نقش هدایای تبلیغاتی در بازاریابی

روش‌های متعددی وجود دارد که در دنیای تبلیغات امروزی بتوانید از رقبای خود پیشی بگیرید. تبلیغات اگر هوشمندانه و حساب شده انجام شود، مانند یک سکوی پرتاب برای شما عمل می‌کند تا برند خود را بهتر از قبل در ذهن مخاطب ماندگار کنید. هدایای تبلیغاتی می‌تواند گزینه خوبی برای بهتر مطرح شدن برند شما باشد.
چندین سال است که این روش بین مشاغل مختلف انجام می‌شود. یک نمونه واضح از آن را برای شما مثال می‌زنیم. حتما شما هم به نمایشگاه‌های سالیانه سری زده‌اید. در این نمایشگاه ممکن است هدایای تبلیغاتی مختلفی از برندهای متنوع دریافت کنید مانند یک سررسید ۹۹ یا سررسید اختصاصی ۹۹ . این هدایا حتی اگر یک خودکار تبلیغاتی باشد که نام خاصی بر روی آن حک شده، با هر بار استفاده شما را یاد آن برند می‌اندازد. البته برخی از آن‌ها به قدری جذاب طراحی می‌شوند که مخاطب را برای آگاهی بیشتر از برند کنجکاو می‌کند.

با توجه به نزدیک شدن به روزهای پااینی سال ۹۹ یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی قابل سفارش در این روز ها می تواند یک سررسید عمومی و یا یک سررسید اختصاصی باشد.
فقط باید به این نکته توجه داشته باشد که با توجه به مهم بودن کیفیت و طزح سررسید و دیگر هدایای تبلیغاتی , همواره در انتخاب طراح و پیمانکار تولید هدایای تبلیغاتی دقت کنید.

 

هدیه تبلیغاتی موثر در بازاریابی

امروزه هر کسب و کاری تلاش می کند به برندینگ و ماندگار شدن نامش در ذهن مردم نزدیک شود ,یکی از مهمترین لزومات رسیدن به این هدف , هدایای تبلیغاتی است , این هدایا حتی اگر کوچک هم باشند با توجه به اینکه می توانند همواره جلوی چشم مخاطب باشند می توانند در تبلیغات و برندینگ بسیار موثر عمل کنند. بنابراین بزرگی یا کوچکی هدیه از نظر مادی گاهی برای این کار در اولویت نیست. مهم این است که مخاطبان خود را بشناسید و با آنان ارتباط بگیرید. برای مثال اگر هدیه تبلیغاتی شما خودکار باشد، مخاطبان شما می‌توانند از گروه‌های دانشجویان، کارمندان و صاحبان مشاغل اداری باشند.این هدایا علاوه بر این که باید زیبایی قابل قبولی داشته باشند، لازم است به صورت کاربردی طراحی شوند. استفاده از آن باید برای مخاطب فایده‌ای داشته باشد و برای انجام کاری به کمک او آید. مفید بودن این هدیه در ذهن استفاده کننده می‌مانند و این موضوع یک خاطره خوب در ذهنش باقی می‌گذارد. نتیجه این حس و حال خوب مشتری را ترغیب می‌کند تا دوباره به سمت شما بیاید و با پرداخت هزینه از دیگر خدمات شما استفاده کند. چرا که برای بار اول حس اعتماد را در ذهن او ایجاد کرده‌اید.

 

 

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.