فلش تبلیغاتی

فلش مموری تبلیغاتی هدیه ای کاربردی برای همه

با توجه به اینکه همه کسب و کارها به دنبال استفاده از روش های بازاریابی خلاقانه و جدید هستند امروزه استفاده از هدایای تبلیغاتی به جهت تبلیغات موثر و ماندگار شدن نام و برند کسب و کارها در ذهن مردم رواج پیدا کرده است. هدایای تبلیغاتی تنوع زیادی دارند. اگر به فکر یک هدیه مناسب و کاربردی هستید که همیشه کسب‌وکار شما را به مخاطبان و مشتریان یادآوری کند فلش مموری تبلیغاتی را انتخاب کنید. در عصر اطلاعات افراد برای نگهداری و انتقال داده‌ها و اطلاعات به فلش مموری نیاز دارند. چندین سال است که فلش مموری به یکی از وسایل ضروری افراد تبدیل شده که در زندگی روزمره و کار با کامپیوتر، دوربین عکاسی و فیلم‌برداری، تبلت و… مدام از آن استفاده می‌کنند. فلش مموری برای همه افراد در هر سن و سال و هر موقعیت شغلی کاربردی است. برای شنیدن موسیقی در خودرو، برای جابه‌جایی اطلاعات در اداره، برای دیدن عکس و فیلم در لپ‌‌تاپ و LCD و… به فلش مموری نیاز داریم. فلش مموری در طول روز توسط افراد به مکان‌های مختلف حمل می‌شود و در معرض دید افراد دیگر هم قرار می‌گیرد. بنابراین چاپ لوگو و نام برند روی فلش مموری کسب‌ و کار شما را مدام به مخاطبان یادآوری می‌کند و از این طریق سبب توسعه برند شما خواهد شد.

انواع فلش های تبلیغاتی

اعم از فلش مموری چرمی ، فلش مموری کارتی، فلش مموری کریستالی، فلش مموری کلیدی ،فلش مموری otg، فلش مموری خودکاری، فلش مموری سیلیکونی (که قابلیت تولید بصورت فانتزی با اشکال متفاوت را دارد).

فلش کارتی

این نوع فلش تبلیغاتی با ظرفیت های ۴ ،۸ ، ۱۶ ، ۳۲ گیگ و با مغزی اصلی با هولوگرام hp قابل عرضه است . فلش کارت تبلیغاتی دارای گارانتی مادام العمر است و قابلیت چاپ دو طرفه تمام رنگی را دارد.فلش کارت دارای سه مدل در اندازه کارت ویزیت ، کوچکتر از کارت ویزیت و دایره ای شکل است.

فلش مموری فلزی

این نوع فلش بدنه فلزی به همراه مغزی اصلی hp همراه با هولوگرام درج شده بر روی بدنه فلش به همراه ضمانت نامه مادام العمر عرضه میگردد. فلش های فلزی دارای جعبه های پلاستیکی می باشند .چاپ بر روی بدنه فلش ها بصورت لیزر است و بر روی جعبه های پلاستیکی چاپ تامپو صورت می گیرد.

فلش مموری otg

این نوع فلش تبلیغاتی از دو سری پورت usb و پورت اتصال به تلفن همراه تشکیل شده است.با ظرفیت های ۸ ،۱۶ و ۳۲ گیگ قابل عرضه است.

بدنه فلش تبلیغاتی  فلزی است و مغزی hp  به همراه هولوگرام درج شده بر روی بدنه آن قابل رویت است.چاپ بر روی بدنه فلش otg بصورت لیزر می باشند.جعبه محتوی فلش مموری otg نیز از جنس پلاستیک بوده و بر روی آن چاپ تامپو لحاظ می گردد.

فلش کریستالی

بدنه این نوع فلش از نوع کریستالی بوده و با ظرفیت های ۸ ،۱۶ و ۳۲ گیگ عرضه می گردد.چاپ در میانه این نوع فلش اعمال و بصورت سه بعدی نمایان می گردد.این نوع فلش تبلیغاتی قابل عرضه با جعبه و بدون جعبه رادارد.

فلش سیلیکونی

طراحی در فلش مموری های سیلیکونی بصورت فانتزی است و قابلیت اجرا بصورت رنگی با چندین رنگ چاپ بر روی آن را دارد.حداقل تیراژ مورد سفارش برای فلش سیلیکونی عدد است. مغزی این نوع فلش تبلیغاتی از نوع hp  است و دارای گارانتی مادام العمر می باشد.

به شما پیشنهاد میشود مطالب زیر را نیز مطالعه کنید:
جاکارتی تبلیغاتی یک هدیه تبلیغاتی پر استفاده
 ست هدیه مدیریتی هدیه تبلیغاتی مناسب مدیران

فلش مموری تبلیغاتی چگونه موجب برند شدن کسب و کار میشود

زمانی که لوگوی خود را بر روی فلش مموری تبلیغاتی چاپ می‌کنید، می‌توانید با استفاده از یکی از محبوب‌ترین محصولات تبلیغاتی در بازار، شرکت خود را معرفی کرده و تبلیغ کنید. چه در خانه و چه در محل کار، این آیتم تبلیغاتی یک هدیه عالی است. اگر شما این آیتم تبلیغاتی را با آرم شرکت نشانه‌گذاری کنید و برای پاداش و یا تشکر از کارمندان یا مشتریان توزیع کنید، کسانی که این هدیه را دریافت کرده‌اند، شرکت شما را در ذهن نگه خواهند داشت و هر بار که از این هدیه تبلیغاتی استفاده می‌کنند شرکت شما را به یاد خواهند آورد. یک تکتیک مفید در کسب و کار، هدیه دادن فلش مموری تبلیغاتی در یک کمپین بازاریابی است. به جای آن که کارت ها و تبلیغات کاغذی حاوی جزئیات شرکت‌تان را پخش کنید، کمی سرمایه‌گذاری بیشتری را در نظر بگیرید و چیزی را پخش کنید که برای همه بتواند واقعا مفید باشد. از آنجا که امروزه یکی از پرکاربردترین دستگاه‌های امروزی است، یقین داشته باشید که هیچ‌کس آن را نادیده نخواهد گرفت و آن را به زباله‌دان نمی‌اندازد.

فلش مموری تبلیغاتی را به زیبایی طراحی کنید و لوگو و نام برند خود را بر روی آن مشخص کنید تا افراد علاقه‌مند به استفاده از آن باشند. با این کار بازگشت سرمایه مطلوبی خواهید داشت و هزینه‌های اولیه جبران خواهد شد. این روزها فلش مموری در همه جا کاربرد دارد. نه تنها به طور مداوم برای هر کار روزانه استفاده می‌شوند، بلکه این آیتم‌های تبلیغاتی باعث بهتر دیده شدن برند شما می‌شوند.

برای دریافت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات مورد نیاز را در این زمینه میتوانید با شماره تلفن ۰۲۱۲۲۹۲۵۶۰۲ تماس حاصل نمایید

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.