طراحی سایت

طراحی سایت فروشگاهی و شرکتی و سئو سایت از خدمات شرکت مجریان وب زیر نظر هولدینگ مجریان است
اعتقاد مدیرعامل هولدینگ مجریان این است که هر کاری در کشور باید توسط تیم تخصصی آن و به بهترین نحو ممکن انجام شود
طراحی وب سایت یک کار کاملا تخصصی و تیم ورک است که در هولدینگ مجریان توسط شرکت ” مجریان وب ” با تیم کاملا تخصصی و حرفه ای خود انجام می شود
ما در این شرکت به بررسی فعالیت کارفرما می پردازیم و در اتاق فکر به نتایج اجرایی می رسیم
در اتاق فکر مجریان وب ، کارشناسان حرفه ای در شاخه های زیر حضور دارند
مدیر ایده پردازی – مدیر تیم طراحی – گرافیست پروژه – برنامه نویس پروژه – طراح سایت پروژه – مدیر فنی وب – کارشناس فروش کارفرما
در کنار ۷ اعضای فوق ، همیشه مدیر اجرایی در کنار این اتاق فکر حضور دارد و جمعا یک بحث ۸ نفره و کاملا تخصصی پیش می رود
نظرات کارفرما توسط کارشناس فروش ارائه و هر کدام از بچه ها ایده هاشون را بیان می کنند و در نهایت تقسیم بندی وظایف و اعضای اصلی پروژه شکل می گیرد
ضمنا از قبل گرافیست – برنامه نویس – طراح سایت برای هر پروزه تعیین شده است

 

طراحی سایت شرکتی

برخی خدمات مجریان وب : 

طراحی حرفه ای وب سایت شرکتی    |    طراحی سایت فروشگاهی    |    طراحی اپلیکیشن     |     میزبانی هاست و ثبت دامنه    |     بهینه سازی سایت SEO     |      پشتیبانی سایت     |     ورود اطلاعات و تولید محتوا          |    دیجیتال مارکتینگ

برای داشتن یک وب سایت حرفه ای ، یک تیم پشتیبان حرفه ای نیز لازم است
واحد پشتیبانی مجریان وب بصورت ۲۴ ساعته در شرکت حضور دارند و پاسخگوی نیازهای پشتیبانی مشتریان می باشند

 

طراحی سایت

مخترع وب تیم برنرزلی،اولین وب سایت را درسال ۱۹۹۱ راه اندازی کرد و به عنوان کسی که اولین سازنده وب در تاریخ می باشد نام خود را ثبت کرد.در اولین وب سایت،برای ارسال ایمیل از ابرمتن استفاده کرد.این سایت که بدون تصویر و رنگ بندی و گرافیک می باشد،هم اکنون هم قابل دسترسی می باشد.

 

طراحی سایت چیست؟

 

به تمام مراحلی که برای طراحی و ساخت پایگاه اینترنتی به منظور اطلاع رسانی و معرفی شرکت یا فروش محصولات طی می شود،طراحی سایت یا وب دیزاین Web-Design می گویند.این فرآیند از رعایت اصول سئو،تولید محتوا، لایه‌سازی صفحات وب تشکیل می شود.

 

مزایای طراحی وبسایت

  • طراحی سایت سبب می شود در کمترین زمان ممکن محصولات جدید به همراه مشخصات آن ها به مخاطبین مورد نظر ارائه شود.در صورتی که طراحی و ساخت یک وب سایت به صورت کارآمد و موفق باشد،این موضوع باعث رشد خریداران و بالارفتن سود اقتصادی فروشندگان می شود.

 

  • با توجه به اینکه امروزه مشغله افراد زیاد است و صرفه در زمان برای این افراد از اهمیت بالایی برخوردار است،به دنبال راه های سهل و آسان در زمینه های مختلف زندگی خود هستند.آسان ترین روش خرید اقلام موردنیاز،خرید آنلاین می باشد.طراحی سایت هم موجب افزایش درآمد شما می شود وهم کارمندان و افراد پرمشغله به راحتی می توانند به تمامی کارهای خود در کمترین زمان رسیدگی کنند. با توجه به اینکه قوانین امنیتی موجود موجب افزایش اعتماد مردم به خرید آنلاین می شود،این مسئله باعث رونق کسب و کار شما می شود.

