نیروی غرفه دار نمایشگاه

طراحی غرفه نمایشگاهی و تامین نیروی نمایشگاهی

برگزاری نمایشگاه یکی از مهمترین اقداماتی است که یک برند و سازمان باید برای آن اقدامت لازم را انجام دهد.

قطعا برگزاری نمایشگاه اصول و مراحل و همچنین مهارت هایی را لازم دارد.

شما به عنوان یک مدیر برند، سازمان و یا صاحب یک کسب و کار نمیتوانید به تنهایی و یا بدون داشتن تخصص در امور نمایشگاهی اقدام به چنین کاری نمایید. یکی از مهترین مراحل برگزاری نمایشگاه، تامین نیروز نمایشگاهی است.

قطعا نیروهای نمایشگاهی باید دارای تخصص های ویژه باشند. شرکت های تبلیغاتی هستند که نیروهای آموزش دیده و متخصص در زمینه نمایشگاه را دارند.

شما میتوانید به جای استفاده از نیرو های مبتدی و غیر شرکتی از نیرو های متخصص در این زمینه استفاده نمایید.

تامین نیروی نمایشگاهی

تامین نیروی نمایشگاهی

برای تامین نیرو نمایشگاهی بهتر است باشرکت های باسابقه در این زمینه همکاری کنید.

این مورد را نیز در نظر داشته باشید که شرکت تبلیغاتی که انتخاب میکنید، در تامین نیرو محدودیت نداشته باشد یعنی اگر نیروی دچار مشکل شد بهای آن را شما و برندتان نپردازد، شرکت تامین نیروی نمایشگاهی طرف قراردادتان نیروی جدید را بدون اینکه تداخلی و مشکلی در کسب و کارتان بوجود بیاید جایگزین کند.

با این احتمال و یا وجود احتمالات دیگر شما باید همه جوانت راه اندازی یک نمایشگاه و همچنین انتخاب یک شرکت تامین نیروی نمایشگاهی اعم از نیروی پروموت، نیروی پروموشن و … را در نظر بگیرید.

البته رسیدن به این انتخاب نیز نیازمند بررسی های قبلی و همچنین برآورد های احتمالی است.

شما نباید به هر شرکت و یا تامین کننده نیروی نمایشگاهی اعتماد کنید. بهترین راه برای پیدا کردن یک شرکت قابل اعتماد، جستجوی تامین نیروی نمایشگاهی و یا نیرو نمایشگاه در مرورگرتان است.

شرکت های باسابقه بالا را قطعا در اینترنت پیدا خواهید کرد و با ارتباط با مشاورین تبلیغاتی و متخصصینشان در این زمینه میتوانید تصمیمات خوبی در این مورد بگیرید.

غرفه سازی نمایشگاه

غرفه سازی نمایشگاه

یکی دیگر از دغدغه های مدیران در برگزاری نمایشگاه، نداشتن غرفه و یا تجهیزات لازم در برگزاری غرفه نمایشگاه است. غرفه سازی نمایشگاه نیز یکی از خدمات شرکت تبلیغاتی مجریان است.

شرکت تبلیغاتی مجریان با امکانات و تجربیاتی که دارد میتواند به شما در طراحی غرفه نمایشگاهی و سازه های نمایشگاهی کمک کند.

این موضوع را میدانید که یک غرفه نمایشگاه بدون داشتن سازه های نمایشگاهی، دکوراسیون غرفه مناسبی نخواهد داشت.

یک غرفه نمایشگاه نیاز به میز کانتر، استند های نمایشگاهی، پاپ آپ، رول آپ و در کل به پکیج نمایشگاهی نیاز دارد.

پکیج نمایشگاهی

همانطور که در بالا گفتیم، داشتن پکیج نمایشگاهی اعم از غرفه نمایشگاه، نیروهای نمایشگاهی، سازه های نمایشگاهی برای برگزاری نمایشگاه لازم و ضروری است. که به جهت همین امر میتوانید نسبت به همکاری با شرکت مجریان اقدام نمایید و مشاوره های اولیه را دریافت کنید.

اگر هیچ دانشی در این زمینه ندارید، و برای هیچ کدام از مراحل برگزاری نمایشگاه ایده و یا تجربه ای ندارید نیز میتوانید از صفر تا صد کار را از مشاورین تبلیغاتی مجریان مشاوره رایگان دریافت کنید.

طبق گفته های انجام شده و تجربیاتی که در این زمینه وجود دارد هیچ گاه به نیرو های آموزش ندیده و مبتدی در این کار کمک نگیرید، چرا که قطعا این شما هستید که در این زمینه شکست خواهید خورد.

علاوه بر این موارد نیز در جهت تکمیل پکیج نمایشگاهی، میتوانید از هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی نیز مانند ساک دستی های تبلیغاتی، خودکار تبلیغاتی، ماگ و لیوان های تبلیغاتی و… برای تبلیغات و جذب مخاطب بیشتر استفاده نمایید.

 

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.