای خاص که خانم ها را در اواخر سال با حجم کاری بالایی که دارند بسیار خوشحال خواهد کرد. در کنار این مساله اگر سالنامه یا سررسیدی را مناسب با خدمات سالن زیبایی طراحی کنیم فضای بسیار زیادی نیز برای تبلیغات خدمات خود در این محصولات داریم. در نتیجه این محصول بسیار محصول مهمی در تبلیغات می باشد. و می تواند در پکیج ما نیز به صورت مناسبتی تاثیرگذار باشد.از جمله محصولات ارزان که می توانید در کنار سالنامه به مخاطبان اهدا کنید ، خودکار تبلیغاتی می باشد.

 • هارد یا فلش تبلیغاتی:

امروزه این دو محصول تبلیغاتی از مهم ترین محصولات تبلیغاتی هستند که به عنوان هدیه ای خاص به مشتریان هدیه داده می شوند. این دو محصول حتما در شرایط و موقعیت‌های مختلف مورد نیاز هر فردی می باشد. حتما یک خانم با داشتن یک هارد یا فلش احساس خوبی خواهد داشت. این محصولات نیز می تواند در کنار محصولات دیگر در پکیج سالن آرایشی بسیار خوشایند به نظر برسد. شما می توانید نمونه کارهای خود را به همراه مدل های مختلفی از خدمات خود داخل فلش یا هارد قرار دهید تا مخاطب در اسرع وقت در محیط خانه‌ی خود آن ها را نگاه کند. این می تواند بهترین تبلیغ برای سالن آرایشی شما باشد هم تبلیغات کامل خدمات خود را انجام داده اید و هم مشتری خود را با حس خوبی راهی کرده اید. البته در کنار این محصولات می توان از هدایای تبلیغاتی الکترونیک دیگر نیز استفاده کرد. مانند پاوربانک یا اسپیکر. که حتما هر کدام از آن ها برای مشتری کاربرد خواهد داشت و می تواند از آن ها استفاده کند. اما بهتر است که حضور محصولات در کنار یکدیگر دلایل خوبی داشته باشد تا هارمونی ایجاد کند. اگر مشتری خود را می شناسید و قصد قدردانی از او را دارید و این مشتری شما شاغل است و دیر به منزل برمی گردد و همیشه در سالن گوشی اش شارژ ندارد شاید بودن یک پاوربانک در پک هدیه، او را بسیار خوشحال خواهد کرد. شما می توانید پکیجی مخصوص شاغلان داشته باشید و این محصول را در آن کنار هدایای آرایشی بهداشتی دیگر بگذارید. وقتی به صورت خاص برای قشرهای متفاوت از مشتریان خود پکیج‌های مختلفی طراحی می کنید، آن ها بیشتر احساس می کنند که مورد توجه قرار گرفته اند و حتما در راستای جبران بر می آیند که استفاده از خدمات و محصولات سالن آرایشی بهداشتی شماست.

 • هدایای تبلیغاتی خاص دیگر:

خیلی محصولات دیگری نیز می توانند در سبد هدایای تبلیغاتی خاص زنانه قرار بگیرند و این بستگی به استراتژی شما برای جذب مشتری و حفظ مشتری در سالن آرایشی بهداشتی دارد. مثلا استفاده از ساعت مچی تبلیغاتی، ست‌ مدیریتی زنانه، ماگ یا فنجان تبلیغاتی، خودکار تبلیغاتی نفیس، جاکارتی تبلیغاتی، کیف پول و تی شرت تبلیغاتی ، ست حافظ و دیگر محصولاتی که فکر می کنید با استراتژی شما سازگاری دارند استفاده کنید. حتما توجه کنید که پکیج و محصولات قرار است برند سالن آرایشی شما را تبلیغ کنند. محصولات باید ویژگی هایی داشته باشند که این مساله‌ی مهم را پوشش دهند.

ادامه مطلب
انواع کتاب های هدیه تبلیغاتی را بشناسید + کاربرده ها

 

 

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *