نحوه چاپ تقویم رومیزی اختصاصی

نحوه چاپ تقویم رومیزی اختصاصی

در این مقاله به نحوه چاپ تقویم رومیزی اختصاصی خواهیم پرداخت و نکاتی را در پیرامون این موضوع به شما ارائه خواهیم داد. یکی از انواع چاپ تقویم چاپ تقویم رومیزی است.  تقویم ها انواع مختلف دارند مثل رومیزی, شیشه ای, دیواری, پوستری. تقویم وسیله ای است که به واسطه ی آن میتوان روز های هفته را حساب کرد و مناسبت های مهم را به ذهن سپرد.

تقویم ها کاربردهای متفاوتی دارند و در شکل ها و به سبک های متنوعی به چاپ میرسند. چاپ تقویم رومیزی یکی از انواع و یکی از سبک های چاپ تقویم به حساب می آید. با اجتماعی شدن و آغاز دوران زندگی اجتماعی تقویم ها معنا پیدا کردند چرا که انسان بدون داشتن یک روز شمار موثق نمیتوانست برای بخش های مختلف زندگی اجتماعی اش زمان دقیقی مشخص کند و برنامه ریزی داشته باشد.

تقویم رو میزی اختصاصی چیست ؟

تقویم رومیزی اختصاصی  و نحوه چاپ تقویم رومیزی اختصاصی یک فرق اساسی با تقویم های عمومی دارند و آن هم این است که شرکت مورد نظر میخواهد عکس هایی را که خواسته خودش است و نمایی از شرکت یا محصولاتش است را بر روی تقویم طراحی کند در این حالت عکس ها و آرم شرکت به صورت اختصاصی بر روی تقویم رومیزی طراحی میشود که تنها متعلق به همان شرکت است و محصولات و برند همان شرکت را تبلیغ میکند. شما میتوانید با صرف هزینه ی اندک و به آسانی تقویم مورد علاقه خود را سفارش دهید.

نحوه سفارش آن؛ به محصول تقویم در سایت عکس پرینت مراجعه کنید و بعد از ورود یا ثبت نام از منوی محصولات وارد محصول تقویم شوید و با انتخاب محصول تقویم طراحی را شروع کنید بعد از اضافه کردن عکس، متن،  برچسب، پس زمینه  و تغییرات دلخواه . تقویم را ذخیره کنید و در آخر با انتخاب آدرس و عملیات پرداخت، سفارش شما ثبت میشود.

با کد سفارشی که دریافت میکنید . میتوانید در هر لحظه وضعیت محصولتان را در پنل کاربری چک کنید . محصول شما بعد از چاپ و بسته بندی، با پست به آدرس انتخابی شما ارسال میشود.

بهترین چاپخانه تقویم رومیزی

نحوه چاپ تقویم رومیزی اختصاصی روش های مختلفی دارد مثل چاپ دجیتالی ، چاپ مرکب و چاپ افست. فرایند چاپ معمولا به دو روش مستقیم و غیر مستقیم انجام میگیرد که از انواع روش های چاپ غیر مستقیم و پر طرفدار میتوان چاپ دجیتال را نام برد و از روش های مستقیم به چاپ افست اشاره کرد.

چاپ مجموعه عملیاتی است که متن خام را به اثر در خور انتشار مانند کتاب و مجله تبدیل کند . چاپخانه کارگاهیست که از عهده انجام کارهای چاپی بر روی کاغذ و سایر اشیا از طریق انواع چاپ برآید.

در ارتباط  با چاپ تقویم این نکته حائز اهمیت است  که  اگر طراحی  محصول و خروجی آن زیبا ، حرفه ای ، اصولی و چشم نواز نباشد ، خواه یا ناخواه مورد پسند واقع نمیشود و کنار میرود و سرمایه ای که برای آن صرف شده به هدر میرود ، بنابراین لازم است که طراحی مناسب اجرا شود و محصول نهایی به قدر کافی از جذابیت بصری  برخوردار باشد تا توجه بیننده را به خود جلب کند .

نحوه چاپ تقویم رومیزی اختصاصی برای تبلیغات

هدایای تبلیغاتی محصولاتی هستند که اغلب با لوگو یا شعاری مخصوص که بر روی آن ها حک شده است به مشتریان ارائه میدهند. و به عنوان یکی از روش های بازاریابی مورد استفاده قرار میگیرد.

نحوه چاپ تقویم رومیزی اختصاصی به عنوان وسیله ای که به میزان کم یا زیاد اما مورد استفاده همه اشخاص است ، میتواند برای هدیه دادن مناسب و کاربردی باشد.

یکی از دلایل هدیه دادن تقویم رومیزی تبریک سال جدید است ، به همین دلیل شرکت ها ،موسسات مختلف ، ادارات ، ارگان ها به منظور تبریک سال نو به مشتریان ، مخاطبان خریداران ، دوستان و آشنایان شان تقویم رومیزی هدیه میدهند ، از این رو تقویم رومیزی از هدایای مرسوم  به حساب می آید .

خرید محصولات تبلیغاتی در سراسر جهان معمولا برای  تبلیغ یک شرکت یا معرفی هویت سازمانی و نام تجاری است و خرید این هدایا هزینه کمتری نسبت به سایر روش های تبلیغاتی دارد هدایای تبلیغاتی مزایای فراوانی دارد مانند:

  • تاثیر گذاری زیاد
  • جلب وفا داری مشتریان
  • آگاهی دادن نسبت به برند شما
  • جلب رضایت مشتریان
برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.