تی شرت تبلیغاتی

مزایای استفاده از تی شرت تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی میتواند شامل هر نوع ابزار آلات تبلیغاتی ، انواع باکس ها ، لوازم جانبی تبلیغاتی ، و یا پوشاک ها یا هدایای تبلیغاتی الکترونیکی و یا چرم و حتی هدایای تبلیغاتی ارزان مانند لیوان تبلیغاتی یو یا خودکالرهای تبلیغاتی باشد که بسته به صنف کاری شما دسته بندی شده و تعیین میشود.

یکی از پر کاربردترین نوع هدایای تبلیغاتی تی شرت تبلیغاتی میباشد که از لحاظ مواردی که در زیر اشاره میکنیم میتواند بهترین نوع ابزار تبلیغاتی برای برخی اصناف باشد.

کاربرد تی شرت تبلیغاتی

تی شرتهای تبلیغاتی دارای کاربرد های مختلفی است و در موارد متعددی مورد استفاده قرار میگیرند.

تیم های ورزشی

احتمالا بازی های فوتبال را دنبال کرده اید. تیشرت های ورزشی فوتبالیست ها معمولا تبلیغ یک برند خاص را انجام می دهد. با این که هدف اصلی دنبال کردن فوتبال است اما مخاطب چه بخواهد و چه نخواهد، چندین بار نام برند را مشاهده خواهد کرد که همین موضوع باعث حک شدن آن نام در ذهن مشتری خواهد شد. حال اگر تبلیغات کلان را در نظر بگیریم، فردی که حق انتخاب یک محصول از چند برند را دارد، ناخوداگاه برندی را انتخاب می کند که بیشتر نام آن را دیده است. تیم های ورزشی دیگری همچون والیبال، بسکتبال، هندبال و … که از تیشرت استفاده می کنند، می توانند هدف تبلیغات تصویری قرار گیرند.

کارکنان رستوران ها

تصور کنید وارد یک رستوران شیک و تمیز شده اید. اگر کارکنان رستوران لباس کار یکدست که برند رستوران بر روی آن هک شده پوشیده باشند، بیشتر نام آن رستوران در ذهن شما می ماند یا این که کارکنان هرکدام با لباس های رنگارنگ از شما سفارش غذا بگیرند؟ تبلیغات پوششی، تاثیر شگفت انگیزی در انتخاب مشتری دارد.

سازمان ها و ارگان ها

اگر در سازمان ها و ارگان ها لباس هایی که برند شرکت در آن حک شده پوشیده شود، یا همه کارمندان در جلسات یک نوع لباس هماهنگ که مخصوص شرکت و برند آن است، به تن داشته باشند، نه تنها اتحاد و همبستگی کارکنان را نشان می دهد بلکه نشان دهنده نظم و مدیریت بالای شرکت و سازمان خواهد بود. این افراد در جلسات کاری خود با افراد خارج از سازمان، قطعا موفقیت بیشتری خواهند داشت.

تبلیغات مواد غذایی

گاهی اوقات کانترهایی را می بینید که محصولی را تبلیغ می کنند و به مشتری خود تست می دهند تا در نهایت مشتری در همان لحظه خرید را انجام دهد. اگر افرادی که پشت کانتر هستند، تی شرت تبلیغاتی داشته باشند، نه تنها افراد بیشتری برای تست محصول به سمتشان می آیند بلکه میزان فروش در همان لحظه هم افزایش خواهد یافت.

هدیه دادن به مشتری ها

اگر می خواهید یک مشتری، به مشتری وفادار شما تبدیل شود، میتوانید به مناسبت های مختلف، برای آن ها هدیه بفرستید. تیشرت تبلیغاتی یکی از پرکاربردترین هدایا در میان تمام هدایای تبلیغاتی است. با این کار نه تنها خود را در ذهن مشتری، یادآوری می کنید بلکه مشتری با هر بار دیدن این هدیه، به یاد شما خواهد افتاد و درصد فروش شما از محصول یا خدمات به طرز شگفت انگیزی بالاتر می رود. از طرف دیگر معمولا ایرانی ها هر هدیه ای که می گیرند، به اطرافیان خود درباره آن توضیح می دهند و همین امر باعث تبلیغات بیشتر برای شما خواهد شد.

مزایای استفاده از تی شرت تبلیغاتی

  • داشتن فضای بزرگتر برای تبلیغات نسبت به سایر هدایا
  • تنوع بسیار بالا در طرح و رنگ
  • قابلیت همراه برای کلیه افراد در هر رده سنی
  • ماندگاری بالا و استفاده بیش از ۶ ماه از آن
  • قابلیت اشتراک تبلیغات روی آن در کلیه امان عمومی ، در منازل ، و هر محیطی که در تبلیغ موثر باشد.

 

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.