طراحی لوگو ارزان , اهمیت طراحی لوگو , قیمت طراحی لوگو , طراحی لوگو حرفه ای , طراحی لوگو , طراحی آرم , طراحی لوگو چیست

طراحی لوگو ارزان قیمت

طراحی لوگو اولین و مهم ترین قدم در برندسازی است. لوگو اولین معرفی بصری شما به مخاطب ها است. اگر لوگوی خوب و گویایی نداشته باشید، آن لوگو در تمام اوراق اداری، کارت های ویزیت، وب سایت ها و محصولات شما قرار می گیرد و همه جا با آرمی بی کیفیت معرفی خواهید شد. تغییر لوگو در آینده نیز برای شما هزینه های سنگینی به وجود خواهد آورد. تمام آن تبلیغات گذشته و شناخت بصری مخاطب از شما با تغییر لوگو باید از روز اول شروع شود و زمان و هزینه های زیادی را از دست خواهید داد. پس اگر به دنبال طراحی لوگو حرفه ای هستید، باید از حرفه ای ها کمک بگیرید. اگر به دلیل هزینه های بالای طراحی به دنبال طراحی لوگو ارزان قیمت هستید میتوانید به شرکت های تبلیغاتی که در زمینه طراحی و چاپ به صورت حرفه ای فعالیت دارند مراجعه کنید، دلیل ارزان تر بودن این شرکت های تبلیغاتی فعالیت های مستقیم و بدون واسطه آنهاست.

انواع طراحی لوگو

 1. نشانه (آرم یا لوگو تصویری)
 2. نشانه نوشته (لوگو تایپ یا ورد مارک)
 3. لوگو حرف نماد (مونوگرام یا لتر مارک)
 4. لوگو ترکیبی (نشانه به همراه نوشته)

اهمیت طراحی لوگو

طراحی لوگو اصلا موضوع کم اهمیتی نیست. هیچ وقت به سادگی از روی اهمیت طراحی لوگو رد نشوید. لوگو اولین چیزی است که در حافظه بصری مخاطبان نسبت به شما شکل می گیرد. نیاز نیست لوگو تمام محصولات شما را یک جا نمایش دهد. کدام شرکت بزرگ را می شناسید که چنین لوگویی داشته باشد؟؟؟؟؟

لوگو شرکت هایی مثل نایکی، اچ پی و … را بارها و بارها دیده اید. شرکت نایکی در لوگوی خود کفش، تی شرت و کلاه را به نمایش نگذاشته است. حتی نقطه ای اضافه در آن طراحی نشده است. به خاطر داشته باشید، هر فردی که نرم افزاری مانند فتوشاپ بر روی سیستم کامپیوتری خود نصب کرده است، کفایت آن را ندارد که شما را به مخاطبان معرفی کند!!!! طراحی لوگو تلفیقی است از هنر، اصول برندیگ، روانشناسی، جامعه شناسی و مدیریت و نیازمند دانش گسترده ای در زمینه شناخت عناصر بصری و رنگ دارد. نه دانش مدیریت به تنهایی کار ساز خواهد بود، نه دانش هنری و نه دانش تکنیکی، بلکه تلفیق آنها برای طراحی لوگو مورد نیاز است.

طراحی لوگو , طراحی لوگو شرکتی , طراحی آرم , طراحی لوگو حرفه ای , طراحی لوگو چیست

ویژگی های یک لوگوی خوب

 • ماندگاری در ذهن مخاطبان
 • نماد کیفیت
 • بهترین وسیله برای تبلیغ و بازاریابی
 • برند را در میان رقیبان قدرتمند تر و درخشان تر نشان می دهد
 • مشتریان را وفادار می کند و همچنین اشتیاق آنها را بیشتر
 • می تواند بستری برای ایجاد اعتماد به محصول و خدمات برند فراهم کند
 • پیچیدگی مسیر ارتباط با مشتری را با روش اثربخش دیداری، کوتاه و راحت تر میکند
 • منحصر به فرد بودن
 • انعطاف پذیر بودن
 • گویا بودن
 • به یاد ماندنی بودن
 • آموزنده بودن
 • هیجان مشتریان را برای تجربه های محصولات جدیدتر برند بیشتر می کند
 • ابزاری کارآمد برای با ارزش تر جلوه دادن کالا و خدمات برند است
 • ماندگار است و به ارزش افزوده برند در طول سالهای بعد کمک میکند

طراحی لوگو در تهران

ماموریت لوگو منتقل کردن ارزشرها و اهداف سازمان است. قبل از اینکه از یک طراح بخواهید لوگویی برای شرکتتان طراحی کند، اطمینان حاصل کنید که ارزش‌ ها و اهداف به خوبی تعیین شده باشد. در مورد پیامی که می‌خواهید برندتان منتقل کند صریح و مطمئن باشید، بدین ترتیب لوگوی شرکتتان به وضوح می‌تواند آن پیام را منتقل کند. باید ارتباطی قوی بین برند و لوگوی شرکتتان وجود داشته باشد. به یاد داشته باشید، ” لوگو تنها یک جز از استراتژی کسب و کارتان است “.

لوگوی شرکتتان صرف نظر از اندازه یا کوچک و بزرگ بودن شرکتتان باید منعکس کننده‌ی حرفه‌ای بودن و پیشرفت باشد. اگر خودتان می‌خواهید لوگوی شرکتتان را طراحی کنید و به این ترتیب در هزینه‌ها صرفه‌جویی نمایید، پیش از اینکه کاملا از آن لوگو استفاده کنید، حتما تست‌هایی در بازار انجام دهید. یا میوانید برای طراحی لوگو ارزان قیمت این کار را به تیم های متخصص در زمینه طراحی و اجرا بسپارید.

اطمینان حاصل کنید که لوگوی انتخابی قدیمی به نظر نمی‌ رسد، یا در آینده قدیمی به نظر نخواهد رسید. حتما می‌ خواهید سال‌های سال از این لوگو استفاده کنید، و حتما مایل نیستید که لوگو دائما به روز کنید، به ویژه اگر نتایج استفاده از آن مناسب است. در صورتی که لوگو از مد افتاده تلقی شود، کارآمدیش ضعیف می‌شود. به یاد داشته باشید که مشتریان تا سالیان سال شرکتتان را بر اساس لوگو خواهند شناخت، پس در انتخاب و طراحی لوگو بسیار دقت کنید.

مشاوره طراحی لوگو

مشاوره طراحی لوگو می تواند به شما کمک کند تا بتوانید بهتر در مورد لوگو خود تصمیم گیری کنید. مطمئنا مدیران هر کسب و کاری خود به تنهایی نمیتوانند در مورد نوع لوگو و یا اظهار نظر درمورد آن به تنهایی تصمیم بگیرند، که این میتواند به دلیل تخصص نداشتن در این زمینه باشد. اما شرکت تبلیغاتی مجریان  که خود دارای یک چاپخانه با سابقه و مستقل در تهران است، با داشتن متخصصان در زمینه طراحی و اجرا لوگو میتوانند قبل از طراحی و یا در حین انجام طراحی به مدیران و سفارش دهندگان لوگو مشاوره رایگان ارائه دهند، و همچنین از قیمت طراحی لوگو ارزان قیمت نیز مطلع شوید.

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.