طراحی بسته بندی, طراحی محصولات آرایشی بهداشتی, طراحی و چاپ بسته بندی بهداشتی

طراحی بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی

یکی از بهترین روش های تبلیغاتی طراحی بسته بندی خلاقانه و حرفه ای است. در صنعت تولیدات لوازم بهداشتی و آرایشی بهترین اقدام داشتن یک بسته بندی حرفه ای و خلاقانه است. بنابراین باید برای این کار برنامه ریزی درست داشته تا برند تجاری موفقی در این بازار شلوغ داشت که این مستلزم داشتن طراح حرفه ای است. تا این کار را به یک طراح حرفه ای بسپاریم .

” البته جمله این کار را به یک طراح حرفه ای بسپاریم کاملا اشتباه است. “

شاید این سوال برایتان پیش بیاید که چرا نباید این کار را به یک طراح بسپاریم؟ معنی این استدلال این است که شما باید این کار را به یک شرکت تبلیغاتی که دارای تیم طراحی است بسپارید نه صرفا فقط یک طراح! دلیل این کار این است که طراح ها دید ها و خلاقیت های متفاوتی دارند. بنابراین اگر یک طراح از تیم نتواند نیاز یک مشتری را طبق سلیقه و خواست مشتری برآورده کند این کار به شخص دیگری سپرده میشود.

بسته بندی حرفه ای میتواند مشتریان شما را افزایش دهد و مشتریان فعلی را به مشتریان وفادار تبدیل کند چرا که مشتریان در مرحله اول به بسته بندی شما دقت میکنند بر روی بسته بندی به دنبال اطلاعات در رابطه با محصول میگردند. نباید از این مسئله به سادگی گذشت که بسیاری از محصولات که در روز به فروش میرسند فقط بخاطر طراحی بسته بندی منحصر بفرد آن است و محصولات مشابه با کیفیت یکسان یا حتی پایینتر بخاطر بسته بندی خاص آن راحتتر بفروش میرسد. پس اگر کیفیت محصول شما در مقایسه با رقبای دیگر بالاتر است ولی میزان فروش شما پایینتر بجای پایین آوردن قیمت کالا برای جبران فروش بهتر است بسته محصول را تغییر دهید تا رشد فروش محصولات خود را ببینید.

طراحی بسته بندی

شاید تا اینجا به اهمیت داشتن یک بسته بندی حرفه ای پی برده باشید. بدین منظور برای برند، یا محصولات و خدمات خود بهتر است که از حالا یک شرکت تبلیغاتی باتجربه و حرفه ای را در این زمینه پیدا کرده و همکاری خود را آغاز نمایید.

این بسته بندی است که جدا از همه تبلیغات های چاپی یا رسانه ای میتواند در نگاه اول از میان صد ها محصول مشابه در فروشگاه ها و… نظر مخاطب را به خود جلب کند و آنچنان معرف خوبی برای محصول مورد نظر باشد که آن مخاطب را به یک مشتری در آن لحظه و بعد از استفاده او را به یک مشتری دائمی برای آن محصول تبدیل نماید.

بسته بندی در تمامی زمینه های تولیدی اهمیت دارد، از مواد غذایی، لوازم التحریر، لوازم خانگی و یا ابزارآلات، بسته بندی لوازم آرایشی تا بسته بندی لوازم بهداشتی!

طراحی بسته بندی لوازم آرایشی

در زمینه طراحی بسته بندی حرفه ای و خلاقانه، شرکت مجریان توانسته است میزان رضایت بالایی را از مشتریان خود کسب نماید. بدین منظور پیشنهاد تیم تبلیغاتی و کارشناسان طراحی این مجموعه به شما همکاری با این شرکت تبلیغاتی است.

طراحی بسته بندی
با توجه به بالا بودن اهمیت کیفیت در طراحی بسته بندی محصولات باید جهت چاپ بسته بندی ها نیز یک چاپخانه باسابقه را انتخاب نمایید. بهترین راه برای شما همکاری با چاپخانه مجریان است چرا که در زمینه چاپ توانسته است درمیان همکاران و رقبای خودش بالاترین نرخ رضایتمندی مشتریان را طی سالهای متوالی کسب نماید.

طراحی بسته بندی

طراحی بسته بندی لوازم بهداشتی

در زمینه طراحی بسته بندی لوازم بهداشتی نیز میتوانید یبا دیدن نمونه کارهای موجود در سایت www.mojrian.net و دریافت مشاوره های لازم از جانب کارشناسان فروش و بازاریابی و کسب اطلاعات مورد نیاز در این زمینه اقدام به همکاری با این مجموعه نمایید.

طراحی بسته بندی

در این زمنیه همکاری های بسیاری میان شرکت ها و برند های بهداشتی زیادی و مجریان صورت پذیرفته است. بنابراین در این زمنیه میتوانید با خیالی آسوده اقدام به سفارش نهایید و گام بزرگی را به سمت برندینگ و یک استراتژی قدرتمند جذب مخاطب بردارید.

چاپخانه مجریان نیز در زمینه چاپ بسته بندی سوابق درخشانی دارد و با بهترین متد ها و ماشین آلات و امکانات و با کیفیت ترین متریال ها این عمل مهم را به انجام  رسانده تا بتواند همواره در جایگاه داشتن بالاترین میزان رضایتمندی مشتری استوار بایستد.

نکات مهم در بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی

برای طراحی بسته بندی باید به نکات زیادی توجه کنید که برخی از آن ها را در اینجا به آن اشاره میکنیم

یکی از مهمترین این نکات رنک استفاده شده در طراحی است. بسیاری از شرکت ها برای بسته بندی های خود از رنگ سازمانی خود استفاده میکنند ولی شاید رنگ سازمانی شرکت با گروهی از محصولات شرکت شما سازگاری نداشته باشد پس بهتر از نسبت به بکار گیری رنگ سازمانی در بسته بندی حساس نباشید.

دیگر نکته مهم استفاده از طرح های جذاب ولی متناسب با محصول است. استفاده از تصاویری که هیچ ارتباطی با محصول ندارد و برای پر کردن فضاهای خالی بسته بندی است کار بسیار اشتباهی است. بسته بندی های شلوغ همیشه خوب نیستند و طراحی های امروزه بیشتر به سمت طرح های ساده و خوانا ست.

نکات فنی در طراحی بسته بندی محصولات آرایشی و بهداشتی که باید با استاندازدهای وزارت بهداشت سازگاری داشته باشد بسیار مهم هستند. برای چنین محصولاتی باید از جعبه های بخصوصی استفاده کرد تا هیچگونه مشکلی در روند ثبت بسته بندی نداشته باشید. داشتن تیمی که این اطلاعات را داشته باشد و در اختیار مشتری قرار دهد میتواند روند ثبت بسته بندی را آسانتر کند.

 

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.