 

  • در صورتی که کسب و کار شما در معروف ترین منطقه و دارای یک دفتر بزرگ باشد،بازهم باعث تضمین موفقیت شما نمی شود.زیرا به مکان مورد نظر فقط تعدادی از افراد می توانند دسترسی داشته باشند.ولی فضای آنلاین به گونه ای است که افراد مختلف در سراسر جهان می توانند به آن دسترسی داشته باشند.برای مثال به کمک شرکت های حمل و نقل می توان طی چند روز محصولی را از یک کشور به کشور دیگر انتقال داد.بنابراین وب سایت موجب افزایش دسترسی به کسب و کار شما می شود.

 

 

  • مزیت دیگر طراحی سایت این است، بازاریابی وب سایت شما به صورت ساده تر و با هزینه کمتری نسبت به انواع دیگر روش های بازاریابی، انجام می شود.شما با استفاده از سئو سایت برای وب سایت خود تبلیغ کنید که روش بسیار موثری می باشد.این روش امکان بررسی نتیجه نهایی را هم می دهد که با استفاده از کمپین برای نتایج بهتر، بهینه سازی کنید.مزایای طراحی سایت برای وب سایت ها در بازاریابی آنلاین بسیار مهم تر از باقی موارد است.علت آن هم این است باعث می شود تمامی مزایای دیگر تحت پوشش قرار گیرند.

 

انواع طراحی وبسایت

سایت ها به دو دسته بندی جداگانه ایستاتیک (Static Website) و دینامیک (Dynamic Website) طبقه بندی می شوند که به اختصار هر کدام از آن ها را شرح می دهیم.

سایت‌های ایستاتیک یا ایستا:

فقط قسمت فرانت‌اند انجام می شود،به معنی اینکه تمام محتوای سایت یک بار جمع آوری می شود و هر یک از صفحات مورد نظر سایت به صورت جدا بارگذاری و طراحی می شوند.در این نوع از سایت ها طراح و کارشناس سایت تمامی تغییرات را انجام می دهد.از این مدل برای طراحی وب سایت هایی که در مدت زمان طولانی محتوای آنها هیچ تغییری نمی کند استفاده می شود.

سایت دینامیک یا پویا:

در این نوع طراحی سایت هر دو قسمت فرانت‌اند و بک‌اند برنامه نویسی می شوند.سایت های دینامیک یا پویا به تغییر محتوا به صورت مداوم نیاز دارند.این مدل با توجه به کاربردی که سایت دارد،طراحی می شود.در سایت های پویا وظیفه پویا‌سازی وب‌سایت را،برنامه‌نویس بک‌اند عهده دار است و برای اینکه سایت به صورت کامل پویا باشد، باید اسکریپتی را طراحی کند.

 

سئو سایت

 

در صورتی که سایت شرکت شما در نتایج جستجو صفحه اول گوگل نمایش داده نشود،در واقع شما وجود ندارید.حتی اگر کسب و کار مورد نظر شما در نتایج جست وجو صفحه دو،سه یا چهار نمایش داده شود،سایت شما برای اغلی کاربران به صورت نامرئی می باشد.دلیل آن این است که فقط ۲۵درصد کاربران از صفحه اول نتایج رد می شوند.به همین دلیل شغل های امروز نیاز به سئو سایت دارند تا در نتایج صفحه اول گوگل نمایش داده شوند.پس سئو سایت به معنی این است که یک تیم سئوکار مشکلات سایت شما را برطرف کنند و موجب بهتر دیده شدن سایت شما در موتورهای جست و جوگر شوند.سئو باعث افزایش بازدید برند شما می شود و بر رشد شرکت شما می افزاید.

 

 

 

طراحی سایت

 

برای داشتن یک وب سایت حرفه ای ، رعایت استانداردهای گوگل نیز لازم است
تیم فنی مجریان وب یک وب سایت حرفه ای ، مطابق با استاندارد W3C و بهینه سازی شده طبق آخرین الگوریتم های گوگل پیاده سازی می کنند

 

طراحی سایت اداری

 

برای داشتن یک وب سایت حرفه ای ، استفاده از سرور و هاست بین المللی نیز لازم است
سرورهای مجریان وب در داخل و خارج کشور با ۹۹.۹۹% آپ بودن تضمین این مهم است

 

طراحی سایت فروشگاهی

برای ارتباط بهتر و بیشتر و ملاحظه نمونه کارها به وب سایت www.Mojrianweb.com   مراجعه نمایید