تقویم رومیزی اختصاصی 1400

طراحی و چاپ تقویم رومیزی ۱۴۰۰

جهت طراحی و چاپ تقویم رومیزی ۱۴۰۰ باید از اوایل و یا اواسط پاییز تا اواخر اسفند ماه اقدام نمایید، اما توصیه کارشناسان تبلیغات و بازاریابی اقدام به سفارش قبل از اسفند ماه است. چرا که با نزدیک شدن به روزهای پایاینی سال جاری، تعداد و حجم سفارشات برای شرکت های تبلیغاتی و همچنین طراحان و چاپخانه ها بالا رفته و ممکن است در دریافت سفارشتان کمی با تاخیر مواجه شوید و یا مجبور به پیگیری های بیشتر در این زمینه شوید.

تقویم رومیزی اختصاصی 1400

تقویم رومیزی ۱۴۰۰

یکی از رایج ترین نوع تبلیغات و یا هدیه های تبلیغاتی سال نو، استفاده از تقویم ها است. در واقع تقویم ها دارای انواعی هستند که هر یک با توجه به نیاز و نوع مخاطبین و نوع کسب و کار جهت طراحی و چاپ انتخاب میشوند. از جمله این انواع میتوان تقویم های رومیزی، تقویم ها اداری یا پایه دار ( که خود از انواع تقویم های رومیزی هستند)، تقویم ها دیواری، تقویم ها زیر دستی و. تقویم ها یادداشت دار اشاره نمود.

یکی از بهترین این انواع تقویم ها، تقویم رومیزی است. البته تقویم رومیزی اختصاصی ۱۴۰۰ میتواند گزینه مناسب تری برای کعرفی کسب و کار، سازمان و یا برند شما باشد.

تقویم رومیزی اختصاصی

یکی از پراستفاده ترین روش های تبلیغاتی توسط کسب و کارها، تقویم رومیزی اختصاصی است. این نوع تقویم ها باید توسط مجرب ترین و حرفه ای ترین طراحان، طراحی و سفارشی سازی شود و توسط یک چاپخانه با امکانات بروز به چاپ برسد. البته این نکته را نیز یادآور شویم که این مورد یعنی همان سفارشی سازی تقویم رومیزی ها برای دیگر انواع تقویم ها از جمله تقویم ها دیواری، زیردست، یادداشت دار و…

تقویم رومیزی 1400

سفارش تقویم رومیزی اختصاصی ۱۴۰۰

جهت سفارش تقویم رومیزی ۱۴۰۰ بهترین راه مراجعه به سایت www.mojrian.net است که بعد از دیدن نمونه کارهای اختصاصی و… میتوانید نسبت به سفارش خود اقدام نمایید. علاوه بر این میتوانید از طریق شماره تلفن های ۷۰۵۱ ۸۸۹۱ – ۱۹۲ ۹۱۲ ۸۸ – ۱۱۴ ۹۱۲ ۸۸ – ۱۷۹ ۹۱۲ ۸۸ – ۱۹۵ ۹۱۲ ۸۸ – ۵۸۵ ۹۱۲ ۸۸  و دریافت مشاوره های لازم در این زمینه سفارش خود را به ثبت برسانید.

گام بعد انتخاب یک چاپخانه جهت چاپ تقویم رومیزی است.

چاپ تقویم رومیزی ۱۴۰۰

شما میتوانید علاوه بر چاپ تصاویر طراحی شده و معرفی خدمات در برگه های تقویم تان، اقدام به چاپ نام تجاری یا همان لوگو تان روی پایه تقویم نیز نمایید. این چاپ میتواند بصورت چاپ لیزر باشد، یا بصورت چاپ برجسته یا فرورفته و یا چاپ های دو رنگ یا چهار رنگ صورت گیرد. بسته به رنگ بندی و طراحی تقویم رومیزی شما یکی از این انواع چاپ برای چاپ روی پایه تقویم رومیزی انتخاب میشود. یکی از محبوب ترین و پرطرفدار ترین نوع چاپ روی پایه تقویم رومیزی ها، چاپ از نوع طلا کوب است که این نوع میتواند بصورت برجسته و یا فرورفته صورت گیرد.

جهت چاپ این نوع تقویم باید فاکتور هایی را در نظر بگیرید. از جمله انتخاب یک چاپخانه باسابقه و مطمئن. جهت این کار نیز میتوانید به چاپخانه مجریان مراجعه کنید. اگر چه این چاپخانه طی سالهای پیاپی توانسته است بالاترین میزان رضایتمندی مشتریان را برای خود کسب نماید، اما میتوانید قبل از این کار نیز در این مورد تحقیقات لازم را انجام دهید.

 

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.