نمونه چاپ روی ماسک

نمونه چاپ روی ماسک

چاپ ” شــــــهرم را دوســــــت دارم ” یکی از نمونه چاپ روی ماسک تبلیغاتی است که توسط مجموعه تبلیغاتی مجریان طراحی و در چاپخانه مجریان به چاپ رسیده است. در این نوشته یک نمونه چاپ روی ماسک را مشاهده میکنید که تبلیغات و مسیر بازاریابی موفقی را پیش رو گرفت و با ارائه این ماسک های تبلیغاتی به مخاطبان و شهروندان توانست نام خود را در ذهن بسیاری از هم وطنان حک کند.

چرا ماسک تبلیغاتی ؟

چاپ روی ماسک میتواند به اندازه چاپ چند بیلبرد تبلیغاتی و نصب در چند نقطه مختلف شهر موثر باشد. با این تفاوت که برای چاپ روی ماسک تبلیغاتی هزینه های به مراتب کمتر و پایینتر صرف شده و این نوع هدیه تبلیغاتی بسیار کاربردی بوده و میتواند علاوه بر تبلیغ نام و لوگو، اعتماد هدیه گیرندگان را نیز به آن برند و کسب و کار جلب نماید. بنابراین میتوان گفت که این نمونه چاپ روی ماسک یکی از بهترین استراتژی های تبلیغاتی در زمان حال است.

نمونه چاپ روی ماسک

همانطور که مشاهده میکنید چاپ روی ماسک با بهترین و با کیفیت ترین متریال ها صورت گرفته است، به طوری که هیچونه پخش رنگ و یا شکستگی در چاپ وجود ندارد، جنس این نوع ماسک از نوع سه لایه اسپان باند و ملت بلون بوده و از باکیفیت ترین و بهترین انواع ماسک های سه لایه بهداشتی است.

این ماسک تبلیغاتی در چاپخانه مجریان به چاپ رسیده و با ۹۹ درصد رضایت مشتری پس از مشاهده ماسک تبلیغاتی اش همراه بوده است. همانطور که نام چاپخانه مجریان را شنیده اید و اگر برای انتخاب یک چاپخانه مطمئن کمی تحقیق و بررسی کرده باشید به بهترین چاپخانه بودن این مجموعه نیز در تهران رسیده اید چرا که چاپخانه مجریان با داشتن بیست سال سابقه چاپ و تبلیغات توانسته است طی سالهای اخیر و پیاپی موفق به دریافت نشان رضایتمندی مشتری در بین رقبای خود شود.

بنابراین میتواند یک انتخای خود برای همکاری باشد.

 

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.