طراحی تقویم رومیزی 1401, تقویم رومیزی, چاپ تقویم رومیزی

طراحی تقویم رومیزی ۱۴۰۱

دراغلب مواقع بر روی اغلب میزهای تحریر، قفسه های کتاب و یا میز کار از یک تقویم رومیزی استفاده می کنند. طراحی تقویم رومیزی ۱۴۰۱ برای سال جدید می تواند به جامعه هدف کمک کند تا تصویر روشنی از روزهای آینده برای مصرف کننده ایجاد شود و بتواند کارها را بهتر برنامه ریزی نماید.

طراحی تقویم رومیزی ۱۴۰۱ توسط شرکت ها به آن ها کمک می کند تا بتوانند کسب و کار خود را تبلیغ کنند و هر روز نام تجاری و برند خود را به بازار هدف یادآوری نمایند. یکی از رایج ترین هدیه های تبلیغاتی که بیشتر برای سال جدید مد نظر می باشد سفارش و تهیه انواع تقویم می باشد مانند انواع سررسید ها و سالنامه. استفاده از تقویم برای هدیه تبلیغاتی بسیار موثر و مرسوم است چون یک محصول کاربردی می باشد و همه ی افراد در همه ی مکان ها مانند شرکت ها و فروشگاه ها و اداره ها و در منازل از آن استفاده می کنند. مشتری با نگاه کردن روزانه به این تقویم ها می تواند کل روزها و ماه ها را ببیند و برنامه های خود را مرور کند و از این طریق برند شما در ذهن مخاطب ثبت می شود.

در این مقاله به توضیح درباره ی طراحی تقویم رومیزی ۱۴۰۱ می پردازیم.

تقویم رومیزی چیست ؟

تقویم رومیزی از محصولات و هدایای تبلیغاتی باکیفیت و ویژه ای است که هر فرد برای حرکت در مسیر اهدافش از آن استفاده می کند. افراد برای مدیریت زمان،پیشروی طبق برنامه ها، قرادهای روزانه اعم از کاری و غیر کاری، نوشتن رویداد ها و یادداشت ها و یادآوری برخی تاریخ ها مانند تاریخ ازدواج و تولد و… از تقویم رومیزی استفاده می کنند.

در طراحی تقویم رومیزی ۱۴۰۱  از مقواهای مرغوب و با کیفیت استفاده استفاده می شود. هر شرکت و کسب و کار تعداد زیادی مشتری و کارمند دارد شما می توانید با یک تقویم به آن ها مطمئن شوید که در ذهنشان ثبت می شوید و همیشه جایی در ذهن آن ها خواهید داشت چون با هدیه دادن انواع تقویم و سررسید به طور مستمر برندتان تکرار می شود. زمان هدیه دادن سررسید  و یا تقویم به مخاطب تان در اسفند ماه است پس شما باید زودتر از این ماه طرح خود را انتخاب و شرکت تبلیغاتی مناسب را پیدا کنید و محصول مورد نظرتان را سفارش دهید.

مزایای هدیه دادن تقویم رومیزی

  • با استفاده از تقویم روز شمار افراد بهتر می توانند برنامه ریزی کرده و طبق برنامه ها پیش بروند.
  • در طراحی تقویم رومیزی ۱۴۰۱ هر کسب و کاری می تواند با صرف هزینه اندک به طور روزانه نام تجاری خود را به مخاطب یادآوری کند.
  • مشتریان و بازار هدف هر سال منتظر سررسید تبلیغاتی و یا تقویم سال نو هستند که این امر باعث پیشرفت شما می شود.
  • تقویم رومیزی هدیه ای است که ماندگار بوده و ارزش دارد.

تقویم ها بر اساس رنگ و جنس کاغذ استفاده شده و طرحی که دارند از هم متفاوت هستند. تقویم رومیزی ها از پر طرفدار ترین نوع تقویم ها می باشند. شما می توانید این محصول را در سایز و ابعاد متفاوت سفارش دهید.

