فلش تبلیغاتی

فلش تبلیغاتی یک هدیه تبلیغاتی دائمی

این تبلیغات است که میتواند کسب و کار شما را به سوی موفقیت بکشاند.

پس شما به عنوان یک مدیر یا مسئو تبلیغاتی یک سازمان یا برند، میبایست به دنبال پیدا کردن مسیر تبلیغاتی که بالاترین بازدهی را داشته باشد باشند.

هدیه های تبلیغاتی که برای رشد در این مسیر وجود دارند بسیار زیاد و متنوع هستند. از این رو یک مشاور تبلیغاتی و یا یک مدیر باید طی بررسی ها و تحلیل هایی که دارند از میان روش های تبلیغاتی مختلف، به استراتژی که بتواند با قیمت معقول و بصرفه به طور دائمی برای برند و کسب و کار تبلیغات کند را انتخاب کنند.

طی گفتگو با مشاوران تبلیغاتی برتر در کشور خصوصا مشاور تبلیغاتی و مدیریت شرکت تبلیغاتی مجریان که یکی از بزرگترین و اصلی ترین ها در حوزه تولید هدایای تبلیغاتی و چاپ هدایای تبلیغاتی است به این نتیجه رسیدیم که هدیه های تبلیغاتی میتوانند همان روش تبلیغاتی دائمی برای سازمان و یا برند شما باشند.

فلش تبلیغاتی

انتخاب هدیه تبلیغاتی مناسب با کسب و کار

همانطور که در بالا نیز به آن شاره نمودیم، هدیه های تبلیغاتی زیادی وجود دارند که میتوان از میان آن ها با توجه به نوع کسب و کار و شناخت مخاطبان و همچنین مهمتر از همه هدف از تبلیغات موارد و یا یک مورد را انتخاب نمود و نسبت به سفارش و چاپ آن اقدام نمود.

هدیه تبلیغاتی که میخواهیم در این مقاله به معرفی آن بپردازیم فلش تبلیغاتی است!

با چاپ فلش مموری تبلیغاتی میتوانید پا به عرصه جدیدی از بازاریابی و تبلیغات بگذارید.

چاپ روی فلش تبلیغاتی

فلش مموری یکی از ابزار های مهم در زندگی روزمره همه رده های سنی در هر موقعیت شغلی که هستند است.

با این ابزار اطلاعات مهم و یا درسی و کاری را هرروزه جابجا میکنیم و یا در ساده ترین حالت برای پخش موسیقی در ماشین و یا محل کرا خود و یا حتی در منزل در حالی که درحال نوشیدن چای و قهوه مان هستیم استفاده میکنیم.

بسیاری از هدیه های تبلیغاتی ارزان قیمت بعد از یک مدت استفاده ممکن از دیگر کارکردی نداشته باشند، اما فلش تبلیغاتی از آن دسته از هدایای تبلیغاتی موثر است که میتواند تبلیغات و بازاریابی شما را بطور دائمی به جان بخرد!

انواع فلش مموری تبلیغاتی

فلش های تبلیغاتی نیز در انواع مختلفی به تولید میرسند، این طبقه بندی میتواند از نوع جنس فلش تبلیغاتی و یا برند آن و یا ظرفیت حافظه آن باشد.

فلش های تبلیغاتی که به عنوان هدیه تبلیغاتی قرار است به مخاطبان و مشتریان ارائه شود، باید دارای کیفیت مناسب باشد تا بتواند مشتری را نسبت به برند شما جذب کند و همچنین اعتماد آها را بدست بیاورد.

فلش های تبلیغاتی از نظر جنس به انواع فلش تبلیغاتی فلزی، فلش تبلیغاتی چرم، فلش کریستالی، فلش پلاستیکی و… تقسیم میشوند. و همچنین از نظر ظرفیت حافظه نیز معمولا در ظرفیت های ۲ گیگابایت، ۴ گیگابایت، ۸ گیگابایت، ۱۶ گیگابایت، ۳۲ گیگابایت، ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایت به تولید میرسند.

اغلب فلش مموری های تبلیغاتی را در ظرفیت های ۴ گیگابایت، ۸ گیگابایت و یا ۱۶ و ۳۲ گیگابایت بسته به اندازه سرمایه و هزینه ای که قرار است صاحب کسب و کار متحمل شود انتخاب و به تولید و چاپ میرسند.

دیدگاهتان را بنویسید