لیوان تبلیغاتی

لیوان تبلیغاتی معرف برند شما

یکی از روش های تبلیغاتی موثر امروزه که به نوعی میتوان گفت از بهترین انواع استراتژی های تبلیغاتی است ، استفاده از هدایای تبلیغاتی است . هدایای تبلیغاتی انواع مختلفی دارند که در این مقاله میخواهیم به لیوان تبلیغاتی بپردازیم.
لیوان های تبلیغاتی که جزو هدایای تبلیغاتی خاص هستند به خوبی میتوانند جایگزین مناسبی برای تبلیغاتی کاغذی و… باشند چرا که لیوان وسیله ای پر استفاده است و میتواند برند شما را همواره جلوی چشم مخاطب قرار دهد.

لیوان تبلیغاتی معرف برند شماست

لیوان تبلیغاتی یکی از هدایای مناسب و کاربردی برای ادارات و سازمان‌هاست. این لیوان‌ها در طرح‌ها و جنس‌های مختلف وجود دارند که بر اساس سلیقه و متن تبلیغاتی انتخاب می‌شوند. یکی از شگردهای تبلیغاتی انتخاب وسیله‌ای است که همیشه همراه یا مقابل چشم افراد باشد. لیوان های تبلیغاتی به دلیل استفاده مداوم مرتب در معرض دید افراد است. بنابراین با درج لوگوی شرکت بر روی لیوان انتخابی می‌توانید بازاریابی مفیدی انجام دهید.البته این نکته را نیز یادآور شویم که در صورتی تبلیغات شما بازده مناسب خواهد داشت که شما یک هدیه تبلیغاتی باکیفیت و قابل استفاده را به بازار و مشتریان خود ارائه دهید. پس این را هرگز فراموش نکنید که استفاده از لیوان های تبلیغاتی بی کیفیت نمیتواند نتایج مثبتی را به همراه داشته باشد. طی چند سال گذشته لیوان های تبلیغاتی بسیار مورد استفاده شرکت‌ها و سازمان‌ها قرار گرفته است. چاپ عکس یا طرح گرافیکی، لوگوی شرکت، شعار تبلیغاتی و … بر روی لیوان به عنوان هدیه کاربردی با قیمت مناسب مورد استفاده شرکت‌هاست. این لیوان‌ها بسته به انتخاب مشتری و قیمت مورد نظر او مورد استفاده تبلیغاتی قرار می‌گیرند. انواع لیوان های تبلیغاتی گاهی به صورت تکی و گاهی به همراه قاشق و نعلبکی در تبلیغات استفاده می‌شوند. لیوان از وسایل شخصی مورد نیاز هر شخصی است و هر کسی چه در منزل و چه در محل کار به لیوان نیاز دارد و روزی چند بار از آن استفاده می‌کند. پس این بهترین فرصت برای تبلیغ فراگیر محصولات یا خدمات است.

به شما پیشنهاد میشود مطالب زیر را نیز مطالعه کنید:
فلش مموری تبلیغاتی هدیه کاربردی برای همه
جاکارتی تبلیغاتی یک هدیه تبلیغاتی پر استفاده
 ست هدیه مدیریتی هدیه تبلیغاتی مناسب مدیران

انواع لیوان تبلیغاتی

لیوان تبلیغاتی در انواع مختلفی موجود است. لیوان تبلیغاتی پلاستیکی، لیوان تبلیغاتی سرامیکی، زیرلیوانی تبلیغاتی ، لیوان چینی ، لیوان سرامیکی، لیوان تبلیغاتی فلزی، لیوان حرارتی و لیوان شیشه‌ ای از انواع موجود لیوان‌های مناسب تبلیغات هستند. هنگام انتخاب لیوان تبلیغاتی باید مخاطبین خود را در نظر گرفته و بر اساس بودجه مقرر شده برای تبلیغات می‌توانید نسبت به سفارش آن اقدام کنید. هنگام انتخاب لیوان باید دقت داشته باشید که میزان دوام لیوان را در نظر بگیرید. برای مثال شما می‌توانید برای قدردانی از مشتریان خود و یا در مناسبت‌های مختلف به آنها این لیوان‌ها را هدیه بدهید. یا حتی به کاربران سایت یا شبکه‌های اجتماعی شرکتتان می‌توانید به عنوان هدیه از لیوان‌های تبلیغاتی استفاده کنید.

انتخاب لیوان تبلیغاتی مناسب

یکی از دغدغه هایی که کسب و کارها و برند ها برای انتخاب هدیه تبلیغاتی مناسب دارند این است که نمیدانند کدام یک از هدیه های تبلیغاتی مناسب معرفی برند شان به مخاطبان است ، اما هر دغدغه ای یک راه حل نیز دارد ، برای نتخاب یک هدیه تبلیغاتی مناسب کسب و کارتان باید با یک مشاور تبلیغاتی حرفه ای گفتگو داشته باشد و اطلاعات لازم را در این زمینه کسب کنید . با توجه به این که در این مقاله به لیوان تبلیغاتی پرداخته ایم برای مثال اگر یک شرکت تولید و یا پخش لوازم خانگی را دارید پس نمیتوانید از لیوان تبلیغاتی کاغذی برای معرفی برند خود استفاده کنید ، چرا که با این انتخاب نمیتوانید اعتماد مشتری ها را به ذست بیاورید ، برای مثال میتوانید از لیوان تبلیغاتی سرامیکی ، لیوان حرارتی ، لیوان شیشه ای ، فنجان تبلیغاتی و… استفاده کنید . در حالی که ممکن است استفاده از لیوان های پلاستیکی برای دیگر کسب و کارها مناسب باشد.

برای دریافت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات مورد نیاز را در این زمینه میتوانید با شماره تلفن ۰۲۱۲۲۹۲۵۶۰۲ تماس حاصل نمایید

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.