معرفی لیوان تبلیغاتی و انواع آن

علاوه بر بسیاری از هدایای تبلیغاتی کاربردی دیگر میتوان گفت که لیوان تبلیغاتی هم یکی دیگر از هدایای تبلیغاتی مفید است. چرا که همه مردم همیشه و هر روز از لیوان استفاده میکنند. پس این هدیه نمیتواند هیچ گاه قدیمی شود. لیوان های تبلیغاتی را معمولا مدیران شرکت ها به کارمندان و یا مشتریان خود هدیه میدهند تا هنگامی که کسی این لیوان را دید بتواند نام برند و لوگوی تجاری حک شده روی آن را نیز ببیند و به این صورت تبلیغاتی موثر برای شرکت خود داشته باشد.

لیوان تبلیغاتی یکی از هدایای تبلیغاتی مفیدی است. پس اگر به دنبال یک هدیه تبلیغاتی هستید که بتوانید بیشتر دیده شوید، لیوان های تبلیغاتی را سفارش دهید. در ادامه شما را با انواع لیوان ها آشنا میکنیم.

انواع لیوان تبلیغاتی

لیوان تبلیغاتی از لحاظ جنس به چند دسته تقسیم می شود : لیوان شیشه ای یا یخی ، لیوان پلاستیکی ، لیوان سرامیکی , لیوان حرارتی , لیوان کاغذی , لیوان فلزی

لیوان شیشه ای یا یخی

لیوان یخی خود دارای مدل های مختلفی است که ابعاد مختلفی نیز دارند ، لیوان یخی حالت مات دارد و شفاف نیست ، چاپی که بر روی لیوان یخی انجام می شود چاپ کوره است که به هیچ عنوان با شست و شو و خراشیدگی و حرارت پاک نمی شود زیرا به هنگام چاپ لیوان در کوره پخته می شود و به همین دلیل است که طرح بعد از چاپ به هیچ عنوان از روی لیوان یخی پاک نمی شود. شما می توانید لگو و یا برند خود را بر دو طرف لیوان چاپ کنید و یا فقط بر روی یک طرف ، همچنین می توانید با جعبه سفارش دهید یعنی لیوان خود را داخل جعبه بگذارید یا نه می توانید بدون جعبه و اصطلاحا به صورت فله ای سفارش دهید که به هنگام تحویل در بسته بندی خاصی به شما تحویل داده خواهد شد. لیوان شیشه ای تبلیغاتی هم همانطور که میدانید میتواند شفاف باشد ، طرح دار و یا بصورت ساده با رنگ های مختلف همراه با چاپ لوگو برای مخاطبان و مشتری ها هدیه ای مناسب باشد.

لیوان سرامیکی تبلیغاتی

لیوان های سرامیکی همگی تک رنگ سفید هستند. این لیوان های سرامیکی را ماگ هم می نامند. برای انجام عملیات چاپ از روش چاپ کوره بهره میبرند. چاپ کوره یکی از چاپ هایی است که حتی در زمان شست و شو و یا خراشیدگی طرح مورد نظر پاک نمیشود.

لیوان پلاستیکی تبلیغاتی

لیوان های پلاستیکی بر خلاف دیگر مدل ها دارای رنگ بندی های زیادی است. سایز های متفاوتی نیز جهت سفارش وجود دارد. لیوان پلاستیکی را می توانید هم به صورت تکی و هم با زیر لیوانی سفارش دهید. مدل های لیوان پلاستیکی به صورت ساده و یا موج دار است که مدل موج دار آن را با زیر لیوانی هم میتوان سفارش داد. برای ردن طرح و یا نقوش مورد نظر بر روی  لیوان های پلاستیکی از چاپ های سابلیمیشن استفاده می کنند.

لیوان کاغذی تبلیغاتی

لیوان های کاغذی نیز که به جهت ارزان بودن و اینکه به راحتی در طبیعت تجزیه میشوند و به طبیعت آسیبی نمیزنند بسیار پرطرفدار و پرکاربرد هستند ، گذشته از این موضوع به دلیل ارزان قیمت بودن این لیوان ها برای کسب و کارهای نوپا و یا شرکت هایی که میخواهند هدیه تبلیغاتی ارزان را به مخاطبان شان ارائه دهند مناسب است . لیوان تبلیغاتی کاغذی میتواند دارای طرح و یا رنگ های مختلف باشد که اکثر مواقع در رنگ سفید با چاپ لوگو روی آن مورد استفاده قرار میگیرد.

لیوان فلزی تبلیغاتی

لیوان فلزی تبلیغاتی از انواع لیوانهای تبلیغاتی میباشد که معمولاً به صورت دردار تولید میگردد. لیوانهای فلزی در دو مدل استیل و فلزی در دار جهت چاپ نام لوگو و نام برند روی لیوان در نظر گرفته میشوند. مخاطبان لیوان فلزی تبلیغاتی معمولاً افرادی هستند که تمایل دارند از لیوان دردار استفاده نمایند. در صورتی که لیوان فلزی تبلیغاتی دارای نام لوگو و برند باشد، مشتریان محصولات تبلیغ شده افزایش می یابند.

لیوان حرارتی تبلیغاتی

لیوان های حرارتی که در انواع مختلف تولید می شوند شامل لیوان های حرارتی مات و لیوان های حرارتی براق می باشند اما نحوه عملکرد شان مانند یکدیگر است.لازم به ذکر است که لیوان های حرارتی با خاصیت جادوئی مستقیماً از چین وارد ایران شده و خاصیت جادوئی آنها ربطی به چاپی که روی آن انجام می گیرد ندارد .بلکه لایه روئی لیوان دارای ماده ی منحصر به فردی می باشد که به حرارت فوق حساس بوده و در برابر گرما از خودش واکنش نشان می دهد و با تغییر خاصیت در رنگ های آن حالت عجیب و البته جالبی را نمایان می سازد.لیوان های حرارتیهمگی در حالت عادی مشکی هستند والبته درون لیوان ها سفید می باشد.اما سطح بیرون آن دارای ماده سختیست که در حالت سرد کاملاً مشکیست وقتی مایع داغی مانند چای یا قهوه درون این لیوان ریخته می شود و باعث می گردد و سطح آن گرم و داغ شود و در چند ثانیه کل لیوان تغییر رنگ داده و در این صورت عکسی که روی آن چاپ شده نمایان می شود.

به شما پیشنهاد میشود مطالب زیر را نیز مطالعه کنید:
لیوان تبلیغاتی معرف برند شماست
فلاسک تبلیغاتی یک هدیه کاربردی 
جاکارتی تبلیغاتی یک هدیه تبلیغاتی پر استفاده

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

1 دیدگاه برای “معرفی لیوان تبلیغاتی و انواع آن

  1. اشتراک ها: معرفی لیوان تبلیغاتی فلزی | مجریان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.