تقویم رومیزی یادداشت دار چیست ؟

هنگام طراحی تقویم رومیزی ۱۴۰۱ می توان نوع یادداشت دار آن را سفارش داد که کاربردشان از نوع عادی بیشتر است و مخاطبان بیشتری هم دارد. با استفاده از این نوع تقویم افراد می توانند علاوه بر این که از رویداد ها و مناسبت های مختلف مطلع شوند و طبق زمان برنامه ریزی درستی داشته باشند می توانند به طور دقیق این برنامه ها را در آن یادداشت کنند.

می توانید این تقویم ها را د رابعاد مختلف سفارش دهید و طرح و رنگ و حتی تعداد برگه های مربوط به یادداشت طبق نظر و سلیقه ی شما تولید شود. شرکت ها و کسب و کارها می توانند برند یا تبلیغ شان را در روی برگه های یادداشت هم ثبت و پیاده سازی کنند. با این روش تبلیغ می توان در ذهن مخاطب هدف ماندگار شد. تقویم رومیزی ها  ابزار بسیاری قوی ای در بازاریابی بوده و از این طریق می توانند مشتریان معمولی و بالقوه را به مشتریان وفادا و بالفعل تبدیل نمود.

قیمت این تقویم ها با توجه به جنس متریال هایی که در آن استفاده شده متفاوت است و اگر کسی طلا کوب را به تقویم اضافه کند هزینه محصول بیشتر می شود.

نکاتی که هنگام سفارش تقویم باید به آن توجه شود چیست ؟

طراحی تقویم رومیزی ۱۴۰۱ یک روش موثر و مفید در بازاریابی می باشد چون تقویم ها و سالنامه ها به طور روزانه و در همه ی مکان ها کاربردی هستند، در واقع هرچیزی که افراد به صورت روزانه با آن سرو کار داشته باشند می تواند روشی برای تبلیغ و بازاریابی باشد. به ندرت می توانید میزی را پیدا کنید که روی آن تقویم رومیزی وجود نداشته باشد بنابراین این محصول برای بازاریابی گزینه ی بسیار خوبی است. مخاطب می تواند با نگاه کردن تمام روزهای موجود در یک ماه و مناسبت ها، رویدادهای مربوط به آن ماه را مشاهده می نماید بدون این که بخواهد آن را ورق بزند.

به طور معمول طراحی تقویم رومیزی ۱۴۰۱  به شکل ماه شمار طراحی و تولید می شود ولی گاهی به صورت هفتگی هم تولید می شود ولی نوع ماهانه رایج تر می باشد. هر ماه در یک ورق مخصوص چاپ می شود و در پشت آن ورقه،  تصویر های تبلیغاتی و لوگو و برند برای تبلیغات شرکت چاپ می شود. اصولا برای اولین صفحه ی تقویم از کاغذهایی با جنس فانتزی استفاده می کنند که زیبایی آن را چشمگیر تر می کند. روی صفحه ی اول نام تجاری و  نام شرکت را درج می کنند. تقویم های رومیزی به طور معمول سیزده برگی هستند.

سفارش و تولید تقویم ۱۴۰۱

طراحی تقویم رومیزی ۱۴۰۱ توسط اکثر کسب و کار ها سفارش داده می شود و نکته ای که باید به آن توجه کنند زمان سفارش است که باید به موقع باشد تا بتوانند زود به دست مشتری برسانند و از طرفی موجودی های انبار چاپخانه ها به اتمام نرسد تا دچار محدودیت در انتخاب نشوند. نکته قابل توجه دوم انتخاب شرکت تبلیغاتی ای ست که دارای بهترین چاپخانه بوده و حسن شهرت دارد تا محصول با کیفیت تر تولید شود. شرکت مجریان با داشتن کادری مجرب و کارآزموده آماده خدمت رسانی به تمامی مشتریان گرامی است.

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.